TARTU SK 10 (2013)
Esindaja: Edward Heidemann (tel. 5041662)
Andrei Tjunin (tel. 55636109)
Treener: Andrei Borissov
Koduväljak: Tartu Tamme staadion
Koduväljaku aadress: Tamme pst 1, Tartu
Internet: www.sk10.ee
Email: kajakkalev@hot.ee

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm heleroheline/sinine valge/sinine valge/valge
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm

1KesKAleksejev, Rodion1105.12.1982EestiETM
2PKAvasoo, Oliver17.04.1990EestiKTMETM
3KesKEessaar, Eero1727.11.1989EestiKTMETM
4PKEessaar, Ergo2231.10.1990EestiKTMETM
5PKGutak, Mihail3228.07.1987EestiETM
6PKKoppel, Karl605.05.1994EestiKTMETM
7PKLaurson, Tarvo2401.04.1988EestiKTMETM
8Ojaste, Ermo03.08.1992EestiETM
9PKOtt, Lauri1816.07.1992EestiKTMETM
10PKPilvet, Allan1927.11.1989EestiKTMETM
11RPruttšenko, Aleksandr817.06.1983EestiETM
12VVSerdjuk, Sergei3427.12.1983EestiETM
13KUsmanov, Andrei512.06.1983EestiETM
14RUuk, Kristian21.04.1993EestiKTMETM
15KVallades, Vladislav1510.12.1985EestiETM
16Vent, Erik20.08.1992EestiKTMETM
17KVilismäe, Martin04.08.1989EestiKTMETM
NimiKarikasLiigadKokku
Ott, Lauri43539
Vilismäe, Martin43539
Usmanov, Andrei33235
Vallades, Vladislav33033
Pruttšenko, Aleksandr33033
Laurson, Tarvo42933
Eessaar, Eero32932
Pilvet, Allan42832
Serdjuk, Sergei42731
Gutak, Mihail42428
Avasoo, Oliver02626
Koppel, Karl02424
Eessaar, Ergo11920
Ojaste, Ermo01818
Derjabins, Aleksejs11617
Vent, Erik21214
Uuk, Kristian31114
Mamontov, Aleksei01313
Austa, Reimo189
Tjunin, Andrei178
Plado, Mats077
Kaasik, Siim066
Tamvere, Henri055
Tarro, Marko235
Kling, Jaanus011
Luik, Matti011
NimiKarikasLiigadKokku
Vilismäe, Martin36030813441
Ott, Lauri36026262986
Pruttšenko, Aleksandr27026872957
Usmanov, Andrei19926672866
Eessaar, Eero27025162786
Vallades, Vladislav27025162786
Laurson, Tarvo28724712758
Serdjuk, Sergei36021152475
Gutak, Mihail36019972357
Pilvet, Allan25314481701
Koppel, Karl016931693
Eessaar, Ergo9015371627
Avasoo, Oliver015291529
Ojaste, Ermo011411141
Mamontov, Aleksei011121112
Vent, Erik1619481109
Uuk, Kristian264693957
Derjabins, Aleksejs90854944
Austa, Reimo90673763
Tjunin, Andrei90449539
Plado, Mats0275275
Tamvere, Henri0253253
Kaasik, Siim0227227
Tarro, Marko9678174
Kling, Jaanus02727
Luik, Matti02727
NimiKarikasLiigadKokku
Pruttšenko, Aleksandr21113
Usmanov, Andrei369
Eessaar, Eero167
Uuk, Kristian257
Mamontov, Aleksei066
Eessaar, Ergo066
Ott, Lauri156
Tjunin, Andrei123
Laurson, Tarvo123
Koppel, Karl033
Derjabins, Aleksejs213
Plado, Mats022
Vent, Erik011
Tamvere, Henri011
Serdjuk, Sergei101
NimiKarikasLiigadKokku
Usmanov, Andrei011
NimiKarikasLiigadKokku
Pruttšenko, Aleksandr11112
Usmanov, Andrei088
Gutak, Mihail178
Serdjuk, Sergei167
Eessaar, Ergo066
Eessaar, Eero145
Mamontov, Aleksei044
Avasoo, Oliver033
Laurson, Tarvo033
Derjabins, Aleksejs022
Vallades, Vladislav022
Koppel, Karl022
Vent, Erik022
Uuk, Kristian022
Plado, Mats011
Vilismäe, Martin011
Ojaste, Ermo011
Tarro, Marko011
Tjunin, Andrei011
Tamvere, Henri011
NimiKarikasLiigadKokku