KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
TALLINNA FCI LEVADIA (2005)
Esindaja: Vladimir Vassiljev (tel. 58078110)
Pavel Kazakov (tel. 5120864)
Treener: Vladimir Vassiljev
Koduväljak: A. Le Coq Arena
Koduväljaku aadress: Jalgpalli 21, Tallinn
Internet: www.fclevadia.ee
Email: sport@fclevadia.ee
Duubel:Tallinna FCI Levadia U21

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm Roheline Valge Valge
1. varuvorm Valge Roheline Roheline
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm Kollane Must Kollane
1. varuvorm Sinine Sinine Sinine
2. varuvorm

1PKArutjunjan, Vaagn18.08.1980MääratlemataETM
2KCepauskas, Vitoldas17.03.1979Leedu
3PKDmitrijev, Aleksandr18.02.1982EestiKTMETM
4PKDovydénas, Marius28.06.1979LeeduETM
5PKGorjatšov, Oleg20.07.1978ETM
6KHohlov-Simson, Sergei22.04.1972EestiETM
7KKalimullin, Andrei06.10.1977MääratlemataKTMETM
8RKaralius, Martynas23.03.1980Leedu
9RKasimir, Siksten23.07.1980EestiETM
10VVKotenko, Artur20.08.1981EestiKTMETM
11RLeitan, Vitali01.12.1978EestiETM
12PKNahk, Konstantin10.02.1975EestiETM
13RPurje, Ats03.08.1985EestiETM
14PKRõškevitš, Miroslav21.06.1986EestiKTMETM
15RŠadrin, Andrei18.07.1986EestiETM
16KŠišov, Tihhon11.02.1983EestiKTMETM
17RZelinski, Indrek13.11.1974EestiETM
18RTšelnokov, Vladimir17.04.1980EestiETM
19PKVassiljev, Konstantin16.08.1984EestiKTMETM
NimiKarikasLiigadKokku
Šišov, Tihhon03434
Kalimullin, Andrei03434
Leitan, Vitali03434
Kotenko, Artur03232
Vassiljev, Konstantin03131
Dovydénas, Marius03030
Nahk, Konstantin02929
Cepauskas, Vitoldas02929
Zelinski, Indrek02929
Hohlov-Simson, Sergei02525
Dmitrijev, Aleksandr01919
Rõškevitš, Miroslav01717
Kasimir, Siksten01717
Kruglov, Dmitri01414
Karalius, Martynas01414
Puri, Sander01313
Teniste, Taijo01212
Purje, Ats01212
Šadrin, Andrei01212
Tšelnokov, Vladimir01111
Puri, Eino077
Djatšenko, Aleksandr055
Arutjunjan, Vaagn055
Saag, Kaimar033
Demutski, Aleksei033
Rulkov, Aleksandr033
Komarov, Eduard022
Ivanov, Aleksandr022
Koržinski, Dmitri011
Tammo, Taavi011
NimiKarikasLiigadKokku
Šišov, Tihhon031353135
Kalimullin, Andrei030853085
Vassiljev, Konstantin029242924
Kotenko, Artur028332833
Leitan, Vitali027822782
Dovydénas, Marius026382638
Cepauskas, Vitoldas025282528
Nahk, Konstantin024862486
Zelinski, Indrek024282428
Hohlov-Simson, Sergei021012101
Dmitrijev, Aleksandr018391839
Kasimir, Siksten015371537
Rõškevitš, Miroslav014991499
Puri, Sander014741474
Kruglov, Dmitri012111211
Šadrin, Andrei011321132
Purje, Ats011041104
Karalius, Martynas010411041
Teniste, Taijo010131013
Tšelnokov, Vladimir0861861
Puri, Eino0727727
Djatšenko, Aleksandr0497497
Arutjunjan, Vaagn0403403
Demutski, Aleksei0310310
Rulkov, Aleksandr0272272
Saag, Kaimar0262262
Ivanov, Aleksandr0218218
Komarov, Eduard0192192
Koržinski, Dmitri0149149
Tammo, Taavi09090
NimiKarikasLiigadKokku
Zelinski, Indrek01818
Leitan, Vitali01616
Vassiljev, Konstantin088
Dovydénas, Marius077
Šadrin, Andrei055
Nahk, Konstantin055
Purje, Ats044
Cepauskas, Vitoldas044
Karalius, Martynas044
Kruglov, Dmitri033
Kasimir, Siksten033
Tšelnokov, Vladimir033
Rõškevitš, Miroslav022
Teniste, Taijo022
Puri, Sander022
Dmitrijev, Aleksandr022
Saag, Kaimar011
Demutski, Aleksei011
Rulkov, Aleksandr011
Kalimullin, Andrei011
Puri, Eino011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Leitan, Vitali055
Kalimullin, Andrei044
Nahk, Konstantin033
Dmitrijev, Aleksandr033
Hohlov-Simson, Sergei033
Šišov, Tihhon022
Kasimir, Siksten022
Puri, Eino022
Zelinski, Indrek022
Purje, Ats022
Cepauskas, Vitoldas011
Tšelnokov, Vladimir011
Karalius, Martynas011
Dovydénas, Marius011
Vassiljev, Konstantin011
Rõškevitš, Miroslav011
NimiKarikasLiigadKokku
Hohlov-Simson, Sergei011
Kotenko, Artur011
Dmitrijev, Aleksandr011
Nahk, Konstantin011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.