KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
EESTI U15 (2017)
Esindaja: Ljubov Lobõševa (tel. 5562 5451)
Treener: Jan Harend (tel. 5552 0797)
Koduväljak: EJL TNTK
Koduväljaku aadress: Kotka tn 12,Tallinn
Internet:
Email:
Duubel:Eesti U15 II

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm

1Annion, Frank Andrew17.06.2003EestiETM
2Busch, Rene30.03.2003EestiETM
3Hurt, Even10.07.2003EestiETM
4Jeremejev, Dennis25.06.2003EestiETM
5Jälle, Martin15.05.2003EestiETM
6Jürgens, Oliver10.05.2003EestiETM
7Korts, Henri27.02.2003EestiETM
8Kubensky, Siim Martti21.03.2003EestiETM
9Kuprikov, Jevgeni23.04.2003EestiETM
10Kuraksin, Danil04.04.2003EestiETM
11Laanemaa, Sten-Egert26.02.2003EestiETM
12Lagus, Georg Mattias03.03.2003EestiETM
13Nikolajev, Aleksandr23.06.2003EestiETM
14Ojamets, Aleksander19.09.2003EestiETM
15Paskotši, Maksim19.01.2003EestiETM
16Pärn, Valter04.04.2003EestiETM
17Raat, Jasper23.07.2003EestiETM
18Shein, Rocco Robert14.07.2003EestiETM
19Sorokin, Artur24.04.2003EestiETM
20Sõtšugov, Daniil15.01.2003EestiETM
21Süld, Andreas11.03.2003EestiETM
22Šapovalov, Aleksandr28.02.2003EestiETM
23Talu, Hendri06.06.2003EestiETM
24Teeväli, Tristan Toomas19.05.2003EestiETM
25Toomsalu, Aleks-Mark26.09.2003EestiETM
26Tõsjatov, Mihhail05.06.2003EestiETM
27Tõugjas, Erko Jonne05.07.2003EestiETM
28Valk, Andris03.08.2003EestiETM
29Viidas, Sten Jakob24.02.2003EestiETM
30Villemsoo, Mathias05.04.2003EestiETM
31Volkovskis, Karl12.09.2003EestiETM
32Õispuu, Markus17.09.2003EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Shein, Rocco Robert01818
Annion, Frank Andrew01717
Kuraksin, Danil01717
Paskotši, Maksim01616
Viidas, Sten Jakob01515
Kallas, Rasmus01515
Sõtšugov, Daniil01515
Tohver, Richard01212
Arbeiter, Luukas Aeg01212
Leoke, Henri01111
Rimmel, Maico01010
Laanemaa, Sten-Egert01010
Kivila, Kaur01010
Busch, Rene077
Teeväli, Tristan Toomas077
Õispuu, Markus077
Ivanov, Nikita066
Roos, Miikal066
Tõugjas, Erko Jonne066
Kuprikov, Jevgeni066
Nikolajev, Aleksandr066
Jälle, Martin055
Ojamets, Aleksander055
Vassiljev, Nikita055
Pärn, Valter044
Zubarev, Arseni044
Jeremejev, Dennis044
Šapovalov, Aleksandr044
Toomsalu, Aleks-Mark044
Antonov, Kirill Aleksandr033
Smirnov, Andrei033
Jürgens, Oliver033
Lagus, Georg Mattias033
Jürisson, Karl Erik022
Siitam, Mikk Johannes022
Volkovskis, Karl022
Vetkal, Martin022
Väät, Oliver022
Raat, Jasper022
Tamberg, Jakob022
Vestung, Robin022
Kubensky, Siim Martti022
Kiivit, Andreas011
Korts, Henri011
Kokka, Karl Gustav011
Reilson, Jasper011
Tõsjatov, Mihhail011
Paap, Sten-Egert011
Talu, Hendri011
Madisson, Aiden011
Klippberg, Oskar011
Jõgi, Oskar011
NimiKarikasLiigadKokku
Paskotši, Maksim012801280
Kuraksin, Danil011851185
Kallas, Rasmus011381138
Shein, Rocco Robert010791079
Annion, Frank Andrew010001000
Sõtšugov, Daniil0928928
Viidas, Sten Jakob0882882
Tohver, Richard0805805
Rimmel, Maico0606606
Laanemaa, Sten-Egert0490490
Arbeiter, Luukas Aeg0446446
Busch, Rene0431431
Tõugjas, Erko Jonne0412412
Teeväli, Tristan Toomas0371371
Nikolajev, Aleksandr0358358
Roos, Miikal0331331
Kivila, Kaur0330330
Kuprikov, Jevgeni0324324
Leoke, Henri0318318
Ivanov, Nikita0258258
Šapovalov, Aleksandr0219219
Õispuu, Markus0219219
Vassiljev, Nikita0217217
Ojamets, Aleksander0210210
Jeremejev, Dennis0206206
Antonov, Kirill Aleksandr0182182
Zubarev, Arseni0163163
Toomsalu, Aleks-Mark0140140
Jürgens, Oliver0128128
Tamberg, Jakob0110110
Vetkal, Martin0103103
Jälle, Martin0100100
Lagus, Georg Mattias09696
Kiivit, Andreas08080
Pärn, Valter06363
Korts, Henri06262
Jürisson, Karl Erik06060
Smirnov, Andrei06060
Siitam, Mikk Johannes05959
Volkovskis, Karl05151
Vestung, Robin05050
Reilson, Jasper04040
Kubensky, Siim Martti03838
Tõsjatov, Mihhail03838
Paap, Sten-Egert03333
Kokka, Karl Gustav02626
Klippberg, Oskar02626
Väät, Oliver02121
Raat, Jasper01919
Madisson, Aiden01818
Talu, Hendri01717
Jõgi, Oskar01414
NimiKarikasLiigadKokku
Šapovalov, Aleksandr055
Shein, Rocco Robert044
Laanemaa, Sten-Egert033
Kuraksin, Danil022
Kuprikov, Jevgeni022
Viidas, Sten Jakob022
Smirnov, Andrei011
Ivanov, Nikita011
Vassiljev, Nikita011
Jürgens, Oliver011
Sõtšugov, Daniil011
NimiKarikasLiigadKokku
Arbeiter, Luukas Aeg011
NimiKarikasLiigadKokku
Õispuu, Markus022
Laanemaa, Sten-Egert022
Paskotši, Maksim022
Annion, Frank Andrew011
Tohver, Richard011
Ivanov, Nikita011
Kuraksin, Danil011
Sõtšugov, Daniil011
NimiKarikasLiigadKokku
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.