KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
JK SILLAMäE KALEV II (2013)
Esindaja: Aleksandr Starodubtsev (tel. 5158795)
Juri Žukov (tel. 58608747)
Treener: Vadym Dobizha
Koduväljak: Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak
Koduväljaku aadress: Kesk 30, 40232 Sillamäe
Internet: www.fcsillamae.ee
Email: jksillamae@gmail.com
Põhimeeskond:JK Sillamäe Kalev
Duubel:Jõhvi FC Lokomotiv

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm valge valge valge
1. varuvorm tumesinine tumesinine tumesinine
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm punane must punane
1. varuvorm roheline must roheline
2. varuvorm

1Andrejev, Stanislav09.04.1989MääratlemataKTMETM
2Bordikov, Ilja03.08.1994EestiETM
3Cherkasov, Aleksey01.09.1994VenemaaKTMETM
4Kolesnikov, Mihhail06.02.1995KTMETM
5Kolipov, Dmitri16.05.1996EestiKTMETM
6Kulikov, Aleksandr25.08.1988EestiETM
7Larin, Aleksei29.03.1992EestiETM
8Leokin, Raido05.03.1992EestiETM
9Leokin, Rando05.03.1992EestiETM
10Mukhin, Oleksii19.10.1995Ukraina
11Ovtšinnikov, Roman11.03.1983-ETM
12Panov, Anton22.08.1996EestiKTMETM
13Smirnov, Artur07.11.1996EestiKTMETM
14Sokolov, Andrei10.08.1996VeneKTMETM
15Šepelev, Ilja28.09.1995EestiKTMETM
16Zahharov, Ivan08.06.1997EestiETM
17Torinava, Iraklii12.04.1994VenemaaETM
18Trofimov, Vladislav24.05.1994Venemaa
19Usami, Kosuke31.08.1994Jaapan
NimiKarikasLiigadKokku
Torinava, Iraklii03636
Novikov, Kirill03333
Cherkasov, Aleksey03333
Mukhin, Oleksii03030
Ovtšinnikov, Roman02929
Trofimov, Vladislav02929
Bordikov, Ilja02929
Kolesnikov, Mihhail02727
Aleksejev, Pavel02626
Volkov, Aleksandr02424
Kulikov, Aleksandr02222
Levizi, Artem01919
Leokin, Raido01919
Andrejev, Stanislav01919
Larin, Aleksei01818
Kolipov, Dmitri01818
Vihrov, Sergei01818
Leokin, Rando01515
Panov, Anton01111
Kulbis, Gajus01010
Usami, Kosuke088
Mironov, Daniil088
Smirnov, Artur088
Jädal, Kennet088
Starodubtsev, Mihhail066
Tjapkin, Deniss066
Malinin, Vladimir055
Šepelev, Ilja055
Bebikh, Alexander033
Tsvetkov, Vladislav033
Aidara, Kassim022
Ratnikov, Daniil022
Savastas, Linas011
Zahharov, Ivan011
NimiKarikasLiigadKokku
Cherkasov, Aleksey028922892
Novikov, Kirill027642764
Torinava, Iraklii026182618
Trofimov, Vladislav024952495
Aleksejev, Pavel022502250
Ovtšinnikov, Roman021562156
Kulikov, Aleksandr019201920
Mukhin, Oleksii017581758
Kolesnikov, Mihhail016171617
Leokin, Raido015751575
Volkov, Aleksandr015521552
Andrejev, Stanislav014981498
Vihrov, Sergei014151415
Levizi, Artem013381338
Bordikov, Ilja012151215
Leokin, Rando011901190
Larin, Aleksei010271027
Panov, Anton0900900
Kulbis, Gajus0867867
Jädal, Kennet0625625
Usami, Kosuke0591591
Tjapkin, Deniss0513513
Kolipov, Dmitri0512512
Malinin, Vladimir0450450
Starodubtsev, Mihhail0396396
Bebikh, Alexander0270270
Mironov, Daniil0256256
Smirnov, Artur0230230
Tsvetkov, Vladislav0159159
Šepelev, Ilja0144144
Aidara, Kassim0135135
Ratnikov, Daniil0135135
Savastas, Linas06464
Zahharov, Ivan033
NimiKarikasLiigadKokku
Torinava, Iraklii02020
Bebikh, Alexander066
Vihrov, Sergei066
Novikov, Kirill066
Leokin, Rando066
Leokin, Raido066
Usami, Kosuke055
Ovtšinnikov, Roman055
Kulbis, Gajus044
Volkov, Aleksandr044
Mukhin, Oleksii033
Andrejev, Stanislav022
Kolipov, Dmitri022
Trofimov, Vladislav022
Aidara, Kassim022
Tjapkin, Deniss011
Aleksejev, Pavel011
Kulikov, Aleksandr011
Malinin, Vladimir011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Cherkasov, Aleksey01010
Trofimov, Vladislav077
Novikov, Kirill066
Mukhin, Oleksii066
Larin, Aleksei066
Leokin, Raido044
Vihrov, Sergei044
Torinava, Iraklii044
Kulbis, Gajus044
Aleksejev, Pavel044
Leokin, Rando033
Andrejev, Stanislav033
Bordikov, Ilja033
Kolesnikov, Mihhail033
Levizi, Artem033
Ovtšinnikov, Roman022
Kolipov, Dmitri022
Malinin, Vladimir022
Bebikh, Alexander011
Jädal, Kennet011
Volkov, Aleksandr011
Ratnikov, Daniil011
Panov, Anton011
NimiKarikasLiigadKokku
Trofimov, Vladislav033
Larin, Aleksei011
Volkov, Aleksandr011
Cherkasov, Aleksey011
Leokin, Rando011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.