KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
TARTU JK TAMMEKA (2013)
Esindaja: Kristjan Tiirik (tel. 55608923)
Treener: Kaido Koppel
Koduväljak: Tartu Tamme staadion
Koduväljaku aadress: Tamme pst 1, Tartu
Internet: www.jktammeka.ee
Email: jktammeka@jktammeka.ee
Duubel:Tartu JK Tammeka U21

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm Sinine Sinine Sinine
1. varuvorm Valge Valge Valge
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm Oranž Must Must
1. varuvorm Neoonroheline Must Must
2. varuvorm

1KAnderson, Kevin4110.11.1993EestiETM
2RCarvalho Alleoni, Gabriel08.09.1992Brasiilia
3KHausenberg, Ando2210.07.1987EestiKTMETM
4KHurt, Martin1527.06.1984EestiKTMETM
5RIvanov, Georgi1419.06.1992EestiETM
6PKJõgi, Martin805.01.1995EestiETM
7VVKoppel, Kaido109.05.1988EestiETM
8VVKütt, Karli9817.02.1993EestiETM
9PKLorenz, Jürgen1311.05.1993EestiETM
10VVLukjanov, Andrus3321.11.1989EestiETM
11PKMboungou, Preche Amour Florian514.10.1992Kongo
12RNaal, Marek9710.01.1993EestiETM
13KNaggel, Martin1622.05.1990EestiKTMETM
14PKPaju, Andre1805.01.1995EestiETM
15PKPhilips, Silvio1724.03.1994Horvaatia
16KPrempeh, Marvin Jonathan430.06.1989Saksa
17KSillaots, Siim325.03.1995EestiKTMETM
18Šabanov, Valeri19.04.1995EestiETM
19PKTamm, Heiko3218.03.1987EestiKTMETM
20Tekko, Tauno14.12.1994EestiETM
21PKTenno, Siim704.08.1990EestiKTMETM
22KTenno, Simo9205.09.1992EestiKTMETM
23PKTiirik, Kristjan2325.08.1982EestiKTMETM
24PKTomson, Rasmus1113.08.1985EestiKTMETM
25PKTorop, Kaarel1020.09.1992EestiKTMETM
26PKValtna, Mikk918.11.1985EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Tiirik, Kristjan33841
Tenno, Siim33538
Tamm, Heiko33538
Ivanov, Georgi23537
Tekko, Tauno23234
Paju, Andre32730
Lorenz, Jürgen22830
Mboungou, Preche Amour Florian22729
Prempeh, Marvin Jonathan32629
Koppel, Kaido02727
Valtna, Mikk12526
Tomson, Rasmus22123
Naggel, Martin21719
Anderson, Kevin21517
Goncalves Fernandes, Hugo Miguel11516
Torop, Kaarel11314
Carvalho Alleoni, Gabriel11314
Jõgi, Martin11314
Hurt, Martin21214
Tutk, Rauno01313
Philips, Silvio21012
Lukjanov, Andrus11011
Hausenberg, Ando01010
Sillaots, Siim01010
Šabanov, Valeri077
Tenno, Simo055
Kütt, Karli224
Tauts, Rasmus022
Kutter, Ats112
NimiKarikasLiigadKokku
Tiirik, Kristjan26534083673
Tenno, Siim27031503420
Tamm, Heiko21628233039
Lorenz, Jürgen16324082571
Tekko, Tauno18022372417
Koppel, Kaido023822382
Mboungou, Preche Amour Florian18021862366
Prempeh, Marvin Jonathan18821782366
Paju, Andre14420842228
Ivanov, Georgi10617801886
Tomson, Rasmus17215631735
Naggel, Martin10711521259
Anderson, Kevin18010311211
Tutk, Rauno010801080
Hurt, Martin180741921
Valtna, Mikk45868913
Lukjanov, Andrus5892897
Goncalves Fernandes, Hugo Miguel29855884
Jõgi, Martin45812857
Carvalho Alleoni, Gabriel45807852
Sillaots, Siim0726726
Hausenberg, Ando0619619
Torop, Kaarel45503548
Šabanov, Valeri0508508
Philips, Silvio135257392
Kütt, Karli180180360
Tenno, Simo0260260
Kutter, Ats9048138
Tauts, Rasmus08282
NimiKarikasLiigadKokku
Tiirik, Kristjan369
Tamm, Heiko156
Tomson, Rasmus145
Tenno, Siim044
Ivanov, Georgi033
Valtna, Mikk033
Hurt, Martin123
Mboungou, Preche Amour Florian022
Tekko, Tauno022
Jõgi, Martin022
Goncalves Fernandes, Hugo Miguel011
Lorenz, Jürgen011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Tekko, Tauno099
Tenno, Siim099
Prempeh, Marvin Jonathan077
Mboungou, Preche Amour Florian156
Tamm, Heiko055
Tomson, Rasmus145
Lorenz, Jürgen044
Ivanov, Georgi044
Jõgi, Martin044
Anderson, Kevin044
Paju, Andre033
Tiirik, Kristjan033
Carvalho Alleoni, Gabriel033
Valtna, Mikk033
Tutk, Rauno033
Koppel, Kaido022
Goncalves Fernandes, Hugo Miguel022
Torop, Kaarel011
Sillaots, Siim011
Tenno, Simo011
Hurt, Martin011
Hausenberg, Ando011
Kütt, Karli011
Lukjanov, Andrus011
NimiKarikasLiigadKokku
Koppel, Kaido011
Lorenz, Jürgen011
Anderson, Kevin011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.