KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
PõLVA FC LOOTOS (N) (2018)
Esindaja: Kaido-Meinhard Kukli (tel. 5163949)
Treener: Kaido-Meinhard Kukli (tel. 5163949)
Koduväljak: Tilsi staadion
Koduväljaku aadress: Tilsi, Laheda vald
Internet: www.fclootos.ee
Email: jklootos@gmail.com

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm must-kollane triibuline must kollane
1. varuvorm must-valge triibuline must must
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm punane must punane
1. varuvorm roheline must roheline
2. varuvorm

NimiKarikasLiigadKokku
Laas, Ave-Lii32023
Kukli, Kristin32023
Piirimaa, Karina31922
Piirimaa, Katrin31922
Nemvalts, Indra Liz21921
Piirimaa, Karmen31821
Hüdsi, Kärt21820
Kinnunen, Katariina21618
Erik, Astrid21618
Lepp, Getter31518
Metsmaa, Keitlyn21416
Luik, Johanna21113
Talgre, Kirta01313
Lanno, Lisethe01313
Tamm, Merili01111
Kotkas, Kristel2810
Linnuste, Anette Laureen2810
Käis, Keidi279
Tamm, Lisanne257
Vaher, Sandra123
Rinne, Riina022
Planken, Keiju011
NimiKarikasLiigadKokku
Laas, Ave-Lii27017902060
Kukli, Kristin27017822052
Piirimaa, Karina27017101980
Piirimaa, Katrin27017101980
Piirimaa, Karmen25815591817
Erik, Astrid18014321612
Hüdsi, Kärt13214331565
Lepp, Getter26512301495
Nemvalts, Indra Liz1659441109
Talgre, Kirta0957957
Kinnunen, Katariina111829940
Kotkas, Kristel180720900
Tamm, Merili0900900
Linnuste, Anette Laureen180600780
Käis, Keidi180562742
Lanno, Lisethe0554554
Tamm, Lisanne117361478
Metsmaa, Keitlyn102222324
Luik, Johanna8305313
Vaher, Sandra128698
Rinne, Riina09090
Planken, Keiju02424
NimiKarikasLiigadKokku
Hüdsi, Kärt01111
Laas, Ave-Lii4610
Kukli, Kristin314
Kinnunen, Katariina011
Piirimaa, Katrin011
Tamm, Lisanne011
Linnuste, Anette Laureen101
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Hüdsi, Kärt011
Tamm, Merili011
Kinnunen, Katariina011
Käis, Keidi101
Laas, Ave-Lii101
NimiKarikasLiigadKokku
Piirimaa, Karina011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.