KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
TARTU JK WELCO (2020)
Esindaja: Edgar Leht (tel. 57841103)
Treener: Janar Sagim
Koduväljak: Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Koduväljaku aadress: Annemõisa 68b, Tartu 51013
Internet: www.jkwelco.ee
Email: info@jkwelco.ee
Duubel:Tartu JK Welco II

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm must must must
1. varuvorm punane-valge valge valge
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm neoonroosa must neoonroosa
1. varuvorm neoonroheline must neoonroheline
2. varuvorm

1RArst, Mark-Oskar2418.02.2001EestiETMWelco JK
2RAus, Artur1506.04.2000EestiETMWelco JK
3PKKihho, Marten2205.11.1993EestiKTMETMWelco JK
4VVKivila, Kaur1222.11.2003EestiKTMETMWelco JK
5RKuusik, Raigo1624.11.2000EestiETMWelco JK
6PKKõivastik, Karl Markus2510.08.2000EestiETMWelco JK
7KLaks, Artur306.07.2000EestiKTMETMWelco JK
8VVLeht, Edgar3101.01.1993EestiKTMETMWelco JK
9PKLuts, Joonas612.01.2001EestiKTMETMWelco JK
10KMark, Karl Joosep8021.04.1998EestiKTMETMWelco JK
11KMärtmaa, Kevin4414.02.1998EestiETMSantos FC
12RNäkk, Rain1717.04.1998EestiKTMETMWelco JK
13KPihu, Mallor912.04.2001EestiETMWelco JK
14PKPorila, Andree828.10.1996EestiETMWelco JK
15PKPärn, Eero1429.11.1997EestiETMWelco JK
16KRoos, Miikal2809.07.2003EestiETMWelco JK
17KSossi, Markus413.08.2001EestiETMWelco JK
18KZovo, Marten5911.03.1999EestiETMWelco JK
19KTiik, Markus Herman3509.05.1999EestiKTMETMWelco JK
20PKTolgu, Thomas Sebastian2102.10.2000EestiETMWelco JK
21PKTuus, Miikael6614.10.1998EestiETMWelco JK
22PKUggeri, Giacomo4504.04.2001ItaaliaHelios FC
23RValtna, Mikk718.11.1985EestiKTMETMWelco JK
24PKVool, Ander3020.01.1998EestiETMWelco JK
NimiKarikasLiigadKokku
Näkk, Rain22729
Roos, Miikal22628
Tiik, Markus Herman22628
Laks, Artur22628
Pärn, Eero22628
Porila, Andree22426
Mark, Karl Joosep22325
Uggeri, Giacomo12324
Valtna, Mikk12324
Kõivastik, Karl Markus12223
Kivila, Kaur02222
Aus, Artur12021
Arst, Mark-Oskar11920
Märtmaa, Kevin21618
Luts, Joonas11718
Vool, Ander21416
Kihho, Marten01313
Sossi, Markus01111
Zovo, Marten099
Kuusik, Raigo178
Tolgu, Thomas Sebastian088
Leht, Edgar268
Ivanov, Georgi044
Heinakroon, Chris-Robin033
Tuus, Miikael033
Saareleht, Tauno022
Nava, Kristofer112
Provornikov, Rasmus112
NimiKarikasLiigadKokku
Tiik, Markus Herman18022922472
Laks, Artur11622402356
Näkk, Rain18021412321
Roos, Miikal18020852265
Pärn, Eero17219572129
Mark, Karl Joosep17918542033
Kivila, Kaur019801980
Valtna, Mikk8517821867
Märtmaa, Kevin18014011581
Luts, Joonas9012701360
Uggeri, Giacomo113411342
Kõivastik, Karl Markus3211421174
Aus, Artur6510531118
Zovo, Marten0810810
Porila, Andree95651746
Vool, Ander12646658
Leht, Edgar180464644
Sossi, Markus0492492
Kihho, Marten0340340
Arst, Mark-Oskar8213221
Kuusik, Raigo7199170
Tolgu, Thomas Sebastian0149149
Nava, Kristofer9035125
Ivanov, Georgi08989
Provornikov, Rasmus642387
Heinakroon, Chris-Robin08282
Tuus, Miikael06060
Saareleht, Tauno03939
NimiKarikasLiigadKokku
Näkk, Rain01414
Valtna, Mikk01313
Mark, Karl Joosep1910
Aus, Artur066
Tiik, Markus Herman055
Roos, Miikal044
Porila, Andree123
Kihho, Marten033
Heinakroon, Chris-Robin022
Kõivastik, Karl Markus022
Laks, Artur022
Vool, Ander112
Arst, Mark-Oskar022
Kuusik, Raigo011
Pärn, Eero011
Luts, Joonas011
Tolgu, Thomas Sebastian011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Pärn, Eero178
Tiik, Markus Herman088
Kõivastik, Karl Markus055
Laks, Artur055
Uggeri, Giacomo145
Mark, Karl Joosep145
Vool, Ander134
Näkk, Rain033
Aus, Artur022
Porila, Andree022
Kuusik, Raigo022
Sossi, Markus022
Zovo, Marten022
Märtmaa, Kevin022
Tolgu, Thomas Sebastian011
Valtna, Mikk011
Ivanov, Georgi011
Luts, Joonas011
Kivila, Kaur011
Arst, Mark-Oskar011
Roos, Miikal011
NimiKarikasLiigadKokku
Kivila, Kaur011
Kõivastik, Karl Markus011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.