KIVIõLI FC IRBIS (2013)
Esindaja: Erik Šteinberg (tel. 55634811)
Aleksandr Makarov (tel. 56734469)
Treener: Erik Šteinberg (tel. 5563 4811)
Koduväljak: Kiviõli linnastaadion
Koduväljaku aadress: Spordi 9, Kiviõli
Internet: www.fcirbis.ee/
Email: fcirbis@gmail.com

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm Punane-valge sinine Valge
1. varuvorm tumesinine tumesinine tumesinine
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm Oranž must Oranž
1. varuvorm roheline must must
2. varuvorm

1Ametov, Irfan03.02.1980UkrainaETM
2Gurbanov, Rustam03.12.1992EestiETM
3Gurbanov, Tural16.11.1992VenemaaETM
4Gurtckaia, Emmanuel12.05.1993VenemaaETM
5Hepner, Janek30.07.1978EestiETM
6Kirilov, Dmitri04.11.1980EestiETM
7Makarov, Aleksandr21.02.1990EestiKTMETM
8Makharadze, Kakha28.04.1994Gruusia
9Meshcheryakov, Maxim10.09.1992VenemaaETM
10Moskaljov, Andrei09.02.1979MääratlemataETM
11Orav, Ervin05.03.1996EestiETM
12Russakov, Stanislav25.03.1986EestiKTMETM
13Sergeev, Vitaly07.01.1994Vene
14Smetanin, Anton26.10.1980EestiETM
15Starkopf, Tõnis10.01.1985EestiETM
16Suvorikov, Deniss28.12.1986MääratlemataKTMETM
17Šelehhov, Dmitri09.10.1981EestiETM
18Šteinberg, Erik11.08.1973EestiETM
19Vorobjov, Dmitri15.04.1989EestiKTMETM
NimiKarikasLiigadKokku
Starkopf, Tõnis33336
Russakov, Stanislav43034
Gurbanov, Tural42933
Kirilov, Dmitri42832
Šelehhov, Dmitri32932
Vorobjov, Dmitri32528
Suvorikov, Deniss12425
Brõlin, Nikita11718
Šabanov, Valeri21618
Moskaljov, Andrei31518
Gurtckaia, Emmanuel21517
Gurbanov, Rustam11516
Šatov, Marek01616
Smetanin, Anton21416
Meshcheryakov, Maxim01515
Verst, Andres21315
Ametov, Irfan11415
Makarov, Aleksandr31013
Šteinberg, Erik3912
Sergeev, Vitaly01212
Zabelo, Sergei077
Hepner, Janek347
Mamutov, Maksim066
Matvejev, Aleksandr055
Makharadze, Kakha044
Nazarov, Andrei033
Orav, Ervin033
Zelentsov, Aleksei022
Zelentsov, Ilja022
Šalabai, Vadim011
Kovtun, Deniss011
NimiKarikasLiigadKokku
Starkopf, Tõnis27029703240
Russakov, Stanislav36025972957
Šelehhov, Dmitri27025912861
Kirilov, Dmitri36022952655
Vorobjov, Dmitri27022502520
Gurbanov, Tural36020132373
Suvorikov, Deniss9021602250
Brõlin, Nikita9015301620
Šabanov, Valeri18013981578
Moskaljov, Andrei27012251495
Gurtckaia, Emmanuel18013151495
Šatov, Marek014401440
Smetanin, Anton13512601395
Ametov, Irfan9012411331
Meshcheryakov, Maxim012091209
Gurbanov, Rustam9010891179
Sergeev, Vitaly010541054
Verst, Andres1808351015
Makarov, Aleksandr225756981
Šteinberg, Erik270681951
Hepner, Janek270282552
Mamutov, Maksim0540540
Zabelo, Sergei0519519
Makharadze, Kakha0296296
Orav, Ervin0225225
Nazarov, Andrei0214214
Zelentsov, Ilja0180180
Matvejev, Aleksandr0170170
Zelentsov, Aleksei0135135
Kovtun, Deniss09090
Šalabai, Vadim09090
NimiKarikasLiigadKokku
Starkopf, Tõnis32831
Ametov, Irfan268
Russakov, Stanislav358
Kirilov, Dmitri347
Šabanov, Valeri224
Šatov, Marek033
Smetanin, Anton033
Meshcheryakov, Maxim033
Verst, Andres123
Gurbanov, Rustam022
Brõlin, Nikita101
Moskaljov, Andrei011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Gurtckaia, Emmanuel088
Smetanin, Anton167
Ametov, Irfan077
Kirilov, Dmitri077
Sergeev, Vitaly066
Šatov, Marek066
Brõlin, Nikita055
Vorobjov, Dmitri134
Gurbanov, Tural134
Šelehhov, Dmitri044
Starkopf, Tõnis033
Suvorikov, Deniss033
Russakov, Stanislav033
Zabelo, Sergei022
Šabanov, Valeri022
Gurbanov, Rustam011
Moskaljov, Andrei011
Orav, Ervin011
Matvejev, Aleksandr011
Kovtun, Deniss011
Šteinberg, Erik011
Makarov, Aleksandr011
Zelentsov, Ilja011
Hepner, Janek011
NimiKarikasLiigadKokku
Suvorikov, Deniss134
Sergeev, Vitaly022
Šatov, Marek022
Ametov, Irfan022
Vorobjov, Dmitri101
Moskaljov, Andrei101
Gurtckaia, Emmanuel011
Brõlin, Nikita011
Smetanin, Anton101