RAKVERE JK TARVAS (2013)
Esindaja: Andres Rattassep (tel. 53441134)
Treener: Tarmo Rebane (tel. 5068623)
Koduväljak: Rakvere linnastaadion
Koduväljaku aadress: Kastani pst. 12, 44307 Rakvere
Internet: www.jktarvas.ee
Email: info@jktarvas.ee
Duubel:U-19 Rakvere JK Tarvas

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm Kollane Must Kollane
1. varuvorm Must Must Must
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm Oranž must valge
1. varuvorm Must Must Must
2. varuvorm

1RAkimov, Sergei922.10.1976MääratlemataKTMETM
2PKAunapuu, Alari223.12.1989EestiKTMETM
3RBrandt, Esko1013.08.1984EestiKTMETM
4KGull, Mihkel6916.03.1988EestiETM
5RHang, Henri9128.08.1991EestiKTMETM
6KKaasik, Jaanus1622.06.1990EestiKTMETM
7PKKiis, Toomas1111.08.1992EestiKTMETM
8RKuusik, Reijo3224.06.1987EestiKTMETM
9PKLjaš, Joonas2203.09.1990EestiKTMETM
10KMarmor, Kristian1327.02.1987EestiETM
11VasKRannamäe, Siim1516.03.1990EestiKTMETM
12RRebane, Tarmo1909.06.1985EestiKTMETM
13KesKSaar, Kaarel419.03.1990EestiKTMETM
14PKSaar, Mihkel1830.09.1982EestiKTMETM
15VVSahkur, Jüris112.09.1990EestiETM
16VVSusi, Sander3024.04.1992EestiKTMETM
17PKTovstik, Alari1731.07.1984EestiKTMETM
18ParKTovstik, Elar2631.10.1981EestiKTMETM
19PKTrasberg, Taavi2717.07.1993EestiKTMETM
20KesKVahero, Mehis631.05.1985EestiKTMETM
21PKValk, Rauno9216.11.1995EestiETM
22RVõsaste, Rainer712.06.1990EestiKTMETM
23KesKÖöpik, Rain2415.07.1992EestiKTMETM
NimiKarikasLiigadKokku
Saar, Mihkel13637
Saar, Kaarel13536
Sahkur, Jüris03434
Tovstik, Alari13334
Gull, Mihkel13334
Ljaš, Joonas13334
Tovstik, Elar13031
Kaasik, Jaanus12728
Aunapuu, Alari02626
Kuusik, Reijo12526
Rebane, Tarmo02626
Valk, Rauno02626
Hang, Henri12223
Akimov, Sergei02121
Brandt, Esko11718
Kiis, Toomas11718
Rannamäe, Siim11718
Vahero, Mehis11112
Trasberg, Taavi01010
Küngas, Taavi099
Ööpik, Rain088
Võsaste, Rainer088
Susi, Sander145
Lõhe, Mihkel044
Marmor, Kristian022
NimiKarikasLiigadKokku
Saar, Kaarel9031503240
Saar, Mihkel2931083137
Sahkur, Jüris030603060
Tovstik, Alari6128262887
Ljaš, Joonas7528102885
Gull, Mihkel7127512822
Tovstik, Elar9026442734
Kaasik, Jaanus9024302520
Rebane, Tarmo021872187
Aunapuu, Alari020902090
Kuusik, Reijo9016971787
Rannamäe, Siim9015301620
Hang, Henri9014281518
Akimov, Sergei013321332
Valk, Rauno010221022
Trasberg, Taavi0900900
Brandt, Esko15530545
Kiis, Toomas19481500
Ööpik, Rain0478478
Susi, Sander90360450
Vahero, Mehis90311401
Küngas, Taavi0220220
Võsaste, Rainer0162162
Marmor, Kristian07272
Lõhe, Mihkel04141
NimiKarikasLiigadKokku
Hang, Henri01212
Ljaš, Joonas01010
Tovstik, Alari099
Akimov, Sergei088
Aunapuu, Alari077
Saar, Kaarel257
Rebane, Tarmo077
Kuusik, Reijo055
Võsaste, Rainer011
Valk, Rauno011
Kiis, Toomas011
Tovstik, Elar011
Brandt, Esko011
Küngas, Taavi011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Ljaš, Joonas01414
Tovstik, Elar01010
Kaasik, Jaanus099
Saar, Mihkel077
Saar, Kaarel077
Hang, Henri167
Gull, Mihkel077
Rebane, Tarmo066
Sahkur, Jüris066
Trasberg, Taavi055
Rannamäe, Siim145
Tovstik, Alari044
Kuusik, Reijo033
Akimov, Sergei022
Vahero, Mehis112
Aunapuu, Alari011
Brandt, Esko011
Küngas, Taavi011
NimiKarikasLiigadKokku
Rebane, Tarmo022
Rannamäe, Siim011
Saar, Kaarel011
Susi, Sander011
Tovstik, Elar011
Kaasik, Jaanus011