KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U-17 FC KURESSAARE (2022)
Esindaja: Reivo Vinter (tel. 5537760)
Roland Kütt (tel. 56999783)
Treener: Roland Kütt (tel. 56999783)
Koduväljak: Kuressaare kunstmurustaadion
Koduväljaku aadress: Vuti tn 1, Kuressaare
Internet: www.fckuressaare.ee
Email: info@fckuressaare.ee

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm kollane sinine sinine
1. varuvorm sinine sinine sinine
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm helesinine must must
1. varuvorm must must must
2. varuvorm

1KAlle, Cristo215.11.2006EestiETM
2PKArus, Raul14.01.2005EestiKTMETMKuressaare FC
3PKAus, Henri05.06.2005EestiKTMETMKuressaare FC
4KHaamer, Johann2118.02.2006EestiKTMETMKuressaare FC
5KKallas, Jan1721.07.2006EestiKTMETMKuressaare FC
6VVKubjas, Markus9916.11.2005EestiKTMETMKuressaare FC
7KLeedo, Kristofer620.06.2006EestiKTMETMKuressaare FC
8PKMetsmaa, Karmo7731.05.2006EestiKTMETMKuressaare FC
9PKOpp, Mattias931.10.2006EestiKTMETMKuressaare FC
10PKSild, Oliver09.03.2005EestiKTMETMKuressaare FC
11KSirel, Sander2705.05.2006EestiKTMETMKuressaare FC
12PKTasa, Tristan701.09.2006EestiKTMETMKuressaare FC
13PKTruverk, Martin13.02.2005EestiKTMETMKuressaare FC
14PKUusna, Mihkel25.05.2005EestiETM
15PKVahenurm, Rasmus Tristan1205.05.2006EestiKTMETMKuressaare FC
16PKVahter, Dever2217.03.2006EestiETMKuressaare FC
17KVahter, Janar1431.03.2006EestiKTMETMKuressaare FC
18RVesberg, Kaur1108.08.2007EestiKTMETMKuressaare FC
19VVVessik, Märten119.11.2006EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Leedo, Kristofer02020
Sirel, Sander01919
Haamer, Johann01818
Vessik, Märten01818
Vahenurm, Rasmus Tristan01818
Tasa, Tristan01717
Metsmaa, Karmo01717
Opp, Mattias01717
Vesberg, Kaur01414
Kallas, Jan01414
Truverk, Martin01414
Vahter, Janar01212
Uusna, Mihkel01111
Alle, Cristo01010
Vahter, Dever01010
Sild, Oliver01010
Aus, Henri055
Kubjas, Markus044
Arus, Raul033
NimiKarikasLiigadKokku
Leedo, Kristofer018001800
Sirel, Sander017101710
Haamer, Johann016201620
Vahenurm, Rasmus Tristan015981598
Vessik, Märten015751575
Tasa, Tristan015011501
Opp, Mattias014591459
Metsmaa, Karmo014191419
Vesberg, Kaur012281228
Kallas, Jan010441044
Truverk, Martin0805805
Vahter, Janar0737737
Uusna, Mihkel0699699
Sild, Oliver0625625
Vahter, Dever0525525
Alle, Cristo0455455
Aus, Henri0442442
Kubjas, Markus0315315
Arus, Raul0243243
NimiKarikasLiigadKokku
Metsmaa, Karmo01515
Vesberg, Kaur01313
Leedo, Kristofer01010
Opp, Mattias077
Tasa, Tristan077
Haamer, Johann022
Aus, Henri022
Vahter, Janar022
Kallas, Jan011
Arus, Raul011
Uusna, Mihkel011
Vahenurm, Rasmus Tristan011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Metsmaa, Karmo099
Vahenurm, Rasmus Tristan055
Kallas, Jan044
Vesberg, Kaur044
Opp, Mattias033
Vahter, Janar033
Sild, Oliver022
Leedo, Kristofer022
Vahter, Dever022
Vessik, Märten011
Arus, Raul011
Uusna, Mihkel011
Alle, Cristo011
NimiKarikasLiigadKokku
Vesberg, Kaur022
Metsmaa, Karmo011
Kallas, Jan011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.