KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
PõLVA FC LOOTOS (N) (2018)
Esindaja: Keidi Käis (tel. 56215192)
Kaido-Meinhard Kukli (tel. 51 63 949)
Treener: Kaido-Meinhard Kukli (tel. 5163949)
Koduväljak: Tilsi staadion
Koduväljaku aadress: Tilsi, Laheda vald
Internet: www.fclootos.ee
Email: jklootos@gmail.com
Duubel:JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm must-kollane triibuline must kollane
1. varuvorm must-valge triibuline must must
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm punane must punane
1. varuvorm roheline must roheline
2. varuvorm

NimiKarikasLiigadKokku
Laas, Ave-Lii11516
Kukli, Kristin11516
Piirimaa, Karina11415
Piirimaa, Katrin11415
Nemvalts, Indra Liz01414
Piirimaa, Karmen11314
Kinnunen, Katariina11314
Hüdsi, Kärt11314
Talgre, Kirta01313
Erik, Astrid11213
Metsmaa, Keitlyn11112
Lanno, Lisethe01111
Tamm, Merili01111
Lepp, Getter11011
Luik, Johanna178
Linnuste, Anette Laureen088
Kotkas, Kristel167
Käis, Keidi044
Rinne, Riina022
Tamm, Lisanne112
Planken, Keiju011
Vaher, Sandra011
NimiKarikasLiigadKokku
Kukli, Kristin9013421432
Laas, Ave-Lii9013401430
Piirimaa, Karina9012601350
Piirimaa, Katrin9012601350
Piirimaa, Karmen9011131203
Erik, Astrid9010721162
Hüdsi, Kärt639841047
Talgre, Kirta0957957
Tamm, Merili0900900
Lepp, Getter85781866
Kinnunen, Katariina90648738
Kotkas, Kristel90540630
Linnuste, Anette Laureen0600600
Nemvalts, Indra Liz0568568
Lanno, Lisethe0454454
Luik, Johanna5290295
Käis, Keidi0292292
Metsmaa, Keitlyn90200290
Tamm, Lisanne2790117
Rinne, Riina09090
Vaher, Sandra04545
Planken, Keiju02424
NimiKarikasLiigadKokku
Hüdsi, Kärt077
Laas, Ave-Lii033
Kinnunen, Katariina011
Kukli, Kristin101
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Hüdsi, Kärt011
Tamm, Merili011
NimiKarikasLiigadKokku
Piirimaa, Karina011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.