KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
JK KAITSELIIT KALEV (2011)
Esindaja: Peeter Land (tel. 5105597)
Mart Mürkel (tel. 5806030)
Treener: Ralf Rogov
Koduväljak: Kuusalu Keskkooli staadion
Koduväljaku aadress: Rihumägi, Kuusalu, Harjumaa, 74601
Internet: www.jkkaitseliit-kalev.ee
Email: peeter.land@kaitseliit.ee
Duubel:Trummi SK Kohila

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm valge valge valge
1. varuvorm must must must
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm Kollane must valge
1. varuvorm
2. varuvorm

1Aniko, Andreas10.09.1979EestiETM
2Berendson, Risto06.07.1975EestiETM
3Castelnovo, Andrea02.07.1984Itaalia
4Evisalu, Sander16.03.1990EestiETM
5Heinpalu, Eerik17.08.1980EestiETM
6Hindrimäe, Rain14.03.1991EestiETM
7Hinn, Marko26.10.1987EestiETM
8Jakovlev, Mihhail20.05.1986EestiETM
9Karikosk, Henri25.04.1979EestiETM
10Laasme, Tauno11.09.1974EestiETM
11Lullu, Sven-Jarno19.09.1983EestiETM
12Lutter, Vello19.06.1983EestiETM
13Metsavas, Deniss04.08.1980EestiETM
14Mikkelsaar, Magnar13.11.1984EestiETM
15Mitt, Andrus19.01.1981EestiETM
16Mürkel, Mart09.09.1985EestiKTMETM
17Naarits, Raido26.09.1982EestiETM
18Palm, Indrek23.11.1982EestiETM
19Randmann, Laurits03.08.1989EestiKTMETM
20Rjabov, Fred02.05.1989EestiETM
21Rogov, Ralf24.04.1985EestiETM
22Saharov, Aleksander22.04.1982EestiETM
23Simora, Eduard01.06.1979EestiETM
24Sirel, Priit26.12.1985EestiETM
25Stokas, Julius25.02.1990EestiETM
26Tammeväli, Vaiko20.07.1980EestiETM
27Tenso, Kaarel21.05.1987EestiETM
28Toom, Erik06.07.1979EestiETM
29Vassiljev, Deniss15.02.1989EestiETM
30Viik, Taavi30.12.1986EestiETM
31Vällik, Marko05.06.1983EestiKTMETM
NimiKarikasLiigadKokku
Simora, Eduard42125
Rogov, Ralf32124
Laasme, Tauno41822
Lullu, Sven-Jarno21921
Hinn, Marko51419
Toom, Erik31417
Naarits, Raido21517
Luhaorg, Raido41014
Lutter, Vello4913
Hindrimäe, Rain21113
Lõppe, Kersten4812
Karikosk, Henri01212
Kägo, Risto3912
Tammeväli, Vaiko11112
Metsavas, Deniss4812
Kuznetsov, Anton4812
Mikkelsaar, Magnar11112
Randmann, Laurits4812
Mürkel, Mart3811
Castelnovo, Andrea1910
Rjabov, Fred1910
Aniko, Andreas178
Evisalu, Sander066
Tammerik, Hans Joosep066
Stokas, Julius066
Parpauts, Dmitri055
Palm, Indrek235
Kurlõtškin, Valeri055
Kägo, Norman224
Olentšenko, Dmitri033
Heinpalu, Eerik123
Saharov, Aleksander033
Sirel, Priit033
Vassiljev, Deniss033
Kotka, Joonas022
Bilinski, Sergei022
Jakovlev, Mihhail022
Lipin, Maksim022
Vinogradov, Kirill022
Viik, Taavi101
Jasevitš, Bogdan011
Tenso, Kaarel011
Mitt, Andrus011
Vällik, Marko011
Filimonov, Aleksei011
NimiKarikasLiigadKokku
Lullu, Sven-Jarno18016201800
Simora, Eduard29015061796
Hinn, Marko37911091488
Rogov, Ralf16813051473
Toom, Erik25611721428
Luhaorg, Raido3609001260
Laasme, Tauno2509391189
Kuznetsov, Anton3607201080
Metsavas, Deniss3607201080
Tammeväli, Vaiko909901080
Mikkelsaar, Magnar909901080
Lõppe, Kersten3607101070
Kägo, Risto2707931063
Hindrimäe, Rain1359001035
Randmann, Laurits308623931
Lutter, Vello167633800
Naarits, Raido140645785
Aniko, Andreas90603693
Karikosk, Henri0669669
Rjabov, Fred90556646
Castelnovo, Andrea26518544
Stokas, Julius0483483
Kurlõtškin, Valeri0450450
Palm, Indrek180245425
Mürkel, Mart86332418
Parpauts, Dmitri0357357
Evisalu, Sander0341341
Tammerik, Hans Joosep0326326
Kägo, Norman18098278
Sirel, Priit0270270
Saharov, Aleksander0270270
Vassiljev, Deniss0229229
Heinpalu, Eerik45180225
Kotka, Joonas0180180
Bilinski, Sergei0180180
Jakovlev, Mihhail0180180
Lipin, Maksim0180180
Vinogradov, Kirill0149149
Viik, Taavi90090
Jasevitš, Bogdan09090
Vällik, Marko09090
Olentšenko, Dmitri07777
Filimonov, Aleksei07676
Mitt, Andrus05959
Tenso, Kaarel02727
NimiKarikasLiigadKokku
Rogov, Ralf01212
Lõppe, Kersten549
Lullu, Sven-Jarno167
Kägo, Risto325
Aniko, Andreas134
Mikkelsaar, Magnar044
Saharov, Aleksander044
Laasme, Tauno134
Toom, Erik022
Randmann, Laurits022
Vinogradov, Kirill011
Kägo, Norman101
Kurlõtškin, Valeri011
Parpauts, Dmitri011
Palm, Indrek101
Lutter, Vello101
Mitt, Andrus011
Lipin, Maksim011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Lullu, Sven-Jarno167
Kägo, Risto246
Lõppe, Kersten213
Laasme, Tauno033
Toom, Erik202
Tammeväli, Vaiko022
Mikkelsaar, Magnar022
Hinn, Marko022
Palm, Indrek011
Bilinski, Sergei011
Kuznetsov, Anton101
Mitt, Andrus011
Naarits, Raido011
Rogov, Ralf011
Hindrimäe, Rain011
NimiKarikasLiigadKokku
Lõppe, Kersten011
Kägo, Risto011
Hinn, Marko011
Kägo, Norman101
Lutter, Vello011
Lipin, Maksim011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.