TALLINNA FC AJAX (N) (2019)
Esindaja: Oleg Timofejev (tel. 5536785)
Boriss Dugan (tel. 5221237)
Treener: Aleksandr Žurkin (tel. 5114173)
Koduväljak: Ajaxi staadion
Koduväljaku aadress: Võidujooksu 8a, 13628 Tallinn
Internet: www.fcajax.ee
Email: boriss.dugan@gmail.com
Põhimeeskond:Tartu SK 10 Premium (N)

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm kollane sinine kollane
1. varuvorm sinine sinine sininkollane
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm must must must
1. varuvorm
2. varuvorm

1PKArhipova, Veronika1031.08.1996EestiKTMETMAjax-Tallinn FC
2Feldman, Anna31.01.2004EestiKTMETMAjax-Tallinn FC
3KFilippova, Uljana26.06.2001EestiKTMETMAjax-Tallinn FC
4KFjodorova, Anastasija02.08.2003EestiKTMETMAjax-Tallinn FC
5Grigoryan, Inessa24.06.2004VenemaaETMAjax-Tallinn FC
6PKIsrael, Gerli07.02.1995EestiETMAjax-Tallinn FC
7Jakobson, Evelina22.06.2004EestiKTMETMAjax-Tallinn FC
8PKJakobson, Riina28.05.1999EestiKTMETMAjax-Tallinn FC
9PKKalinina, Liisi1519.08.1998EestiKTMETMAjax-Tallinn FC
10KKattai, Kristina12.03.2002EestiKTMETMAjax-Tallinn FC
11KKaup, Inga3107.12.2001EestiKTMETMAjax-Tallinn FC
12Kondik, Jekaterina18.04.2004EestiKTMETMAjax-Tallinn FC
13PKLevtšenko, Sofja27.03.2001EestiKTMETMAjax-Tallinn FC
14KLinde, Elisabeth7715.04.2002EestiETMAjax-Tallinn FC
15KNaboitšenko, Elina05.07.2002EestiETMAjax-Tallinn FC
16PKNevolihhina, Anne-Ly04.09.2000EestiETMAjax-Tallinn FC
17PKStrižebokova, Pavlina13.09.2001MääratlemataETMAjax-Tallinn FC
18PKSudakova, Anna14.05.2001EestiKTMETMAjax-Tallinn FC
19PKŽurkin, Samantha Aleksandra1104.01.2000EestiKTMETMAjax-Tallinn FC
20VVTruu, Diana28.08.1998EestiKTMETMAjax-Tallinn FC
21RVukkert, Eva-Maria17.08.2001EestiETMAjax-Tallinn FC
NimiKarikasLiigadKokku
Strižebokova, Pavlina01717
Kattai, Kristina01717
Truu, Diana01616
Linde, Elisabeth01616
Kaup, Inga01414
Fjodorova, Anastasija01313
Israel, Gerli01313
Vukkert, Eva-Maria01111
Anušova, Veronika01111
Pirk-Birk, Anette-Mai01010
Belolipetskaja, Diana099
Jakobson, Riina099
Kalinina, Liisi099
Arhipova, Veronika088
Grigoryan, Inessa077
Uueda, Samanta077
Raudsepp, Kärolin077
Žurkin, Samantha Aleksandra066
Smirnova, Olesja055
Naboitšenko, Elina044
Nevolihhina, Anne-Ly033
Roopalu, Renita022
Veske, Beatrice022
Levtšenko, Sofja022
Feldman, Anna011
Jakobson, Evelina011
Sööt, Angela011
NimiKarikasLiigadKokku
Kattai, Kristina015301530
Truu, Diana014401440
Linde, Elisabeth013541354
Strižebokova, Pavlina012111211
Kaup, Inga012031203
Fjodorova, Anastasija011151115
Israel, Gerli010741074
Anušova, Veronika0990990
Pirk-Birk, Anette-Mai0900900
Belolipetskaja, Diana0810810
Kalinina, Liisi0804804
Jakobson, Riina0715715
Arhipova, Veronika0687687
Vukkert, Eva-Maria0612612
Uueda, Samanta0610610
Raudsepp, Kärolin0592592
Žurkin, Samantha Aleksandra0540540
Smirnova, Olesja0393393
Grigoryan, Inessa0324324
Nevolihhina, Anne-Ly0185185
Veske, Beatrice0180180
Roopalu, Renita0180180
Levtšenko, Sofja0146146
Naboitšenko, Elina09696
Sööt, Angela09090
Feldman, Anna03939
NimiKarikasLiigadKokku
Israel, Gerli01313
Kalinina, Liisi055
Fjodorova, Anastasija044
Uueda, Samanta033
Anušova, Veronika011
Kattai, Kristina011
Strižebokova, Pavlina011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Israel, Gerli044
Linde, Elisabeth044
Kaup, Inga033
Kattai, Kristina022
Belolipetskaja, Diana011
Levtšenko, Sofja011
Raudsepp, Kärolin011
Vukkert, Eva-Maria011
Kalinina, Liisi011
NimiKarikasLiigadKokku
Kaup, Inga011
Israel, Gerli011