KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U-17 RAKVERE FC FLORA (2009)
Esindaja: (tel. )
Treener:
Koduväljak: Sportland Arena
Koduväljaku aadress: Jalgpalli 19, Tallinn
Internet:
Email:

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm

1Andrus, Eduard15.11.1993EestiETM
2Astafjev, Mihhail13.06.1993EestiETM
3Azarov, Nikita15.12.1993EestiETM
4Babjak, Maksim10.12.1993EestiETM
5Belozjorov, Aleksei11.08.1993EestiETM
6Berzinš, Vsevolods16.03.1993LätiETM
7Filimonov, Aleksei19.07.1993EestiETM
8Gavrilov, Juri11.05.1993EestiETM
9Grankin, Dan20.05.1994EestiETM
10Jablokov, Pavel12.02.1993EestiETM
11Jasevitš, Bogdan08.10.1993EestiETM
12Kitai, Kirill02.03.1993EestiETM
13Knjazev, Dmitri12.02.1993EestiETM
14Pikk, Artur05.03.1993EestiETM
15Pinajev, Artur20.04.1993EestiETM
16Rostovski, Dmitri09.09.1993EestiETM
17Rätsep, Ervin27.03.1993EestiETM
18Sobtšenko, Roman25.01.1994EestiETM
19Šatov, Marek10.07.1993EestiETM
20Šein, Maksim13.10.1993EestiETM
21Žukovski, Jevgeni19.06.1993EestiETM
22Tokarev, Stanislav10.06.1993EestiETM
23Turok, Semen07.04.1993VenemaaETM
NimiKarikasLiigadKokku
Knjazev, Dmitri01818
Sobtšenko, Roman01717
Šatov, Marek01717
Turok, Semen01717
Jablokov, Pavel01717
Tokarev, Stanislav01616
Gavrilov, Juri01616
Grankin, Dan01414
Filimonov, Aleksei01212
Babjak, Maksim01212
Andrus, Eduard01111
Kitai, Kirill01010
Žukovski, Jevgeni01010
Rostovski, Dmitri099
Belozjorov, Aleksei077
Pikk, Artur077
Berzinš, Vsevolods066
Rätsep, Ervin055
Jasevitš, Bogdan044
Astafjev, Mihhail022
Pinajev, Artur022
Azarov, Nikita022
Šein, Maksim011
NimiKarikasLiigadKokku
Knjazev, Dmitri016201620
Šatov, Marek015301530
Jablokov, Pavel015301530
Sobtšenko, Roman015301530
Tokarev, Stanislav013991399
Turok, Semen013831383
Gavrilov, Juri013421342
Babjak, Maksim0935935
Andrus, Eduard0861861
Filimonov, Aleksei0824824
Grankin, Dan0774774
Žukovski, Jevgeni0652652
Pikk, Artur0543543
Rostovski, Dmitri0525525
Kitai, Kirill0469469
Berzinš, Vsevolods0456456
Rätsep, Ervin0450450
Belozjorov, Aleksei0403403
Jasevitš, Bogdan0270270
Astafjev, Mihhail0116116
Pinajev, Artur09090
Azarov, Nikita08585
Šein, Maksim03333
NimiKarikasLiigadKokku
Knjazev, Dmitri02121
Šatov, Marek01111
Turok, Semen088
Sobtšenko, Roman055
Gavrilov, Juri055
Rostovski, Dmitri022
Rätsep, Ervin011
Pikk, Artur011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Šatov, Marek066
Sobtšenko, Roman044
Babjak, Maksim033
Andrus, Eduard022
Knjazev, Dmitri022
Jablokov, Pavel011
Filimonov, Aleksei011
Pinajev, Artur011
Turok, Semen011
NimiKarikasLiigadKokku
Šatov, Marek022
Babjak, Maksim011
Andrus, Eduard011
Berzinš, Vsevolods011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.