KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
PõLVA FC LOOTOS (N) (2018)
Esindaja: Keidi Käis (tel. 56215192)
Kaido-Meinhard Kukli (tel. 51 63 949)
Treener: Kaido-Meinhard Kukli (tel. 5163949)
Koduväljak: Tilsi staadion
Koduväljaku aadress: Tilsi, Laheda vald
Internet: www.fclootos.ee
Email: jklootos@gmail.com
Duubel:JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm must-kollane triibuline must kollane
1. varuvorm must-valge triibuline must must
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm punane must punane
1. varuvorm roheline must roheline
2. varuvorm

NimiKarikasLiigadKokku
Laas, Ave-Lii22022
Kukli, Kristin22022
Piirimaa, Karina21921
Piirimaa, Katrin21921
Nemvalts, Indra Liz11920
Piirimaa, Karmen21820
Hüdsi, Kärt11819
Erik, Astrid11617
Kinnunen, Katariina11617
Lepp, Getter21517
Metsmaa, Keitlyn11415
Lanno, Lisethe01313
Talgre, Kirta01313
Luik, Johanna21113
Tamm, Merili01111
Kotkas, Kristel2810
Linnuste, Anette Laureen189
Käis, Keidi178
Tamm, Lisanne257
Vaher, Sandra123
Rinne, Riina022
Planken, Keiju011
NimiKarikasLiigadKokku
Laas, Ave-Lii18017901970
Kukli, Kristin18017821962
Piirimaa, Karina18017101890
Piirimaa, Katrin18017101890
Piirimaa, Karmen16815591727
Erik, Astrid9014321522
Hüdsi, Kärt6314331496
Lepp, Getter17512301405
Nemvalts, Indra Liz879441031
Talgre, Kirta0957957
Kinnunen, Katariina90829919
Kotkas, Kristel180720900
Tamm, Merili0900900
Linnuste, Anette Laureen90600690
Käis, Keidi90562652
Lanno, Lisethe0554554
Tamm, Lisanne117361478
Luik, Johanna8305313
Metsmaa, Keitlyn90222312
Vaher, Sandra128698
Rinne, Riina09090
Planken, Keiju02424
NimiKarikasLiigadKokku
Hüdsi, Kärt01111
Laas, Ave-Lii369
Kukli, Kristin213
Kinnunen, Katariina011
Piirimaa, Katrin011
Tamm, Lisanne011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Hüdsi, Kärt011
Tamm, Merili011
Kinnunen, Katariina011
NimiKarikasLiigadKokku
Piirimaa, Karina011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.