TALLINNA FC LEVADIA II (2013)
Esindaja: Theimo Tülp (tel. 5158885)
Argo Arbeiter (tel. 55604027)
Treener: Argo Arbeiter (tel. 55604027)
Koduväljak: Maarjamäe staadion
Koduväljaku aadress: Kose tee 4, Tallinn
Internet: www.fclevadia.ee
Email: sport@fclevadia.ee
Duubel:Tallinna FC Levadia III

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm roheline valge valge
1. varuvorm valge valge roheline
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm kollane must kollane
1. varuvorm sinine must sinine
2. varuvorm

1KPKAasmäe, Rain15.01.1992EestiKTMETM
2KPKAru, Gregor12.03.1995EestiKTMETM
3Aule, Johannes Magnus15.10.1996EestiKTMETM
4PKBrõlin, Nikita17.08.1995EestiETM
5PKDžumadil, Alger29.07.1996EestiETM
6RGrigorevskiy, Roman11.06.1997VenemaaETM
7PKIljin, Vladislav12.09.1996EestiKTMETM
8RJegorov, Dmitri29.08.1991EestiETM
9Kabel, Marko13.03.1995EestiKTMETM
10Käit, Mattias29.06.1998EestiKTMETM
11KLaurits, Joonas03.08.1995EestiKTMETM
12Leht, Richard15.04.1993EestiKTMETM
13KLevandi, Mauri03.12.1994EestiKTMETM
14Livanov, Kirill01.06.1993Vene
15KLäst, Harles22.06.1994EestiKTMETM
16PKMarin, Pavel14.06.1995EestiKTMETM
17RRohtla, Henry22.11.1991EestiETM
18RSaarlas, Marten29.03.1995EestiETM
19PKSadovski, Robert22.04.1984EestiETM
20VVTamme, Kristjan21.09.1995EestiKTMETM
21VVTsvetkov, Vladislav17.10.1997EestiETM
22PKVassiljev, Vladimir13.02.1988EestiKTMETM
23KVihmann, Madis05.10.1995EestiETM
24Väljas, Ralf-Viljar29.10.1996EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Rohtla, Henry03131
Aru, Gregor03030
Paur, Kaspar03030
Läst, Harles02626
Tamme, Kristjan02525
Vassiljev, Vladimir02525
Levandi, Mauri02525
Vihmann, Madis02525
Kaldoja, Kaspar02323
Junolainen, Erkki02323
Iljin, Vladislav02222
Koliaev, Nikita 02020
Džumadil, Alger02020
Sadovski, Robert01717
Jegorov, Dmitri01616
Välja, Lauri01616
Marin, Pavel01515
Brõlin, Nikita01515
Koger, Nikita01515
Ingermann, Kevin01414
Jakovlev, Svjatoslav01212
Saarlas, Marten01111
Pikker, Priit099
Aasmäe, Rain088
Vuks, Kenet077
Pebre, Andero077
Grigorevskiy, Roman066
Aule, Johannes Magnus055
Kaldoja, Braien055
Tsvetkov, Vladislav055
Makarov, Valeri044
Podholjuzin, Maksim022
Kabel, Marko022
Reinvald, Henri022
Raun, Endrik011
Lätt, Silver011
Teever, Ingemar011
Raudsepp, Andreas011
Artjunin, Artjom011
Laurits, Joonas011
Kotli, Silver011
Pikk, Artur011
NimiKarikasLiigadKokku
Paur, Kaspar024502450
Aru, Gregor024122412
Tamme, Kristjan022052205
Läst, Harles021472147
Vassiljev, Vladimir021332133
Kaldoja, Kaspar020702070
Vihmann, Madis019981998
Levandi, Mauri019501950
Junolainen, Erkki018251825
Rohtla, Henry017521752
Koliaev, Nikita 014001400
Välja, Lauri012921292
Ingermann, Kevin012601260
Koger, Nikita012551255
Marin, Pavel011641164
Brõlin, Nikita010001000
Pikker, Priit0783783
Džumadil, Alger0698698
Jakovlev, Svjatoslav0661661
Iljin, Vladislav0645645
Saarlas, Marten0616616
Sadovski, Robert0579579
Aasmäe, Rain0497497
Jegorov, Dmitri0488488
Pebre, Andero0486486
Vuks, Kenet0380380
Tsvetkov, Vladislav0301301
Grigorevskiy, Roman0193193
Podholjuzin, Maksim0180180
Kaldoja, Braien0163163
Artjunin, Artjom09090
Laurits, Joonas09090
Teever, Ingemar09090
Pikk, Artur09090
Aule, Johannes Magnus07373
Makarov, Valeri05959
Lätt, Silver04545
Raudsepp, Andreas04545
Reinvald, Henri03333
Kabel, Marko02121
Raun, Endrik01313
Kotli, Silver088
NimiKarikasLiigadKokku
Koliaev, Nikita 02424
Rohtla, Henry01313
Koger, Nikita077
Saarlas, Marten066
Paur, Kaspar066
Marin, Pavel066
Kaldoja, Kaspar044
Aru, Gregor044
Junolainen, Erkki044
Jakovlev, Svjatoslav033
Vassiljev, Vladimir033
Jegorov, Dmitri022
Levandi, Mauri022
Reinvald, Henri011
Brõlin, Nikita011
Pebre, Andero011
Kaldoja, Braien011
Teever, Ingemar011
Grigorevskiy, Roman011
Pikk, Artur011
Sadovski, Robert011
Ingermann, Kevin011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Aru, Gregor099
Koger, Nikita088
Ingermann, Kevin077
Kaldoja, Kaspar077
Junolainen, Erkki066
Rohtla, Henry055
Džumadil, Alger044
Levandi, Mauri044
Jegorov, Dmitri044
Paur, Kaspar033
Välja, Lauri033
Vihmann, Madis033
Saarlas, Marten033
Koliaev, Nikita 022
Brõlin, Nikita022
Iljin, Vladislav022
Jakovlev, Svjatoslav022
Läst, Harles011
Marin, Pavel011
Tamme, Kristjan011
Pikker, Priit011
Sadovski, Robert011
Kaldoja, Braien011
Vuks, Kenet011
NimiKarikasLiigadKokku
Levandi, Mauri022
Jegorov, Dmitri011
Koger, Nikita011
Kaldoja, Kaspar011
Aru, Gregor011
Tamme, Kristjan011