KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
RAASIKU FC JOKER (2017)
Esindaja: Rene Lill (tel. 58073250)
Andre Ilves (tel. 56959866)
Treener: Rene Lill (tel. 5807 3250)
Koduväljak: Raasiku Põhikooli kunstmuruväljak
Koduväljaku aadress: Kooli 1, Raasiku
Internet: www.facebook.com/RaasikuFcJoker
Email: Rene.lill@fcjoker.ee
Duubel:Anija JK

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm punane-must must must
1. varuvorm valge must valge
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm helesinine helesinine helesinine
1. varuvorm heleroheline heleroheline heleroheline
2. varuvorm

1PKBetlem, Priit13.02.1987EestiKTMETM
2REsop, Rauno10.01.1992EestiETM
3PKIlves, Andre19.12.1990EestiKTMETM
4KJämsä, Bert18.01.1991EestiETM
5PKKudu, Markko23.07.1983EestiETM
6RLill, Rene20.03.1989EestiKTMETM
7KNahkor, Marko03.10.1992EestiKTMETM
8RPragi, Janar19.01.1995EestiKTMETM
9KPruuli, Rauno19.03.1991EestiKTMETM
10PKRandjõe, Rando18.09.1989EestiKTMETM
11KReiman, Rauno13.09.1992EestiKTMETM
12PKReinike, Ott1414.10.1993EestiKTMETM
13PKTapp, Märt13.02.1990EestiETM
14PKTeino, Ergo17.01.1991EestiETM
15KVaatmann, Ervo16.09.1994EestiKTMETM
16VVVunder, Oliver09.09.1984EestiETM
17PKVõsar, Kuldar06.09.1988EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Kudu, Markko23537
Lill, Rene23335
Randjõe, Rando23335
Esop, Rauno13233
Pragi, Janar23032
Pruuli, Rauno03131
Teino, Ergo12526
Võsar, Kuldar02626
Nahkor, Marko22325
Reiman, Rauno22325
Platatsis, Ain22224
Vunder, Oliver02222
Betlem, Priit12122
Salamatin, Kristo11718
Metsmaa, Fred11516
Dzestelov, Andres21416
Vaatmann, Ervo21416
Sikut, Norman Mattias11112
Ilves, Andre01111
Terasma, Alvar11011
Reinike, Ott1910
Reiman, Riido099
Tapp, Märt167
Pall, Riivo066
Mägi, Verner022
Lorens, Vladimir112
Riiberg, Hardo022
Tamm, Rando011
Jalas, Jaan011
Jämsä, Bert011
NimiKarikasLiigadKokku
Randjõe, Rando18029703150
Lill, Rene18025492729
Kudu, Markko16225432705
Pragi, Janar18024342614
Pruuli, Rauno025912591
Reiman, Rauno18020702250
Teino, Ergo9020062096
Võsar, Kuldar020172017
Nahkor, Marko18018081988
Vunder, Oliver019801980
Platatsis, Ain11016231733
Esop, Rauno4514691514
Betlem, Priit4512411286
Vaatmann, Ervo10010991199
Dzestelov, Andres6610511117
Sikut, Norman Mattias909901080
Metsmaa, Fred54919973
Salamatin, Kristo60910970
Reinike, Ott90783873
Terasma, Alvar90631721
Reiman, Riido0689689
Ilves, Andre0480480
Tapp, Märt60339399
Pall, Riivo0249249
Jalas, Jaan09090
Riiberg, Hardo07575
Lorens, Vladimir18826
Mägi, Verner02222
Tamm, Rando022
Jämsä, Bert022
NimiKarikasLiigadKokku
Kudu, Markko52025
Lill, Rene347
Esop, Rauno077
Teino, Ergo055
Randjõe, Rando033
Võsar, Kuldar033
Pragi, Janar033
Reiman, Riido033
Reiman, Rauno022
Ilves, Andre022
Pruuli, Rauno011
Tapp, Märt101
Platatsis, Ain101
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Teino, Ergo01212
Vaatmann, Ervo11011
Reiman, Rauno01111
Nahkor, Marko01010
Betlem, Priit077
Pruuli, Rauno066
Kudu, Markko066
Lill, Rene055
Randjõe, Rando055
Metsmaa, Fred044
Terasma, Alvar033
Platatsis, Ain033
Pragi, Janar022
Salamatin, Kristo022
Vunder, Oliver022
Reinike, Ott011
Pall, Riivo011
Riiberg, Hardo011
Ilves, Andre011
NimiKarikasLiigadKokku
Teino, Ergo011
Salamatin, Kristo011
Vaatmann, Ervo011
Nahkor, Marko011
Betlem, Priit011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.