EESTI U15 (2011)
Esindaja: Ljubov Lobõševa (tel. 5562 5451)
Treener: Ludvig Tasane (tel. 5079493)
Koduväljak: EJL TNTK jalgpalliväljak
Koduväljaku aadress: Kotka tn 12,Tallinn
Internet:
Email:

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm

1Adler, Janar30.06.1997EestiETM
2Avilov, Viktor09.08.1997EestiETM
3Berggren, Oskar30.10.1997EestiETM
4Drobovitš, Jevgeni30.01.1997EestiETM
5Golovljov, Eduard25.01.1997EestiETM
6Hunt, Kermo26.05.1997EestiETM
7Ilves, Andre-Martin18.04.1997EestiETM
8Jantson, Martin19.05.1997EestiETM
9Kask, Siim21.03.1997EestiETM
10Klein, Peeter28.01.1997EestiETM
11Klimtšuk, Andrei28.05.1997EestiETM
12Kokla, Jan29.05.1997EestiETM
13Kotli, Silver04.05.1997EestiETM
14Kotšergin, Kirill07.01.1997EestiETM
15Krusel, Kert11.04.1997EestiETM
16Kummer, Henrik29.01.1997EestiETM
17Käit, Mattias29.06.1998EestiETM
18Lazarev, Aleksandr10.06.1997EestiETM
19Loit, Rauno10.07.1997EestiETM
20Mõttus, Erki15.01.1997EestiETM
21Niilop, Marten18.02.1998EestiETM
22Nälk, Hendrik16.06.1997EestiETM
23Preiman, Mart Paul01.05.1997EestiETM
24Prunn, Kristjan01.02.1997EestiETM
25Rande, Randin28.07.1997EestiETM
26Reim, Kevin21.01.1997EestiETM
27Reinvald, Henri03.03.1997EestiETM
28Riiberg, Herol14.04.1997EestiETM
29Roosnupp, Mark Oliver12.05.1997EestiETM
30Sadovoi, Andrei21.02.1997EestiETM
31Tauts, Rasmus07.01.1997EestiETM
32Teor, Roger11.05.1997EestiETM
33Tiirats, Danel11.02.1997EestiETM
34Vahi, Sten-Marten28.03.1997EestiETM
35Valk, Karmo16.06.1997EestiETM
36Viidalepp, Tamur12.11.1997EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Berggren, Oskar01717
Avilov, Viktor01616
Riiberg, Herol01616
Kokla, Jan01616
Golovljov, Eduard01515
Käit, Mattias01515
Roosnupp, Mark Oliver01515
Tiirats, Danel01414
Tauts, Rasmus01313
Kummer, Henrik01111
Prunn, Kristjan01010
Preiman, Mart Paul099
Reinvald, Henri099
Mõttus, Erki088
Nälk, Hendrik088
Klein, Peeter088
Jantson, Martin088
Lazarev, Aleksandr077
Kask, Siim066
Valk, Karmo066
Rande, Randin055
Klimtšuk, Andrei055
Vahi, Sten-Marten044
Adler, Janar044
Krusel, Kert033
Niilop, Marten033
Viidalepp, Tamur033
Kotli, Silver033
Kotšergin, Kirill022
Drobovitš, Jevgeni022
Sadovoi, Andrei022
Teor, Roger022
Ilves, Andre-Martin022
Hunt, Kermo011
Reim, Kevin011
Loit, Rauno011
NimiKarikasLiigadKokku
Berggren, Oskar015301530
Kokla, Jan013671367
Golovljov, Eduard013011301
Roosnupp, Mark Oliver012851285
Avilov, Viktor012461246
Riiberg, Herol011091109
Käit, Mattias0934934
Tiirats, Danel0916916
Preiman, Mart Paul0690690
Jantson, Martin0570570
Prunn, Kristjan0558558
Klein, Peeter0545545
Mõttus, Erki0529529
Reinvald, Henri0500500
Tauts, Rasmus0469469
Kummer, Henrik0442442
Kask, Siim0381381
Nälk, Hendrik0310310
Lazarev, Aleksandr0263263
Klimtšuk, Andrei0258258
Viidalepp, Tamur0230230
Vahi, Sten-Marten0186186
Teor, Roger0180180
Valk, Karmo0165165
Rande, Randin0139139
Adler, Janar0128128
Kotšergin, Kirill0102102
Niilop, Marten08686
Krusel, Kert07979
Drobovitš, Jevgeni06868
Kotli, Silver06060
Ilves, Andre-Martin05050
Hunt, Kermo04949
Reim, Kevin04949
Sadovoi, Andrei04040
Loit, Rauno01616
NimiKarikasLiigadKokku
Roosnupp, Mark Oliver01212
Golovljov, Eduard088
Käit, Mattias033
Kokla, Jan033
Riiberg, Herol022
Berggren, Oskar022
Kask, Siim011
Tiirats, Danel011
Prunn, Kristjan011
Teor, Roger011
Preiman, Mart Paul011
Reinvald, Henri011
Rande, Randin011
Jantson, Martin011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Roosnupp, Mark Oliver022
Vahi, Sten-Marten011
Kask, Siim011
Reinvald, Henri011
Mõttus, Erki011
Valk, Karmo011
Golovljov, Eduard011
Krusel, Kert011
Teor, Roger011
NimiKarikasLiigadKokku
Klimtšuk, Andrei011