KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
TARTU JK TAMMEKA (2016)
Esindaja: Kristjan Tiirik (tel. 55608923)
Treener: Kaido Koppel
Koduväljak: Tartu Tamme staadion
Koduväljaku aadress: Tamme pst 1, Tartu
Internet: www.jktammeka.ee
Email: jktammeka@jktammeka.ee
Duubel:Tartu JK Tammeka U21

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm Sinine Sinine Sinine
1. varuvorm Valge Valge Valge
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm Oranž Must Must
1. varuvorm Neoonroheline Must Must
2. varuvorm

1KAnderson, Kevin10.11.1993EestiKTMETM
2PKJõgi, Martin05.01.1995EestiKTMETM
3KKiidron, Kaarel30.04.1990EestiKTMETM
4RKoskor, Tristan28.11.1995EestiKTMETM
5VVKütt, Karli2317.02.1993EestiKTMETM
6PKLaabus, Reio14.03.1990EestiKTMETM
7KLorenz, Jürgen11.05.1993EestiKTMETM
8PKMiller, Martin25.09.1997EestiKTMETM
9KPaju, Andre1805.01.1995EestiKTMETM
10PKPaur, Kaspar16.02.1995EestiETM
11VVPechter, Karl Johan102.03.1996EestiKTMETM
12PKRääbis, Kevin02.01.1994EestiKTMETM
13PKTauts, Rasmus07.01.1997EestiKTMETM
14PKTekko, Tauno14.12.1994EestiKTMETM
15PKTiirik, Kristjan25.08.1982EestiKTMETM
16RTšernjavski, Marek15.05.1992EestiKTMETM
17KVerst, Andres31.03.1995EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Miller, Martin53641
Tiirik, Kristjan63541
Lorenz, Jürgen53641
Kiidron, Kaarel63440
Pechter, Karl Johan43539
Paju, Andre53237
Tekko, Tauno63036
Laabus, Reio33235
Koskor, Tristan42731
Anderson, Kevin52328
Tauts, Rasmus41822
Jõgi, Martin31821
Tšernjavski, Marek21921
Läll, Rait31518
Grauberg, Silver31518
Kapper, Sander01616
Mõttus, Erki41014
Paur, Kaspar01111
Rääbis, Kevin189
Rande, Randin268
Suurpere, Geir-Kristjan167
Aasmäe, Martin055
Sadovoi, Andrei235
Litvjakov, Erko235
Vaabel, Karl314
Pärli, Martin-Gert101
Korss, Karlo011
Ivanov, Georgi011
Taan, Sander011
NimiKarikasLiigadKokku
Lorenz, Jürgen43132403671
Kiidron, Kaarel54030603600
Miller, Martin40530893494
Tiirik, Kristjan37730683445
Pechter, Karl Johan29231503442
Paju, Andre39328753268
Laabus, Reio26426102874
Tekko, Tauno54020312571
Koskor, Tristan28521442429
Anderson, Kevin39717602157
Tauts, Rasmus35814541812
Grauberg, Silver14312491392
Jõgi, Martin12111461267
Tšernjavski, Marek94824918
Kapper, Sander0869869
Läll, Rait186661847
Paur, Kaspar0811811
Rääbis, Kevin90534624
Mõttus, Erki234193427
Rande, Randin180191371
Suurpere, Geir-Kristjan90255345
Vaabel, Karl24890338
Sadovoi, Andrei18077257
Aasmäe, Martin0190190
Litvjakov, Erko9014104
Korss, Karlo02626
Ivanov, Georgi02323
Taan, Sander066
Pärli, Martin-Gert202
NimiKarikasLiigadKokku
Tiirik, Kristjan11213
Tšernjavski, Marek246
Rande, Randin415
Miller, Martin235
Koskor, Tristan235
Tauts, Rasmus134
Paur, Kaspar044
Jõgi, Martin123
Lorenz, Jürgen213
Rääbis, Kevin033
Kiidron, Kaarel123
Tekko, Tauno022
Läll, Rait112
Grauberg, Silver011
Paju, Andre101
Mõttus, Erki101
Laabus, Reio101
Kapper, Sander011
NimiKarikasLiigadKokku
Miller, Martin055
Tauts, Rasmus033
Kiidron, Kaarel022
Laabus, Reio022
Tiirik, Kristjan022
Rääbis, Kevin022
Koskor, Tristan022
Jõgi, Martin011
Läll, Rait011
Paju, Andre011
Rande, Randin011
Anderson, Kevin011
Lorenz, Jürgen011
NimiKarikasLiigadKokku
Tauts, Rasmus268
Tekko, Tauno268
Anderson, Kevin167
Jõgi, Martin055
Kiidron, Kaarel044
Pechter, Karl Johan044
Paju, Andre044
Grauberg, Silver044
Lorenz, Jürgen033
Koskor, Tristan033
Läll, Rait022
Miller, Martin022
Tiirik, Kristjan022
Laabus, Reio022
Kapper, Sander022
Tšernjavski, Marek011
Paur, Kaspar011
Rande, Randin011
Mõttus, Erki011
NimiKarikasLiigadKokku
Tekko, Tauno022
Suurpere, Geir-Kristjan011
Kiidron, Kaarel011
Jõgi, Martin011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.