JK NARVA TRANS (2009)
Esindaja: Nikolai Burdakov (tel. )
Konstantin Burdakov (tel. )
Treener: Andrey Semin
Koduväljak: Narva Kreenholmi staadion
Koduväljaku aadress: 26. Juuli tn 4, 20204 Narva
Internet: www.fctrans.ee
Email: fctrans@fctrans.ee
Duubel:JK Narva Trans II

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm punane punane punane
1. varuvorm tumesinine tumesinine tumesinine
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm neoonroheline neoonroheline neoonroheline
1. varuvorm Oranž Oranž Oranž
2. varuvorm hall must must

1Bazyukin, Maxim18.06.1983VenemaaETM
2Breytveyt, Philipp20.12.1990Venemaa
3Dmitrijev, Artjom14.11.1988EestiETM
4Eder, Kirill20.01.1987EestiKTMETM
5Fjodorov, Vladislav31.07.1992EestiETM
6Gorškov, Aleksei10.02.1986ETM
7Kazakov, Sergei02.01.1980MääratlemataKTMETM
8Kitto, Stanislav30.11.1972-ETM
9Leontovich, Sergey04.03.1987VenemaaETM
10Lepik, Oleg01.08.1973EestiETM
11Lõsanov, Nikolai09.05.1983MääratlemataETM
12Misiuk, Nikolaj04.01.1987Leedu
13Ovsjannikov, Igor23.02.1992MääratlemataKTMETM
14Ratnikov, Daniil10.02.1988EestiETM
15Ratnikov, Eduard13.09.1983EestiETM
16Rimas, Tomas02.05.1978Leedu
17Rustamov, Rustam31.10.1992-KTMETM
18Starovoitov, Sergei26.07.1981MääratlemataETM
19VVStonys, Modestas17.01.1980Leedu
20Tarassenkov, Aleksandr29.09.1980MääratlemataKTMETM
21Ussoltsev, Sergei02.04.1975-ETM
22Viera Dos Santos, Armando Tarlazis28.01.1984Brasiilia
23Volodin, Aleksandr29.03.1988MääratlemataETM
NimiKarikasLiigadKokku
Kazakov, Sergei53338
Kitto, Stanislav33538
Lepik, Oleg63036
Rimas, Tomas33336
Ratnikov, Eduard53136
Tarassenkov, Aleksandr33235
Starovoitov, Sergei52934
Leontovich, Sergey42933
Ratnikov, Daniil42933
Gorškov, Aleksei52732
Breytveyt, Philipp42731
Bazyukin, Maxim32528
Stonys, Modestas62026
Cepauskas, Vitoldas11718
Ussoltsev, Sergei01616
Tiirik, Kristjan21315
Viera Dos Santos, Armando Tarlazis21214
Volodin, Aleksandr21214
Lõsanov, Nikolai21113
Ivanov, Vladislav2911
Dmitrijev, Artjom3710
Teniste, Timo2810
Eder, Kirill437
Misiuk, Nikolaj246
Fjodorov, Vladislav224
Rustamov, Rustam213
Sahkur, Jüris022
Ovsjannikov, Igor101
NimiKarikasLiigadKokku
Rimas, Tomas22529183143
Kitto, Stanislav24827533001
Tarassenkov, Aleksandr27027052975
Ratnikov, Eduard28326682951
Lepik, Oleg42524082833
Gorškov, Aleksei45022982748
Starovoitov, Sergei30923702679
Stonys, Modestas54017552295
Kazakov, Sergei26519332198
Ratnikov, Daniil27018972167
Breytveyt, Philipp36017782138
Bazyukin, Maxim24915011750
Leontovich, Sergey20414521656
Ussoltsev, Sergei013951395
Cepauskas, Vitoldas789611039
Volodin, Aleksandr127870997
Tiirik, Kristjan180795975
Ivanov, Vladislav156715871
Viera Dos Santos, Armando Tarlazis159647806
Teniste, Timo71632703
Lõsanov, Nikolai67522589
Dmitrijev, Artjom173297470
Eder, Kirill36079439
Misiuk, Nikolaj135145280
Fjodorov, Vladislav11131142
Rustamov, Rustam1350135
Sahkur, Jüris0115115
Ovsjannikov, Igor90090
NimiKarikasLiigadKokku
Ratnikov, Daniil61016
Tarassenkov, Aleksandr21315
Breytveyt, Philipp5611
Leontovich, Sergey3710
Starovoitov, Sergei369
Kazakov, Sergei178
Bazyukin, Maxim156
Ratnikov, Eduard055
Lõsanov, Nikolai145
Viera Dos Santos, Armando Tarlazis224
Rimas, Tomas044
Kitto, Stanislav033
Ivanov, Vladislav033
Dmitrijev, Artjom123
Misiuk, Nikolaj202
Volodin, Aleksandr112
Cepauskas, Vitoldas011
Tiirik, Kristjan011
Lepik, Oleg101
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Ratnikov, Eduard01111
Starovoitov, Sergei01010
Rimas, Tomas156
Tarassenkov, Aleksandr145
Lepik, Oleg134
Ratnikov, Daniil033
Bazyukin, Maxim123
Volodin, Aleksandr033
Gorškov, Aleksei033
Kitto, Stanislav123
Ivanov, Vladislav022
Leontovich, Sergey022
Eder, Kirill011
Kazakov, Sergei101
Ussoltsev, Sergei011
Viera Dos Santos, Armando Tarlazis011
NimiKarikasLiigadKokku
Stonys, Modestas011
Gorškov, Aleksei011
Starovoitov, Sergei011