KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
NõMME JK KALJU (N) (2011)
Esindaja: Kristiina Allos (tel. 5112492)
Treener: Getulio Aurelio Fredo
Koduväljak: Hiiu kunstmurustaadion
Koduväljaku aadress: Pidu 11, Tallinn
Internet: www.kaljufc.ee
Email: info@jkkalju.ee

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm must/valge must/must must/valge
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm

1Alatare, Gertrud21.10.1994EestiETM
2Ehman, Saara-Merilin26.02.1993EestiETM
3Ellermaa, Liisa09.07.1991EestiETM
4Hallikas, Kärt16.08.1987EestiETM
5Hindrimäe, Rage16.05.1993EestiETM
6Hindrimäe, Ragne15.10.1995EestiETM
7Kukk, Kärt04.03.1992EestiETM
8Møller, Kristiina17.08.1976EestiETM
9Pappel, Merilin05.08.1989EestiKTMETM
10Papunova, Maria06.03.1989EestiETM
11Pungas, Tuuli11.02.1993EestiETM
12Päri, Kadre09.03.1993EestiETM
13Reier, Ele16.06.1982EestiETM
14Romanenko, Sirle22.04.1978EestiETM
15Sirkel, Meline01.03.1995EestiETM
16Soosaar, Marika21.07.1978EestiETM
17Strauss, Elo15.06.1986EestiETM
18Toots, Ilona05.05.1975EestiETM
19Tuse, Katrin23.07.1979EestiETM
20Tülp, Ulrika20.06.1991EestiETM
21Vilumets, Teele20.03.1993EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Toots, Ilona51924
Vilumets, Teele51924
Hindrimäe, Ragne51823
Pungas, Tuuli51823
Hindrimäe, Rage51722
Päri, Kadre41822
Ehman, Saara-Merilin31619
Soosaar, Marika31619
Papunova, Maria41418
Alatare, Gertrud41115
Romanenko, Sirle11415
Pappel, Merilin51015
Tuse, Katrin41115
Møller, Kristiina3912
Tülp, Ulrika3710
Strauss, Elo167
Hallikas, Kärt246
Ellermaa, Liisa145
Sirkel, Meline134
Lai, Maarja112
Reier, Ele112
Jäer, Evelyn011
NimiKarikasLiigadKokku
Toots, Ilona45016992149
Vilumets, Teele42417102134
Pungas, Tuuli45016202070
Hindrimäe, Rage45015301980
Päri, Kadre36016141974
Hindrimäe, Ragne33215441876
Soosaar, Marika27014111681
Romanenko, Sirle9012401330
Papunova, Maria29610131309
Pappel, Merilin3689001268
Ehman, Saara-Merilin1809051085
Tuse, Katrin3377081045
Tülp, Ulrika248614862
Alatare, Gertrud187618805
Møller, Kristiina190411601
Hallikas, Kärt172360532
Strauss, Elo23353376
Sirkel, Meline26190216
Ellermaa, Liisa25180205
Lai, Maarja1790107
Jäer, Evelyn09090
Reier, Ele551065
NimiKarikasLiigadKokku
Päri, Kadre358
Hindrimäe, Ragne145
Tuse, Katrin404
Pappel, Merilin213
Tülp, Ulrika303
Hindrimäe, Rage101
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Hindrimäe, Rage134
Tülp, Ulrika112
Hindrimäe, Ragne022
Soosaar, Marika022
Päri, Kadre022
Papunova, Maria011
Pungas, Tuuli011
NimiKarikasLiigadKokku
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.