KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
RAASIKU FC JOKER (2017)
Esindaja: Jaan Jalas (tel. 55912880)
Treener: Andre Ilves (tel. 56959866 )
Koduväljak: Raasiku Põhikooli kunstmuruväljak
Koduväljaku aadress: Kooli 1, Raasiku
Internet: www.facebook.com/RaasikuFcJoker
Email: jaan.jalas@fcjoker.ee
Duubel:Raasiku FC Joker II

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm punane-must must must
1. varuvorm valge must valge
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm helesinine helesinine helesinine
1. varuvorm heleroheline heleroheline heleroheline
2. varuvorm

1PKBetlem, Priit13.02.1987EestiKTMETMJoker FC
2REsop, Rauno10.01.1992EestiETMJoker FC
3PKIlves, Andre19.12.1990EestiKTMETMJoker FC
4KJämsä, Bert18.01.1991EestiETMJoker FC
5PKKudu, Markko23.07.1983EestiETMJoker FC
6RLill, Rene20.03.1989EestiKTMETMJoker FC
7KNahkor, Marko03.10.1992EestiKTMETMJoker FC
8RPragi, Janar19.01.1995EestiKTMETMJoker FC
9KPruuli, Rauno19.03.1991EestiKTMETMJoker FC
10PKRandjõe, Rando18.09.1989EestiKTMETMJoker FC
11KReiman, Rauno13.09.1992EestiKTMETMJoker FC
12PKReinike, Ott1414.10.1993EestiKTMETMJoker FC
13PKTapp, Märt13.02.1990EestiETMJoker FC
14PKTeino, Ergo17.01.1991EestiETMJoker FC
15KVaatmann, Ervo16.09.1994EestiKTMETMJoker FC
16VVVunder, Oliver09.09.1984EestiETMJoker FC
17PKVõsar, Kuldar06.09.1988EestiETMJoker FC
NimiKarikasLiigadKokku
Kudu, Markko22931
Lill, Rene22830
Esop, Rauno12829
Randjõe, Rando22729
Pragi, Janar22628
Pruuli, Rauno02525
Võsar, Kuldar02525
Teino, Ergo12223
Platatsis, Ain22123
Reiman, Rauno21921
Nahkor, Marko21820
Vunder, Oliver01919
Betlem, Priit11718
Metsmaa, Fred11213
Salamatin, Kristo11213
Dzestelov, Andres21012
Sikut, Norman Mattias11011
Vaatmann, Ervo2911
Ilves, Andre01010
Reinike, Ott1910
Terasma, Alvar178
Tapp, Märt167
Reiman, Riido066
Pall, Riivo033
Mägi, Verner022
Lorens, Vladimir101
Tamm, Rando011
NimiKarikasLiigadKokku
Randjõe, Rando18024302610
Pragi, Janar18021542334
Lill, Rene18021162296
Kudu, Markko16220912253
Pruuli, Rauno020512051
Võsar, Kuldar019461946
Reiman, Rauno18017101890
Teino, Ergo9017361826
Vunder, Oliver017101710
Platatsis, Ain11015411651
Nahkor, Marko18014151595
Esop, Rauno4512701315
Betlem, Priit459691014
Sikut, Norman Mattias90900990
Metsmaa, Fred54854908
Reinike, Ott90783873
Dzestelov, Andres66779845
Vaatmann, Ervo100741841
Salamatin, Kristo60572632
Terasma, Alvar90498588
Reiman, Riido0476476
Ilves, Andre0402402
Tapp, Märt60339399
Pall, Riivo0193193
Mägi, Verner02222
Lorens, Vladimir18018
Tamm, Rando022
NimiKarikasLiigadKokku
Kudu, Markko51823
Lill, Rene347
Esop, Rauno077
Teino, Ergo033
Võsar, Kuldar033
Pragi, Janar033
Reiman, Rauno022
Reiman, Riido022
Ilves, Andre022
Randjõe, Rando011
Pruuli, Rauno011
Tapp, Märt101
Platatsis, Ain101
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Teino, Ergo01010
Vaatmann, Ervo189
Nahkor, Marko099
Reiman, Rauno088
Pruuli, Rauno066
Betlem, Priit066
Randjõe, Rando055
Kudu, Markko044
Metsmaa, Fred044
Terasma, Alvar033
Platatsis, Ain033
Lill, Rene033
Pragi, Janar022
Reinike, Ott011
Pall, Riivo011
Vunder, Oliver011
NimiKarikasLiigadKokku
Teino, Ergo011
Salamatin, Kristo011
Vaatmann, Ervo011
Nahkor, Marko011
Betlem, Priit011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.