KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
TARTU JK TAMMEKA II (2012)
Esindaja: Jane Afshar (tel. 59117333)
Treener: Indrek Koser (tel. 55526491)
Koduväljak: Tartu Tamme staadion
Koduväljaku aadress: Tamme pst 1, Tartu
Internet: www.jktammeka.ee
Email: jktammeka@jktammeka.ee

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm sinine / valge sinine/valge sinine/valge
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm

NimiKarikasLiigadKokku
Tiru, Hannes03434
Peedo, Priit03434
Paju, Andre03030
Meisalu, Meelis03030
Anderson, Kevin02929
Saluoks, Robin02626
Valtna, Mikk02626
Vanaveski, Tanel02222
Sillaots, Siim02222
Lorenz, Jürgen02121
Vilt, Hardi02121
Suurpere, Geir-Kristjan02020
Haljak, Taavi01919
Kütt, Karli01818
Anderson, Chris01818
Koskor, Tristan01717
Kutter, Ats01313
Paabut, Ander01313
Van Oss, Wilhelmus Johannes Sebastiaan01212
Lubi, Martin01212
Tenno, Simo01212
Kolsar, Rene01111
Naggel, Martin01111
Pahla, Kristo01111
Vomm, Kristjan01010
Kaur, Martin099
Vares, Erik099
Ivanov, Georgi088
Tiirik, Kristjan055
Lilleväli, Uku055
Lukjanov, Andrus044
Njeukam, Gael White033
Tšernjavski, Marek033
Jõgi, Martin033
Larin, Aleksei022
Rinken, Siim022
Pakk, Maido011
Rääbis, Kevin011
NimiKarikasLiigadKokku
Tiru, Hannes026092609
Paju, Andre023812381
Meisalu, Meelis022362236
Valtna, Mikk022212221
Peedo, Priit022092209
Saluoks, Robin019381938
Sillaots, Siim019111911
Anderson, Kevin018811881
Vanaveski, Tanel017261726
Anderson, Chris015901590
Lorenz, Jürgen014321432
Kütt, Karli013111311
Haljak, Taavi012861286
Vilt, Hardi011471147
Suurpere, Geir-Kristjan010591059
Van Oss, Wilhelmus Johannes Sebastiaan010221022
Kutter, Ats010161016
Tenno, Simo0949949
Naggel, Martin0856856
Vares, Erik0704704
Vomm, Kristjan0687687
Kolsar, Rene0643643
Lubi, Martin0620620
Paabut, Ander0618618
Koskor, Tristan0598598
Lilleväli, Uku0450450
Ivanov, Georgi0419419
Pahla, Kristo0409409
Lukjanov, Andrus0360360
Tiirik, Kristjan0344344
Kaur, Martin0294294
Tšernjavski, Marek0217217
Rinken, Siim0180180
Njeukam, Gael White09999
Jõgi, Martin06969
Rääbis, Kevin05757
Pakk, Maido05656
Larin, Aleksei01616
NimiKarikasLiigadKokku
Valtna, Mikk099
Peedo, Priit066
Lorenz, Jürgen055
Tiru, Hannes055
Ivanov, Georgi044
Meisalu, Meelis033
Paju, Andre033
Van Oss, Wilhelmus Johannes Sebastiaan022
Tiirik, Kristjan022
Naggel, Martin022
Tšernjavski, Marek022
Koskor, Tristan022
Vanaveski, Tanel011
Suurpere, Geir-Kristjan011
Jõgi, Martin011
Anderson, Kevin011
Njeukam, Gael White011
Paabut, Ander011
Rääbis, Kevin011
Vomm, Kristjan011
Pahla, Kristo011
Pakk, Maido011
Larin, Aleksei011
Lubi, Martin011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Anderson, Kevin01111
Meisalu, Meelis088
Valtna, Mikk077
Paju, Andre066
Van Oss, Wilhelmus Johannes Sebastiaan055
Tenno, Simo044
Tiru, Hannes044
Saluoks, Robin044
Peedo, Priit044
Kütt, Karli033
Kutter, Ats033
Vanaveski, Tanel033
Lorenz, Jürgen022
Haljak, Taavi022
Ivanov, Georgi022
Suurpere, Geir-Kristjan011
Larin, Aleksei011
Vomm, Kristjan011
Naggel, Martin011
Rinken, Siim011
Sillaots, Siim011
Lilleväli, Uku011
Njeukam, Gael White011
NimiKarikasLiigadKokku








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.