KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
TALLINNA FCI LEVADIA (2007)
Esindaja: Vladimir Vassiljev (tel. 58078110)
Pavel Kazakov (tel. 5120864)
Treener: Vladimir Vassiljev
Koduväljak: A. Le Coq Arena
Koduväljaku aadress: Jalgpalli 21, Tallinn
Internet: www.fclevadia.ee
Email: sport@fclevadia.ee
Duubel:Tallinna FCI Levadia U21

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm Roheline Valge Valge
1. varuvorm Valge Roheline Roheline
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm Kollane Must Kollane
1. varuvorm Sinine Sinine Sinine
2. varuvorm

1PKAndreev, Nikita22.09.1988VenemaaETM
2KCepauskas, Vitoldas17.03.1979Leedu
3PKDmitrijev, Aleksandr18.02.1982EestiKTMETM
4PKDovydénas, Marius28.06.1979LeeduETM
5VVKaalma, Martin14.04.1977EestiETM
6KKalimullin, Andrei06.10.1977MääratlemataKTMETM
7RKink, Tarmo06.10.1985EestiETM
8VVKotenko, Artur20.08.1981EestiKTMETM
9RLeitan, Vitali01.12.1978EestiETM
10KLemsalu, Marek24.11.1972EestiETM
11PKMalov, Deniss08.06.1980EestiETM
12PKNahk, Konstantin10.02.1975EestiETM
13RPurje, Ats03.08.1985EestiKTMETM
14PKRõškevitš, Miroslav21.06.1986EestiKTMETM
15PKSmirnov, Maksim28.12.1979EestiETM
16RŠadrin, Andrei18.07.1986EestiKTMETM
17KŠišov, Tihhon11.02.1983EestiKTMETM
18RZelinski, Indrek13.11.1974EestiETM
19PKVassiljev, Konstantin16.08.1984EestiKTMETM
NimiKarikasLiigadKokku
Nahk, Konstantin03232
Leitan, Vitali03232
Kalimullin, Andrei03131
Smirnov, Maksim03131
Kink, Tarmo03131
Zelinski, Indrek03131
Lemsalu, Marek03030
Cepauskas, Vitoldas02929
Dmitrijev, Aleksandr02828
Kaalma, Martin02424
Šišov, Tihhon02323
Malov, Deniss02323
Šadrin, Andrei02121
Andreev, Nikita01919
Teniste, Taijo01919
Purje, Ats01616
Dovydénas, Marius01616
Vassiljev, Konstantin01616
Rõškevitš, Miroslav01515
Kotenko, Artur01313
Saag, Kaimar01313
Lepmets, Sergei022
Puri, Eino022
Puri, Sander011
Morozov, Igor011
Aristov, Anton011
NimiKarikasLiigadKokku
Kalimullin, Andrei028352835
Nahk, Konstantin028242824
Smirnov, Maksim028102810
Cepauskas, Vitoldas027002700
Leitan, Vitali026762676
Lemsalu, Marek026352635
Kink, Tarmo024952495
Dmitrijev, Aleksandr023902390
Zelinski, Indrek022602260
Kaalma, Martin022102210
Šadrin, Andrei021482148
Malov, Deniss020632063
Šišov, Tihhon020252025
Andreev, Nikita017781778
Teniste, Taijo017601760
Dovydénas, Marius016101610
Purje, Ats015741574
Rõškevitš, Miroslav015661566
Vassiljev, Konstantin014941494
Saag, Kaimar012851285
Kotenko, Artur010961096
Puri, Eino0247247
Lepmets, Sergei0204204
Aristov, Anton0135135
Morozov, Igor09090
Puri, Sander09090
NimiKarikasLiigadKokku
Zelinski, Indrek02323
Kink, Tarmo01616
Andreev, Nikita01313
Leitan, Vitali01212
Nahk, Konstantin088
Smirnov, Maksim077
Purje, Ats077
Lemsalu, Marek066
Šadrin, Andrei066
Vassiljev, Konstantin066
Dovydénas, Marius055
Cepauskas, Vitoldas044
Malov, Deniss044
Kalimullin, Andrei033
Saag, Kaimar033
Teniste, Taijo011
Šišov, Tihhon011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Nahk, Konstantin066
Dmitrijev, Aleksandr055
Šišov, Tihhon055
Kalimullin, Andrei055
Zelinski, Indrek044
Lemsalu, Marek044
Cepauskas, Vitoldas033
Kink, Tarmo022
Andreev, Nikita022
Smirnov, Maksim022
Leitan, Vitali022
Dovydénas, Marius011
Kaalma, Martin011
Purje, Ats011
Malov, Deniss011
Šadrin, Andrei011
NimiKarikasLiigadKokku
Malov, Deniss011
Cepauskas, Vitoldas011
Šišov, Tihhon011
Kalimullin, Andrei011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.