KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
JK NARVA TRANS (2013)
Esindaja: Nikolai Burdakov (tel. )
Konstantin Burdakov (tel. )
Treener: Andrey Semin
Koduväljak: Narva Kreenholmi staadion
Koduväljaku aadress: 26. Juuli tn 4, 20204 Narva
Internet: www.fctrans.ee
Email: fctrans@fctrans.ee
Duubel:JK Narva Trans II

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm punane punane punane
1. varuvorm tumesinine tumesinine tumesinine
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm neoonroheline neoonroheline neoonroheline
1. varuvorm Oranž Oranž Oranž
2. varuvorm hall must must

1Andreev, Vitaly22.02.1986VenemaaETM
2Avdeev, Pavel26.09.1990Vene
3Belov, Aleksei04.03.1992EestiETM
4Dzelme, Kristaps30.01.1990Läti
5Dubõkin, Aleksandr06.05.1983EestiETM
6Irie, Bi Sehi Elysee13.09.1989ElevandiluurannikKTMETM
7Kazakov, Sergei02.01.1980MääratlemataKTMETM
8Kitto, Stanislav30.11.1972-ETM
9Kulikov, Deniss25.09.1993EestiETM
10Kutuzov, Vitaly29.06.1990VenemaaKTMETM
11Lihhatšov, Ivan23.06.1991EestiETM
12Lvov, German-Guri16.01.1996EestiETM
13Plotnikov, Viktor14.07.1989EestiKTMETM
14Shesterkov, Ilia29.06.1987Vene
15Sheviakov, Dmitry25.04.1994Vene
16Smelkov, Valeri14.09.1989EestiKTMETM
17Škinjov, Artjom30.01.1996EestiKTMETM
18Taar, Albert15.01.1990EestiETM
19Tamberg, Tanel06.06.1992EestiETM
20Tokaitšuk, Nikita12.03.1996EestiKTMETM
NimiKarikasLiigadKokku
Taar, Albert43337
Nesterovski, Roman53237
Kazakov, Sergei43236
Plotnikov, Viktor32932
Irie, Bi Sehi Elysee52631
Kitto, Stanislav32730
Shesterkov, Ilia42226
Kulikov, Deniss22224
Škinjov, Artjom22123
Mukhametdinov, Denis21820
Dubõkin, Aleksandr31619
Prins, Stanislav31518
Belov, Aleksei21618
Lvov, German-Guri31518
Lihhatšov, Ivan41418
Avdeev, Pavel21618
Kutuzov, Vitaly21315
Tamberg, Tanel21315
Andreev, Vitaly01414
Dzelme, Kristaps01414
Engovatov, Stanislav 31013
Jõgi, Andrei11112
Sheviakov, Dmitry11112
Krychanov, Maksim3710
Vnukov, Denis1910
Pereplotkins, Andrejs279
Smelkov, Valeri246
Poniatovskii, Evgenii033
Smirnov, Dmitri022
Zahharenkov, Aleksandr011
Paltsev, Sergei011
NimiKarikasLiigadKokku
Nesterovski, Roman45028803330
Taar, Albert34028343174
Irie, Bi Sehi Elysee45022602710
Kazakov, Sergei29722952592
Plotnikov, Viktor16223172479
Kitto, Stanislav17322112384
Shesterkov, Ilia36017442104
Kulikov, Deniss11015481658
Prins, Stanislav27013501620
Avdeev, Pavel18014401620
Dubõkin, Aleksandr22713811608
Mukhametdinov, Denis18013301510
Tamberg, Tanel13511501285
Dzelme, Kristaps012601260
Lihhatšov, Ivan2909411231
Andreev, Vitaly012081208
Škinjov, Artjom9611021198
Belov, Aleksei1499361085
Engovatov, Stanislav 2568161072
Sheviakov, Dmitry90878968
Jõgi, Andrei90761851
Pereplotkins, Andrejs153550703
Krychanov, Maksim207465672
Smelkov, Valeri180360540
Vnukov, Denis25485510
Lvov, German-Guri73403476
Poniatovskii, Evgenii0270270
Kutuzov, Vitaly7230237
Smirnov, Dmitri0152152
Paltsev, Sergei04545
Zahharenkov, Aleksandr03838
NimiKarikasLiigadKokku
Taar, Albert077
Irie, Bi Sehi Elysee145
Plotnikov, Viktor134
Jõgi, Andrei314
Dubõkin, Aleksandr224
Tamberg, Tanel044
Mukhametdinov, Denis213
Škinjov, Artjom033
Shesterkov, Ilia303
Belov, Aleksei123
Kitto, Stanislav022
Pereplotkins, Andrejs112
Nesterovski, Roman202
Andreev, Vitaly022
Sheviakov, Dmitry022
Kazakov, Sergei112
Avdeev, Pavel011
Lvov, German-Guri011
Krychanov, Maksim011
Vnukov, Denis011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Irie, Bi Sehi Elysee11213
Nesterovski, Roman268
Shesterkov, Ilia167
Plotnikov, Viktor156
Engovatov, Stanislav 156
Taar, Albert055
Krychanov, Maksim145
Mukhametdinov, Denis145
Avdeev, Pavel055
Lihhatšov, Ivan134
Belov, Aleksei044
Tamberg, Tanel134
Kitto, Stanislav044
Dubõkin, Aleksandr044
Sheviakov, Dmitry123
Andreev, Vitaly033
Lvov, German-Guri022
Jõgi, Andrei011
Kazakov, Sergei011
Pereplotkins, Andrejs101
Smirnov, Dmitri011
Škinjov, Artjom011
Kutuzov, Vitaly011
NimiKarikasLiigadKokku
Plotnikov, Viktor022
Lihhatšov, Ivan011
Engovatov, Stanislav 011
Taar, Albert011
Mukhametdinov, Denis011
Irie, Bi Sehi Elysee011
Lvov, German-Guri011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.