KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
JK SILLAMäE KALEV (2013)
Esindaja: Juri Žukov (tel. 58609747)
Treener: Vadym Dobizha
Koduväljak: Sillamäe Kalevi staadion
Koduväljaku aadress: Kesk 30, 40232 Sillamäe
Internet:
Email:

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm

1Aidara, Kassim12.05.1987Prantsuse
2Aleksejev, Pavel24.02.1991EestiKTMETM
3Bagužis, Mindaugas10.04.1983Leedu
4Cinikas, Marius17.05.1986Leedu
5Dudarev, Igor12.08.1993VeneKTMETM
6Kabaev, Evgeny28.02.1988Vene
7Kulbis, Gajus05.07.1989Leedu
8Levizi, Artem02.03.1993VenemaaETM
9Mashichev, Nikolay05.12.1988EestiETM
10Novikov, Kirill08.12.1989EestiKTMETM
11Ratnikov, Daniil10.02.1988EestiETM
12Starodubtsev, Mihhail14.08.1982EestiKTMETM
13Zahovaiko, Vjatšeslav29.12.1981EestiETM
14Tjapkin, Deniss30.01.1991EestiETM
15Vihrov, Sergei02.03.1986EestiETM
16Volkov, Aleksandr11.10.1994EestiKTMETM
17Volodin, Aleksandr29.03.1988MääratlemataETM
18Vunk, Martin21.08.1984EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Cinikas, Marius33538
Bagužis, Mindaugas33437
Aidara, Kassim33437
Mashichev, Nikolay23335
Tjapkin, Deniss33235
Volodin, Aleksandr33134
Vunk, Martin23234
Dudarev, Igor23234
Kabaev, Evgeny13132
Zahovaiko, Vjatšeslav13132
Vihrov, Sergei22527
Starodubtsev, Mihhail12223
Aleksejev, Pavel22022
Ratnikov, Daniil11920
Bebikh, Alexander21416
Levizi, Artem11415
Novikov, Kirill11112
Usami, Kosuke099
Kulbis, Gajus099
Jädal, Kennet156
Torinava, Iraklii224
Trofimov, Vladislav123
Savastas, Linas022
Leokin, Raido011
Volkov, Aleksandr101
Kulikov, Aleksandr101
Malinin, Vladimir011
Tsvetkov, Vladislav101
Kolesnikov, Mihhail101
NimiKarikasLiigadKokku
Cinikas, Marius25030823332
Bagužis, Mindaugas27030603330
Aidara, Kassim27029043174
Dudarev, Igor18028803060
Mashichev, Nikolay18028723052
Volodin, Aleksandr27027683038
Vunk, Martin18027542934
Kabaev, Evgeny9024632553
Zahovaiko, Vjatšeslav9023922482
Tjapkin, Deniss18022422422
Starodubtsev, Mihhail9019802070
Ratnikov, Daniil9013621452
Levizi, Artem9012601350
Vihrov, Sergei17510171192
Aleksejev, Pavel10210341136
Bebikh, Alexander110692802
Jädal, Kennet5274279
Usami, Kosuke0230230
Novikov, Kirill33142175
Kulbis, Gajus0104104
Kulikov, Aleksandr90090
Savastas, Linas07070
Torinava, Iraklii452166
Trofimov, Vladislav452166
Kolesnikov, Mihhail60060
Volkov, Aleksandr45045
Tsvetkov, Vladislav30030
Malinin, Vladimir099
Leokin, Raido077
NimiKarikasLiigadKokku
Aidara, Kassim21719
Zahovaiko, Vjatšeslav01616
Kabaev, Evgeny01010
Mashichev, Nikolay099
Ratnikov, Daniil066
Vunk, Martin066
Tjapkin, Deniss314
Aleksejev, Pavel303
Bebikh, Alexander123
Dudarev, Igor022
Kulikov, Aleksandr202
Novikov, Kirill011
Usami, Kosuke011
Volodin, Aleksandr011
Torinava, Iraklii101
Cinikas, Marius011
Bagužis, Mindaugas011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Vunk, Martin11112
Zahovaiko, Vjatšeslav01111
Mashichev, Nikolay189
Volodin, Aleksandr189
Dudarev, Igor088
Ratnikov, Daniil077
Bagužis, Mindaugas066
Aidara, Kassim055
Cinikas, Marius033
Tjapkin, Deniss033
Vihrov, Sergei033
Kabaev, Evgeny022
Jädal, Kennet022
Aleksejev, Pavel022
Starodubtsev, Mihhail011
NimiKarikasLiigadKokku
Volodin, Aleksandr022
Zahovaiko, Vjatšeslav011
Vunk, Martin011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.