KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
EESTI U15 (2009)
Esindaja: Ludvig Tasane (tel. 5079493)
Treener: Ludvig Tasane (tel. 5079493)
Koduväljak: EJL TNTK jalgpalliväljak
Koduväljaku aadress: Kotka tn 12,Tallinn
Internet:
Email:

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm

1Aloe, Kevin07.05.1995EestiETM
2Andrejev, Vladislav30.05.1995EestiETM
3Aru, Gregor12.03.1995EestiETM
4Avilov, Vladimir10.03.1995EestiETM
5Bereitorov, Dmitri26.03.1995EestiETM
6Gassimov, Mirza10.01.1995EestiETM
7Hansson, Henri18.08.1997EestiETM
8Jõgi, Martin05.01.1995EestiETM
9Kabel, Marko13.03.1995EestiETM
10Kadastik, Sander07.03.1995EestiETM
11Kauber, Kevin23.03.1995EestiETM
12Kera, Karl31.12.1995EestiETM
13Kovru, Aron Kristjan18.04.1995EestiETM
14Larin, Martin06.03.1995EestiETM
15Laurits, Joonas03.08.1995EestiETM
16Listmann, Erik09.02.1995EestiETM
17Lootus, Sander31.08.1995EestiETM
18Marin, Pavel14.06.1995EestiETM
19Mikailov, Rauf-Roman02.03.1995EestiETM
20Mõttus, Tauno27.06.1995EestiETM
21Mäeots, Siim19.08.1995EestiETM
22Nurmsaar, Martin05.06.1995EestiETM
23Ojamaa, Hindrek12.06.1995EestiETM
24Paur, Kaspar16.02.1995EestiETM
25Peedo, Priit18.04.1995EestiETM
26Reitalu, Karl Johann13.05.1995EestiETM
27Rimmel, Marten04.04.1995EestiETM
28Saarlas, Marten29.03.1995EestiETM
29Saliste, Joseph10.04.1995EestiETM
30Sidorov, Fjodor10.01.1995EestiETM
31Suurpere, Geir-Kristjan26.02.1995EestiETM
32Zelentsov, Maksim03.08.1995EestiETM
33Tamme, Kristjan21.09.1995EestiETM
34Vaštšuk, Bogdan04.10.1995EestiETM
35Välja, Lauri25.05.1995EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Kabel, Marko01818
Välja, Lauri01818
Paur, Kaspar01717
Aloe, Kevin01616
Ojamaa, Hindrek01616
Avilov, Vladimir01616
Listmann, Erik01515
Saliste, Joseph01515
Jõgi, Martin01515
Peedo, Priit01414
Reitalu, Karl Johann01414
Rimmel, Marten01313
Saarlas, Marten01212
Kauber, Kevin01010
Mäeots, Siim01010
Nurmsaar, Martin099
Kadastik, Sander088
Aru, Gregor088
Vaštšuk, Bogdan088
Kovru, Aron Kristjan077
Lootus, Sander055
Kera, Karl055
Larin, Martin033
Bereitorov, Dmitri033
Laurits, Joonas033
Gassimov, Mirza022
Mikailov, Rauf-Roman022
Mõttus, Tauno022
Zelentsov, Maksim011
Sidorov, Fjodor011
Tamme, Kristjan011
Hansson, Henri011
Marin, Pavel011
Suurpere, Geir-Kristjan011
NimiKarikasLiigadKokku
Välja, Lauri014501450
Ojamaa, Hindrek014401440
Aloe, Kevin014241424
Paur, Kaspar013311331
Kabel, Marko010841084
Rimmel, Marten0951951
Listmann, Erik0946946
Saarlas, Marten0891891
Kauber, Kevin0821821
Peedo, Priit0788788
Jõgi, Martin0748748
Avilov, Vladimir0723723
Reitalu, Karl Johann0682682
Saliste, Joseph0621621
Mäeots, Siim0579579
Aru, Gregor0570570
Kadastik, Sander0515515
Vaštšuk, Bogdan0460460
Nurmsaar, Martin0457457
Kera, Karl0245245
Kovru, Aron Kristjan0211211
Lootus, Sander0139139
Laurits, Joonas0131131
Larin, Martin0106106
Bereitorov, Dmitri09797
Sidorov, Fjodor09090
Mõttus, Tauno05555
Tamme, Kristjan05252
Suurpere, Geir-Kristjan04949
Mikailov, Rauf-Roman04747
Marin, Pavel03838
Hansson, Henri03333
Gassimov, Mirza02828
Zelentsov, Maksim01818
NimiKarikasLiigadKokku
Paur, Kaspar099
Jõgi, Martin066
Kauber, Kevin066
Saarlas, Marten022
Avilov, Vladimir022
Välja, Lauri022
Reitalu, Karl Johann011
Vaštšuk, Bogdan011
Listmann, Erik011
Ojamaa, Hindrek011
Aloe, Kevin011
Peedo, Priit011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Ojamaa, Hindrek022
Saarlas, Marten022
Paur, Kaspar011
Kovru, Aron Kristjan011
Välja, Lauri011
Aloe, Kevin011
NimiKarikasLiigadKokku
Kauber, Kevin011
Kadastik, Sander011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.