TALLINNA FC FLORA U21 (2018)
Esindaja: Norbert Hurt (tel. +372 53474738)
Reili Järvalt (tel. +37253738255)
Treener: Ats Sillaste (tel. 55620050)
Koduväljak: Lilleküla harjutusväljak I
Koduväljaku aadress: Asula 4c, Tallinn
Internet: www.fcflora.ee
Email: fcflora@fcflora.ee
Põhimeeskond:Tallinna FC Flora
Duubel:Tallinna FC Flora U19

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm roheline valge roheline
1. varuvorm valge must valge
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm kollane must kollane
1. varuvorm must must must
2. varuvorm

1PKBalanenkov, Nikita1119.07.2001EestiETM
2PKFedotov, Daniel6616.08.2001EestiETM
3VVGrünvald, Evert6006.04.2001EestiKTMETM
4PKJermatšenko, Artjom4214.11.2001EestiETM
5PKJeršov, Arthur1018.06.2002EestiKTMETM
6PKKomissarov, Nikita3025.04.2000EestiETM
7VVKrünvald, Kevin120.11.1998EestiKTMETM
8RLipp, Otto-Robert4602.12.2000EestiKTMETM
9KMeriste, Egert3906.05.1999EestiETM
10PKMeumers, Georg-Marten5503.01.2001EestiETM
11RMännilaan, Mattias7008.09.2001EestiKTMETM
12KSchjønning-Larsen, Michael1502.02.2001EestiETM
13KSepp, Axel Mart1928.11.2001EestiETM
14KSeppik, Markkus4316.04.2001EestiETM
15PKSoomre, Joonas2917.05.2000EestiKTMETM
16KSuvinõmm, Ralf-Sander4829.10.2001EestiETM
17RŠapovalov, Aleksandr3828.02.2003EestiETM
18PKTuhkanen, Daniel2326.02.2001EestiKTMETM
NimiKarikasLiigadKokku
Komissarov, Nikita43337
Männilaan, Mattias43337
Jermatšenko, Artjom33033
Seppik, Markkus42933
Meriste, Egert42832
Tuhkanen, Daniel32730
Lapa, Kristen22628
Jeršov, Arthur42125
Fedotov, Daniel12122
Šapovalov, Aleksandr41620
Suvinõmm, Ralf-Sander21719
Kreida, Vladislav01919
Lehtmets, Henri21719
Lipp, Otto-Robert21719
Schjønning-Larsen, Michael11617
Soomre, Joonas01616
Kask, Kristjan21416
Neubauer, Tanel11213
Nurmela, Anselmi Mikael01111
Meresma, Markus2810
Lukka, Marco01010
Sinyavskiy, Vlasiy01010
Kallaste, Rio Rando2810
Pukk, Karl-Erik01010
Karofeld, Magnus099
Sorga, Erik099
Iljin, Aleksander088
Šlein, German088
Ustritski, Nikita088
Balanenkov, Nikita077
Kariste, Jako156
Gussev, Maksim066
Shein, Rocco Robert055
Järvelaid, Henri055
Lepik, Mark Anders044
Ustritski, Igor134
Lorenz, Jürgen044
Paskotši, Maksim044
Meumers, Georg-Marten134
Grünvald, Evert224
Kuusk, Märten033
Orav, Markus123
Timofejev, Ivan022
Ainsalu, Mihkel022
Kuraksin, Danil022
Saliste, Joseph022
Tarn, Joonas101
Krünvald, Kevin011
Riiberg, Herol011
Palts, Mathias011
Kolatsk, Rando011
Sepp, Axel Mart101
Uibo, Clen-Raith011
NimiKarikasLiigadKokku
Komissarov, Nikita35624122768
Seppik, Markkus36023872747
Männilaan, Mattias32421652489
Lapa, Kristen18022672447
Meriste, Egert33218702202
Jermatšenko, Artjom21114531664
Kreida, Vladislav015701570
Lehtmets, Henri18013421522
Tuhkanen, Daniel17112441415
Jeršov, Arthur27111011372
Suvinõmm, Ralf-Sander18011551335
Schjønning-Larsen, Michael9012071297
Lipp, Otto-Robert12011061226
Fedotov, Daniel8511111196
Kask, Kristjan1809731153
Šapovalov, Aleksandr2547751029
Soomre, Joonas0895895
Nurmela, Anselmi Mikael0872872
Lukka, Marco0846846
Sinyavskiy, Vlasiy0821821
Karofeld, Magnus0810810
Neubauer, Tanel90591681
Šlein, German0655655
Sorga, Erik0638638
Pukk, Karl-Erik0578578
Ustritski, Nikita0537537
Meresma, Markus159291450
Kariste, Jako90340430
Gussev, Maksim0381381
Kallaste, Rio Rando33330363
Järvelaid, Henri0337337
Lorenz, Jürgen0315315
Lepik, Mark Anders0314314
Grünvald, Evert161118279
Iljin, Aleksander0278278
Kuusk, Märten0270270
Paskotši, Maksim0255255
Meumers, Georg-Marten45138183
Balanenkov, Nikita0168168
Saliste, Joseph0149149
Orav, Markus36110146
Shein, Rocco Robert09898
Timofejev, Ivan08484
Ainsalu, Mihkel07777
Riiberg, Herol07676
Krünvald, Kevin04545
Ustritski, Igor53136
Sepp, Axel Mart28028
Kuraksin, Danil02828
Tarn, Joonas19019
Kolatsk, Rando01515
Uibo, Clen-Raith077
Palts, Mathias044
NimiKarikasLiigadKokku
Šapovalov, Aleksandr71623
Sorga, Erik01616
Lipp, Otto-Robert21315
Männilaan, Mattias4913
Sinyavskiy, Vlasiy01111
Komissarov, Nikita01010
Lepik, Mark Anders077
Järvelaid, Henri055
Jermatšenko, Artjom145
Tuhkanen, Daniel404
Kreida, Vladislav044
Kask, Kristjan123
Soomre, Joonas033
Seppik, Markkus022
Gussev, Maksim022
Lukka, Marco011
Kallaste, Rio Rando011
Kariste, Jako101
Fedotov, Daniel011
Meresma, Markus011
Lorenz, Jürgen011
Šlein, German011
Suvinõmm, Ralf-Sander011
Ainsalu, Mihkel011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Kreida, Vladislav077
Soomre, Joonas066
Komissarov, Nikita235
Suvinõmm, Ralf-Sander134
Seppik, Markkus044
Tuhkanen, Daniel044
Fedotov, Daniel044
Kariste, Jako033
Kask, Kristjan033
Meriste, Egert033
Šapovalov, Aleksandr022
Iljin, Aleksander022
Pukk, Karl-Erik022
Jermatšenko, Artjom022
Šlein, German022
Schjønning-Larsen, Michael022
Männilaan, Mattias011
Lehtmets, Henri011
Jeršov, Arthur011
Krünvald, Kevin011
Meresma, Markus011
Lipp, Otto-Robert011
Lapa, Kristen011
Nurmela, Anselmi Mikael011
Lorenz, Jürgen011
Neubauer, Tanel011
Ustritski, Nikita011
Lukka, Marco011
NimiKarikasLiigadKokku
Kariste, Jako011