KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
JK KAITSELIIT KALEV (2013)
Esindaja: Peeter Land (tel. 5105597)
Mart Mürkel (tel. 5806030)
Treener: Ralf Rogov
Koduväljak: Kuusalu Keskkooli staadion
Koduväljaku aadress: Rihumägi, Kuusalu, Harjumaa, 74601
Internet: www.jkkaitseliit-kalev.ee
Email: peeter.land@kaitseliit.ee
Duubel:Trummi SK Kohila

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm valge valge valge
1. varuvorm must must must
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm Kollane must valge
1. varuvorm
2. varuvorm

1Ainumäe, Kristjan09.03.1994EestiETM
2Bilinski, Sergei24.01.1991EestiETM
3PKCastelnovo, Andrea02.07.1984Itaalia
4KHindrimäe, Rain14.03.1991EestiETM
5PKHinn, Marko26.10.1987EestiETM
6PKJuurik, Riho08.08.1985EestiETM
7PKKarikosk, Henri25.04.1979EestiETM
8RKigaste, Erol24.10.1990EestiETM
9Kosubenko, Daniel22.09.1995EestiETM
10KKuznetsov, Anton18.10.1984EestiETM
11PKLaikask, Siim06.04.1990EestiETM
12Leetma, Silver15.09.1986EestiETM
13KLutter, Vello19.06.1983EestiETM
14Läätsim, Toomas18.03.1988EestiETM
15PKMikkelsaar, Magnar13.11.1984EestiETM
16RPalm, Indrek23.11.1982EestiETM
17Parpauts, Dmitri31.08.1983VeneETM
18RRandmann, Laurits03.08.1989EestiKTMETM
19KSimora, Eduard01.06.1979EestiETM
20VVTalgre, Hans22.09.1983EestiETM
21Tamm, Rando16.01.1987EestiETM
22VVTammeväli, Vaiko20.07.1980EestiETM
23KTomingas, Heiki30.04.1986EestiETM
24KToom, Erik06.07.1979EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Hinn, Marko42327
Lutter, Vello42226
Kuznetsov, Anton32023
Castelnovo, Andrea31922
Mikkelsaar, Magnar21719
Läätsim, Toomas41418
Talgre, Hans41216
Laikask, Siim21315
Randmann, Laurits21214
Toom, Erik21214
Simora, Eduard31114
Tenso, Kaarel21214
Kosubenko, Daniel4812
Luks, Priidik11112
Ainumäe, Kristjan3912
Tammeväli, Vaiko11011
Leetma, Silver11011
Palm, Indrek2911
Kärme, Ivar268
Juurik, Riho167
Maamägi, Indrek066
Vinogradov, Kirill066
Lullu, Sven-Jarno145
Parpauts, Dmitri044
Fadejev, Aleksander044
Mürkel, Mart134
Filimonov, Aleksei044
Tamm, Rando134
Stepanov, Nikita033
Jetskalo, Nikita033
Mališ, Maksim033
Bilinski, Sergei033
Markse, Jevgeni033
Helaia, Šalva022
Agruzov, Roman022
Ojasu, Allan022
Gnutov, Vadim022
Uudelt, Silver011
Kurlõtškin, Valeri011
Matso, Robert011
Dubinin, Mark011
Tšvertko, Vladimir011
NimiKarikasLiigadKokku
Hinn, Marko33720382375
Lutter, Vello36019172277
Castelnovo, Andrea27016891959
Kuznetsov, Anton27014631733
Mikkelsaar, Magnar18014091589
Läätsim, Toomas36011971557
Talgre, Hans27510801355
Tenso, Kaarel17510801255
Toom, Erik15410121166
Luks, Priidik909771067
Randmann, Laurits1309121042
Tammeväli, Vaiko90900990
Kosubenko, Daniel360624984
Simora, Eduard225750975
Ainumäe, Kristjan151717868
Leetma, Silver90757847
Palm, Indrek105578683
Laikask, Siim84555639
Maamägi, Indrek0540540
Vinogradov, Kirill0520520
Kärme, Ivar90408498
Lullu, Sven-Jarno29360389
Juurik, Riho45282327
Parpauts, Dmitri0297297
Stepanov, Nikita0270270
Markse, Jevgeni0270270
Mürkel, Mart0270270
Bilinski, Sergei0270270
Filimonov, Aleksei0238238
Tamm, Rando90126216
Agruzov, Roman0180180
Gnutov, Vadim0171171
Fadejev, Aleksander0126126
Jetskalo, Nikita0119119
Ojasu, Allan0117117
Helaia, Šalva09898
Kurlõtškin, Valeri09090
Dubinin, Mark09090
Uudelt, Silver09090
Mališ, Maksim07777
Tšvertko, Vladimir04545
Matso, Robert04141
NimiKarikasLiigadKokku
Kosubenko, Daniel257
Castelnovo, Andrea246
Leetma, Silver145
Lullu, Sven-Jarno033
Kuznetsov, Anton033
Filimonov, Aleksei033
Kärme, Ivar033
Randmann, Laurits022
Luks, Priidik022
Bilinski, Sergei022
Vinogradov, Kirill011
Lutter, Vello011
Palm, Indrek011
Mikkelsaar, Magnar011
Juurik, Riho011
Hinn, Marko011
Fadejev, Aleksander011
Ainumäe, Kristjan011
Parpauts, Dmitri011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Castelnovo, Andrea066
Toom, Erik055
Kosubenko, Daniel134
Mikkelsaar, Magnar033
Simora, Eduard123
Palm, Indrek123
Bilinski, Sergei033
Tammeväli, Vaiko022
Lullu, Sven-Jarno022
Mürkel, Mart022
Läätsim, Toomas011
Agruzov, Roman011
Laikask, Siim011
Gnutov, Vadim011
Randmann, Laurits101
Juurik, Riho011
Hinn, Marko011
Lutter, Vello011
NimiKarikasLiigadKokku
Läätsim, Toomas022
Simora, Eduard011
Toom, Erik011
Castelnovo, Andrea101
Mürkel, Mart011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.