KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
EESTI U15 (2017)
Esindaja: Ljubov Lobõševa (tel. 5562 5451)
Treener: Jan Harend (tel. 5552 0797)
Koduväljak: EJL TNTK
Koduväljaku aadress: Kotka tn 12,Tallinn
Internet:
Email:
Duubel:Eesti U15 II

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm sinine/valge must/must valge/sinine
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm

1Annion, Frank Andrew17.06.2003EestiETMTabasalu JK
2Busch, Rene30.03.2003EestiETMNõmme United FC
3Hurt, Even10.07.2003EestiETMFlora Jalgpallikool
4Jeremejev, Dennis25.06.2003EestiETMTJK Legion
5Jälle, Martin15.05.2003EestiETMReimi JK
6Jürgens, Oliver10.05.2003EestiETMNõmme United FC
7Korts, Henri27.02.2003EestiETMHarju JK
8Kubensky, Siim Martti21.03.2003EestiETMNõmme United FC
9Kuprikov, Jevgeni23.04.2003EestiETMTJK Legion
10Kuraksin, Danil04.04.2003EestiETMJK Tallinna Kalev
11Laanemaa, Sten-Egert26.02.2003EestiETM
12Lagus, Georg Mattias03.03.2003EestiETMNõmme United FC
13Nikolajev, Aleksandr23.06.2003EestiETMTJK Legion
14Ojamets, Aleksander19.09.2003EestiETMReimi JK
15Paskotši, Maksim19.01.2003EestiETMJK Tallinna Kalev
16Pärn, Valter04.04.2003EestiETMNõmme United FC
17Raat, Jasper23.07.2003EestiETMPärnu Vaprus JK
18Shein, Rocco Robert14.07.2003EestiETMFlora Jalgpallikool
19Sorokin, Artur24.04.2003EestiETMAjax-Tallinn FC
20Sõtšugov, Daniil15.01.2003EestiETMJK Tallinna Kalev
21Süld, Andreas11.03.2003EestiETMTabasalu JK
22Šapovalov, Aleksandr28.02.2003EestiETMEverest SK
23Talu, Hendri06.06.2003EestiETMTabasalu JK
24Teeväli, Tristan Toomas19.05.2003EestiETMJK Tallinna Kalev
25Toomsalu, Aleks-Mark26.09.2003EestiETMIrbis JK
26Tõsjatov, Mihhail05.06.2003EestiETMTJK Legion
27Tõugjas, Erko Jonne05.07.2003EestiETMNõmme United FC
28Valk, Andris03.08.2003EestiETMKärdla LM JK
29Viidas, Sten Jakob24.02.2003EestiETMTabasalu JK
30Villemsoo, Mathias05.04.2003EestiETMSaku Sporting
31Volkovskis, Karl12.09.2003EestiETMHarju JK
32Õispuu, Markus17.09.2003EestiETMJK Tallinna Kalev
NimiKarikasLiigadKokku
Kuraksin, Danil01515
Shein, Rocco Robert01515
Annion, Frank Andrew01414
Paskotši, Maksim01414
Viidas, Sten Jakob01313
Sõtšugov, Daniil01313
Kallas, Rasmus01212
Laanemaa, Sten-Egert01010
Rimmel, Maico099
Tohver, Richard099
Leoke, Henri099
Kivila, Kaur099
Arbeiter, Luukas Aeg099
Busch, Rene077
Ivanov, Nikita066
Nikolajev, Aleksandr066
Õispuu, Markus066
Ojamets, Aleksander055
Teeväli, Tristan Toomas055
Tõugjas, Erko Jonne055
Kuprikov, Jevgeni055
Toomsalu, Aleks-Mark044
Jälle, Martin044
Zubarev, Arseni044
Roos, Miikal044
Pärn, Valter044
Vassiljev, Nikita033
Jeremejev, Dennis033
Smirnov, Andrei033
Antonov, Kirill Aleksandr033
Šapovalov, Aleksandr033
Jürgens, Oliver033
Jürisson, Karl Erik022
Raat, Jasper022
Kubensky, Siim Martti022
Vetkal, Martin022
Siitam, Mikk Johannes022
Lagus, Georg Mattias022
Volkovskis, Karl022
Tamberg, Jakob022
Korts, Henri011
Talu, Hendri011
Väät, Oliver011
Vestung, Robin011
Tõsjatov, Mihhail011
Madisson, Aiden011
NimiKarikasLiigadKokku
Paskotši, Maksim011201120
Kuraksin, Danil010251025
Kallas, Rasmus0898898
Shein, Rocco Robert0879879
Annion, Frank Andrew0850850
Sõtšugov, Daniil0788788
Viidas, Sten Jakob0736736
Tohver, Richard0579579
Rimmel, Maico0542542
Laanemaa, Sten-Egert0490490
Busch, Rene0431431
Tõugjas, Erko Jonne0382382
Nikolajev, Aleksandr0358358
Arbeiter, Luukas Aeg0319319
Kivila, Kaur0304304
Kuprikov, Jevgeni0270270
Ivanov, Nikita0258258
Teeväli, Tristan Toomas0258258
Leoke, Henri0257257
Ojamets, Aleksander0210210
Roos, Miikal0201201
Õispuu, Markus0199199
Antonov, Kirill Aleksandr0182182
Šapovalov, Aleksandr0179179
Zubarev, Arseni0163163
Toomsalu, Aleks-Mark0140140
Jürgens, Oliver0128128
Jeremejev, Dennis0126126
Tamberg, Jakob0110110
Vetkal, Martin0103103
Vassiljev, Nikita08383
Jälle, Martin08080
Pärn, Valter06363
Korts, Henri06262
Jürisson, Karl Erik06060
Smirnov, Andrei06060
Siitam, Mikk Johannes05959
Volkovskis, Karl05151
Lagus, Georg Mattias04242
Kubensky, Siim Martti03838
Tõsjatov, Mihhail03838
Vestung, Robin02020
Raat, Jasper01919
Madisson, Aiden01818
Talu, Hendri01717
Väät, Oliver055
NimiKarikasLiigadKokku
Šapovalov, Aleksandr055
Laanemaa, Sten-Egert033
Kuprikov, Jevgeni022
Shein, Rocco Robert022
Kuraksin, Danil011
Viidas, Sten Jakob011
Smirnov, Andrei011
Ivanov, Nikita011
Jürgens, Oliver011
Sõtšugov, Daniil011
NimiKarikasLiigadKokku
Arbeiter, Luukas Aeg011
NimiKarikasLiigadKokku
Õispuu, Markus022
Laanemaa, Sten-Egert022
Paskotši, Maksim022
Annion, Frank Andrew011
Tohver, Richard011
Ivanov, Nikita011
Kuraksin, Danil011
Sõtšugov, Daniil011
NimiKarikasLiigadKokku
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.