KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
FC ELVA (97) (2013)
Esindaja: Marek Naaris (tel. 521 6916)
Treener: Laur Nurme (tel. 7 456 452)
Koduväljak: Palupera staadion
Koduväljaku aadress: Palupera, 67511 Valgamaa
Internet: www.fcelva.ee
Email: fcelva@fcelva.ee

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm

1RAlekõrs, Ott11.05.1997EestiKTMETM
2PKAltsaar, Andris12.10.1997EestiKTMETM
3RFrei, Paul-Feliks23.08.1997EestiKTMETM
4PKHainla, Egert01.02.1997EestiKTMETM
5RIvaste, Anti23.10.1997EestiKTMETM
6KKimmel, Karl31.03.1998EestiKTMETM
7KKumberg, Kristjan28.08.1997EestiKTMETM
8KKäos, Kris07.05.1997EestiKTMETM
9KKütt, Oliver16.07.1998EestiKTMETM
10PKLaks, Gennet Joel20.02.1997EestiETM
11VVLõhmus, Artur17.04.1997EestiKTMETM
12PKMekk, Gero19.10.1996EestiKTMETM
13KMekk, Kaimar29.08.1996EestiETM
14KSaveljev, Roland03.10.1998EestiETM
15KSikk, Markus11.02.1997EestiKTMETM
16KSikk, Rasmus19.09.1997EestiKTMETM
17PKSumberg, Arnold10.07.1998EestiKTMETM
18PKTamm, Miikael Johan06.01.1998EestiETM
19PKTammeorg, Laur01.04.1998EestiKTMETM
20Tigane, Karl-Kristopher20.12.1996EestiETM
21VVToom, Christopher05.02.1998EestiKTMETM
22VVTuhk, Richard29.04.1997EestiKTMETM
23RVeesaar, Kermo08.03.1997EestiKTMETM
24PKVorobjovski, Raido09.05.1998EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Alekõrs, Ott01515
Vorobjovski, Raido01414
Toom, Christopher01313
Tammeorg, Laur01313
Ivaste, Anti01212
Sumberg, Arnold01212
Kumberg, Kristjan01212
Mekk, Kaimar01111
Kimmel, Karl01010
Kütt, Oliver088
Frei, Paul-Feliks088
Sikk, Markus088
Lõhmus, Artur088
Mekk, Gero077
Tuhk, Richard077
Altsaar, Andris077
Saveljev, Roland077
Tamm, Miikael Johan077
Tigane, Karl-Kristopher077
Sikk, Rasmus055
Laks, Gennet Joel044
Hainla, Egert044
Käos, Kris044
NimiKarikasLiigadKokku
Alekõrs, Ott011001100
Tammeorg, Laur010071007
Vorobjovski, Raido0962962
Toom, Christopher0957957
Kumberg, Kristjan0870870
Ivaste, Anti0765765
Kimmel, Karl0695695
Sumberg, Arnold0651651
Frei, Paul-Feliks0588588
Kütt, Oliver0581581
Mekk, Kaimar0581581
Altsaar, Andris0560560
Lõhmus, Artur0537537
Mekk, Gero0520520
Sikk, Markus0520520
Tigane, Karl-Kristopher0429429
Sikk, Rasmus0400400
Käos, Kris0320320
Tamm, Miikael Johan0304304
Tuhk, Richard0284284
Saveljev, Roland0284284
Hainla, Egert0188188
Laks, Gennet Joel0147147
NimiKarikasLiigadKokku
Alekõrs, Ott02222
Frei, Paul-Feliks01111
Vorobjovski, Raido099
Ivaste, Anti099
Tigane, Karl-Kristopher088
Mekk, Gero088
Tammeorg, Laur077
Laks, Gennet Joel033
Tamm, Miikael Johan033
Käos, Kris022
Sumberg, Arnold022
Tuhk, Richard022
Mekk, Kaimar022
Kumberg, Kristjan011
Altsaar, Andris011
Lõhmus, Artur011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Lõhmus, Artur044
Mekk, Kaimar022
Käos, Kris022
Mekk, Gero011
Altsaar, Andris011
Kütt, Oliver011
NimiKarikasLiigadKokku
Lõhmus, Artur022
Mekk, Gero011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.