TARTU JK TAMMEKA II (2013)
Esindaja: Jane Afshar (tel. 59117333)
Treener: Indrek Koser (tel. 55526491)
Koduväljak: Tartu Tamme staadion
Koduväljaku aadress: Tamme pst 1, Tartu
Internet: www.jktammeka.ee
Email: jktammeka@jktammeka.ee

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm sinine / valge sinine/valge sinine/valge
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm

1KHaljak, Taavi3926.10.1993EestiKTMETM
2RKoskor, Tristan4528.11.1995EestiKTMETM
3PKMeisalu, Meelis2518.04.1991EestiKTMETM
4VVPechter, Karl Johan102.03.1996EestiETM
5PKPeedo, Priit5018.04.1995EestiKTMETM
6Raun, Endrik20.12.1993EestiETM
7KRinken, Siim217.03.1990EestiKTMETM
8KesKSavikink, Lehar05.05.1990EestiETM
9PKSuurpere, Geir-Kristjan2426.02.1995EestiETM
10RTauts, Rasmus1107.01.1997EestiETM
11RTiru, Hannes9612.10.1993EestiKTMETM
12RTšernjavski, Marek2015.05.1992EestiKTMETM
13PKVanaveski, Tanel2828.05.1991EestiETM
14Verst, Andres31.03.1995EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Tiru, Hannes32932
Philips, Silvio02929
Tenno, Simo32528
Naal, Marek32427
Suurpere, Geir-Kristjan12526
Tauts, Rasmus22325
Savikink, Lehar32023
Naaber, Paul12223
Kütt, Karli02121
Hausenberg, Ando31720
Peedo, Priit41519
Pechter, Karl Johan41519
Koskor, Tristan41519
Jõgi, Markus21618
Anderson, Kevin01818
Vanaveski, Tanel11415
Paabut, Ander11415
Meisalu, Meelis31114
Kask, Siim11314
Laas, Kenn31013
Anderson, Chris11213
Sillaots, Siim11213
Šabanov, Valeri01212
Verst, Andres01212
Jõgi, Martin11011
Valtna, Mikk01111
Aasmäe, Martin3811
Pärli, Martin-Gert2810
Naggel, Martin099
Lorenz, Jürgen099
Ivanov, Georgi077
Tekko, Tauno055
Miller, Martin055
Paju, Andre044
Koppel, Kaido044
Carvalho Alleoni, Gabriel044
Kolsar, Rene033
Mbemba, Yannick033
Kaldvee, Tarvin123
Saluoks, Robin033
Lukjanov, Andrus033
Tutk, Rauno022
Lilleväli, Uku022
Haljak, Taavi022
Torop, Kaarel011
Suits, Hardy101
Alajõe, Ott011
Klement, Rainer101
Prempeh, Marvin Jonathan011
Pahla, Kristo101
Van Oss, Wilhelmus Johannes Sebastiaan011
NimiKarikasLiigadKokku
Tiru, Hannes24422642508
Tenno, Simo24520922337
Philips, Silvio020532053
Savikink, Lehar24416051849
Hausenberg, Ando27014281698
Kütt, Karli016811681
Tauts, Rasmus11715191636
Naal, Marek20013481548
Naaber, Paul5714161473
Anderson, Kevin012881288
Vanaveski, Tanel9011911281
Peedo, Priit3009031203
Pechter, Karl Johan3608161176
Sillaots, Siim9010351125
Paabut, Ander909881078
Kask, Siim909181008
Šabanov, Valeri0979979
Suurpere, Geir-Kristjan60896956
Anderson, Chris90765855
Jõgi, Markus116728844
Laas, Kenn141683824
Jõgi, Martin90713803
Meisalu, Meelis270529799
Valtna, Mikk0779779
Lorenz, Jürgen0773773
Verst, Andres0755755
Naggel, Martin0737737
Pärli, Martin-Gert180555735
Koskor, Tristan186497683
Ivanov, Georgi0466466
Paju, Andre0360360
Tekko, Tauno0360360
Koppel, Kaido0347347
Aasmäe, Martin115217332
Miller, Martin0295295
Mbemba, Yannick0270270
Carvalho Alleoni, Gabriel0270270
Kolsar, Rene0225225
Tutk, Rauno0180180
Lukjanov, Andrus0180180
Saluoks, Robin0140140
Kaldvee, Tarvin4569114
Pahla, Kristo90090
Suits, Hardy90090
Klement, Rainer90090
Torop, Kaarel07979
Lilleväli, Uku06262
Haljak, Taavi05959
Van Oss, Wilhelmus Johannes Sebastiaan05858
Prempeh, Marvin Jonathan04545
Alajõe, Ott02424
NimiKarikasLiigadKokku
Tiru, Hannes31316
Tauts, Rasmus01111
Naal, Marek088
Suurpere, Geir-Kristjan426
Naaber, Paul066
Peedo, Priit145
Paabut, Ander134
Koskor, Tristan224
Valtna, Mikk044
Carvalho Alleoni, Gabriel033
Lorenz, Jürgen033
Philips, Silvio033
Jõgi, Martin022
Savikink, Lehar011
Laas, Kenn011
Sillaots, Siim011
Hausenberg, Ando101
Šabanov, Valeri011
Aasmäe, Martin101
Ivanov, Georgi011
Meisalu, Meelis011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Tenno, Simo2911
Meisalu, Meelis077
Anderson, Kevin066
Savikink, Lehar044
Peedo, Priit134
Jõgi, Martin044
Tiru, Hannes134
Tauts, Rasmus033
Valtna, Mikk033
Paju, Andre022
Pechter, Karl Johan022
Laas, Kenn112
Naal, Marek022
Vanaveski, Tanel022
Ivanov, Georgi022
Verst, Andres022
Lorenz, Jürgen022
Naaber, Paul011
Šabanov, Valeri011
Aasmäe, Martin101
Tekko, Tauno011
Kask, Siim011
Anderson, Chris011
Philips, Silvio011
NimiKarikasLiigadKokku
Savikink, Lehar011
Meisalu, Meelis011
Tiru, Hannes011
Anderson, Kevin011
Tenno, Simo011
Valtna, Mikk011