KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
JK NARVA TRANS (2018)
Esindaja: Nikolai Burdakov (tel. )
Konstantin Burdakov (tel. )
Treener: Andrey Semin
Koduväljak: Narva Kreenholmi staadion
Koduväljaku aadress: 26. Juuli tn 4, 20204 Narva
Internet: www.fctrans.ee
Email: fctrans@fctrans.ee
Duubel:JK Narva Trans II

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm punane punane punane
1. varuvorm tumesinine tumesinine tumesinine
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm neoonroheline neoonroheline neoonroheline
1. varuvorm Oranž Oranž Oranž
2. varuvorm hall must must

1RBarkov, Dmitrii1019.06.1992Venemaa
2KDavõdov, Artjom2304.03.1999EestiETM
3KDo Nascimento Troche, Matheus Junior417.06.1996Brasiilia
4RGolovljov, Eduard925.01.1997EestiETM
5VVKotenko, Artur8120.08.1981EestiETM
6KLeverock, Dante Roger David6311.04.1992Suurbritannia
7PKMihhailov, Vadim1806.06.1998EestiKTMETM
8KOvsjannikov, Igor523.02.1992MääratlemataKTMETM
9RPlotnikov, Viktor2114.07.1989EestiKTMETM
10PKPoliakov, Denis7721.02.1992Venemaa
11PKProshin, Dmitry1406.01.1984Venemaa
12KSavenkov, Nikita228.07.1998EestiKTMETM
13PKŠkinjov, Artjom1730.01.1996EestiKTMETM
14PKZakarliuka, Aleksandr824.06.1995VenemaaETM
15KTamberg, Tanel2206.06.1992EestiKTMETM
16KTšerezov, Maksim1126.03.2001EestiKTMETM
NimiKarikasLiigadKokku
Zakarliuka, Aleksandr53439
Plotnikov, Viktor53338
Leverock, Dante Roger David33437
Golovljov, Eduard52934
Proshin, Dmitry52934
Kotenko, Artur33033
Poliakov, Denis33033
Mihhailov, Vadim52631
Barkov, Dmitrii22931
Tamberg, Tanel32528
Irie, Bi Sehi Elysee22527
Tšerezov, Maksim32225
Ovsjannikov, Igor42024
Savenkov, Nikita21820
Kovaltšuk, Arseni41620
Škinjov, Artjom21719
Grigorevskiy, Roman21618
Basha, Arber31215
Mihhailov, Nikita2810
Halimi, Betim279
Jakovlev, Svjatoslav088
Kondrattsev, Sergei257
Stepanov, Aleksei134
Do Nascimento Troche, Matheus Junior112
Davõdov, Artjom011
Jegorov, Nikita101
NimiKarikasLiigadKokku
Leverock, Dante Roger David24730603307
Zakarliuka, Aleksandr40828773285
Plotnikov, Viktor33028053135
Proshin, Dmitry40525892994
Kotenko, Artur27027002970
Poliakov, Denis23625272763
Barkov, Dmitrii18025452725
Golovljov, Eduard40621012507
Tamberg, Tanel27020782348
Ovsjannikov, Igor34016541994
Irie, Bi Sehi Elysee7918301909
Mihhailov, Vadim26115431804
Tšerezov, Maksim18015221702
Škinjov, Artjom18014551635
Basha, Arber2258621087
Savenkov, Nikita1808461026
Kovaltšuk, Arseni173757930
Halimi, Betim172540712
Grigorevskiy, Roman54506560
Jakovlev, Svjatoslav0506506
Mihhailov, Nikita110167277
Do Nascimento Troche, Matheus Junior9090180
Kondrattsev, Sergei11325138
Davõdov, Artjom04545
Stepanov, Aleksei331043
Jegorov, Nikita808
NimiKarikasLiigadKokku
Golovljov, Eduard111223
Barkov, Dmitrii11718
Plotnikov, Viktor41317
Proshin, Dmitry5712
Leverock, Dante Roger David088
Zakarliuka, Aleksandr336
Mihhailov, Vadim235
Poliakov, Denis033
Škinjov, Artjom112
Basha, Arber202
Grigorevskiy, Roman022
Kovaltšuk, Arseni022
Jakovlev, Svjatoslav011
Irie, Bi Sehi Elysee011
Savenkov, Nikita011
Ovsjannikov, Igor011
Do Nascimento Troche, Matheus Junior101
NimiKarikasLiigadKokku
Poliakov, Denis01111
Zakarliuka, Aleksandr099
Plotnikov, Viktor088
Barkov, Dmitrii077
Golovljov, Eduard055
Jakovlev, Svjatoslav044
Kovaltšuk, Arseni044
Leverock, Dante Roger David033
Mihhailov, Vadim022
Irie, Bi Sehi Elysee022
Ovsjannikov, Igor011
Proshin, Dmitry011
Grigorevskiy, Roman011
NimiKarikasLiigadKokku
Poliakov, Denis01313
Proshin, Dmitry01010
Leverock, Dante Roger David099
Barkov, Dmitrii088
Zakarliuka, Aleksandr178
Tšerezov, Maksim088
Irie, Bi Sehi Elysee077
Plotnikov, Viktor066
Ovsjannikov, Igor066
Tamberg, Tanel055
Mihhailov, Vadim044
Škinjov, Artjom033
Jakovlev, Svjatoslav022
Basha, Arber022
Kovaltšuk, Arseni022
Golovljov, Eduard011
Halimi, Betim011
Grigorevskiy, Roman011
Savenkov, Nikita011
NimiKarikasLiigadKokku
Zakarliuka, Aleksandr022
Ovsjannikov, Igor011
Tšerezov, Maksim011
Basha, Arber011
Irie, Bi Sehi Elysee011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.