KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
JK NARVA TRANS (2016)
Esindaja: Nikolai Burdakov (tel. )
Konstantin Burdakov (tel. )
Treener: Andrey Semin
Koduväljak: Narva Kreenholmi staadion
Koduväljaku aadress: 26. Juuli tn 4, 20204 Narva
Internet: www.fctrans.ee
Email: fctrans@fctrans.ee
Duubel:JK Narva Trans II

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm punane punane punane
1. varuvorm tumesinine tumesinine tumesinine
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm neoonroheline neoonroheline neoonroheline
1. varuvorm Oranž Oranž Oranž
2. varuvorm hall must must

1RBarkov, Dmitrii2319.06.1992Venemaa
2KChernukhin, Dmitry2017.11.1988Venemaa
3PKJakovlev, Svjatoslav7724.04.1996EestiKTMETM
4PKKapustin, Sergei1106.03.1998VenemaaKTMETM
5RLvov, German-Guri1216.01.1996EestiKTMETM
6VVMatrossov, Aleksei106.04.1991EestiKTMETM
7RMihhailov, Vadim1806.06.1998EestiKTMETM
8PKNesterov, Kirill721.07.1989VenemaaKTMETM
9KNesterovski, Roman309.06.1989EestiKTMETM
10KOvsjannikov, Igor523.02.1992MääratlemataKTMETM
11KPlotnikov, Viktor2114.07.1989EestiKTMETM
12PKProshin, Dmitry1406.01.1984Venemaa
13KSavenkov, Nikita228.07.1998EestiKTMETM
14PKŠkinjov, Artjom930.01.1996EestiKTMETM
15KTamberg, Tanel2206.06.1992EestiKTMETM
16VVTokaitšuk, Nikita3312.03.1996EestiKTMETM
17Tunjov, Georgi17.04.2001EestiKTMETM
18RUmarov, Rizvan1605.04.1993Venemaa
NimiKarikasLiigadKokku
Nesterovski, Roman13637
Proshin, Dmitry13435
Jakovlev, Svjatoslav13435
Nesterov, Kirill13233
Škinjov, Artjom13132
Umarov, Rizvan13031
Savenkov, Nikita12627
Ovsjannikov, Igor12526
Plotnikov, Viktor02525
Lvov, German-Guri02424
Matrossov, Aleksei02323
Dzhuraev, Khurshed-Timur02323
Chernukhin, Dmitry02020
Barkov, Dmitrii11819
Mihhailov, Vadim01616
Ivanov, Vladislav01616
Kuziaev, Ruslan01414
Kreger, Arnold11314
Tamberg, Tanel11314
Andreev, Vitaly01212
Irie, Bi Sehi Elysee1910
Tunjov, Georgi066
Tokaitšuk, Nikita011
Kapustin, Sergei011
Kalininskyy, Dmytro011
NimiKarikasLiigadKokku
Nesterovski, Roman9032403330
Proshin, Dmitry9030603150
Nesterov, Kirill8327702853
Umarov, Rizvan9026592749
Jakovlev, Svjatoslav9026082698
Matrossov, Aleksei020702070
Ovsjannikov, Igor9019562046
Plotnikov, Viktor019911991
Škinjov, Artjom718671874
Savenkov, Nikita9017401830
Chernukhin, Dmitry018001800
Barkov, Dmitrii9014481538
Kreger, Arnold9011701260
Kuziaev, Ruslan011921192
Ivanov, Vladislav011481148
Tamberg, Tanel909311021
Dzhuraev, Khurshed-Timur0947947
Andreev, Vitaly0918918
Irie, Bi Sehi Elysee90723813
Lvov, German-Guri0752752
Mihhailov, Vadim0476476
Tunjov, Georgi0155155
Tokaitšuk, Nikita01616
Kalininskyy, Dmytro033
NimiKarikasLiigadKokku
Proshin, Dmitry01414
Barkov, Dmitrii01111
Umarov, Rizvan01111
Nesterovski, Roman077
Nesterov, Kirill055
Jakovlev, Svjatoslav033
Škinjov, Artjom033
Chernukhin, Dmitry011
Irie, Bi Sehi Elysee011
Plotnikov, Viktor011
NimiKarikasLiigadKokku
Jakovlev, Svjatoslav01212
Umarov, Rizvan077
Ivanov, Vladislav033
Nesterov, Kirill033
Ovsjannikov, Igor033
Barkov, Dmitrii033
Škinjov, Artjom022
Proshin, Dmitry022
Nesterovski, Roman022
Lvov, German-Guri011
Andreev, Vitaly011
Irie, Bi Sehi Elysee011
Plotnikov, Viktor011
Savenkov, Nikita011
NimiKarikasLiigadKokku
Umarov, Rizvan01212
Ovsjannikov, Igor01010
Proshin, Dmitry066
Barkov, Dmitrii066
Irie, Bi Sehi Elysee066
Dzhuraev, Khurshed-Timur055
Chernukhin, Dmitry055
Nesterov, Kirill055
Plotnikov, Viktor055
Jakovlev, Svjatoslav145
Kuziaev, Ruslan044
Tamberg, Tanel044
Lvov, German-Guri033
Škinjov, Artjom033
Nesterovski, Roman022
Matrossov, Aleksei011
Mihhailov, Vadim011
Andreev, Vitaly011
Savenkov, Nikita011
Kreger, Arnold101
NimiKarikasLiigadKokku
Irie, Bi Sehi Elysee112
Andreev, Vitaly011
Plotnikov, Viktor011
Umarov, Rizvan011
Ovsjannikov, Igor011
Tamberg, Tanel011
Lvov, German-Guri011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.