KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
JK SILLAMäE KALEV (2016)
Esindaja: Juri Žukov (tel. 58609747)
Treener: Vadym Dobizha
Koduväljak: Sillamäe Kalevi staadion
Koduväljaku aadress: Kesk 30, 40232 Sillamäe
Internet:
Email:

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm

1KAbu Bakr, Radanfah2612.02.1987Trinidad and Tobago
2KCherkasov, Aleksey201.09.1994VenemaaKTMETM
3KDavõdov, Artjom04.03.1999EestiKTMETM
4KDudarev, Igor312.08.1993VeneKTMETM
5KGussev, Dmitri15.08.1998EestiKTMETM
6KIvanjusin, Aleksandr407.09.1995VenemaaETM
7RKabaev, Evgeny9928.02.1988Vene
8Lipin, Maksim17.03.1992EestiETM
9KMalov, Deniss08.06.1980EestiETM
10PKMironov, Daniil27.12.1996EestiKTMETM
11VVOrehov, Eduard1606.12.1989MääratlemataETM
12KPanov, Anton22.08.1996EestiKTMETM
13PKPaponov, Maksim811.06.1990EestiETM
14RSavin, Aleksandr920.10.1984Vene
15Solovjovs, Aleksandrs25.02.1988Läti
16VVStarodubtsev, Mihhail114.08.1982EestiKTMETM
17KSukharov, Oleksandr7718.02.1994Ukraina
18PKTjapkin, Deniss1830.01.1991EestiKTMETM
19RVolkov, Aleksandr1511.10.1994EestiKTMETM
NimiKarikasLiigadKokku
Starodubtsev, Mihhail53338
Lipin, Maksim43438
Volkov, Aleksandr43337
Malov, Deniss43135
Tjapkin, Deniss43135
Aidara, Kassim52833
Kabaev, Evgeny42832
Cherkasov, Aleksey42731
Dudarev, Igor42630
Savin, Aleksandr42529
Paponov, Maksim42428
Panov, Anton52227
Ivanjusin, Aleksandr22325
Solovjovs, Aleksandrs31922
Zils, Vitalijs11718
Sukharov, Oleksandr21517
Abu Bakr, Radanfah01515
Davõdov, Artjom3912
Mironov, Daniil21012
Semakhin, Alexander279
Orehov, Eduard167
La Vecchia, Alessandro167
Grigorevskiy, Roman066
Torinava, Iraklii033
Kolipov, Dmitri011
Aleksejev, Pavel011
NimiKarikasLiigadKokku
Starodubtsev, Mihhail42529073332
Lipin, Maksim31527273042
Tjapkin, Deniss36026733033
Malov, Deniss37825252903
Aidara, Kassim45024222872
Volkov, Aleksandr34424852829
Kabaev, Evgeny29623952691
Dudarev, Igor37621962572
Savin, Aleksandr33020412371
Paponov, Maksim30018972197
Cherkasov, Aleksey25416921946
Solovjovs, Aleksandrs27016121882
Ivanjusin, Aleksandr12217411863
Sukharov, Oleksandr18012771457
Zils, Vitalijs9013371427
Abu Bakr, Radanfah013501350
Panov, Anton157737894
Semakhin, Alexander122470592
Orehov, Eduard25333358
La Vecchia, Alessandro45283328
Davõdov, Artjom81212293
Mironov, Daniil30165195
Grigorevskiy, Roman07272
Aleksejev, Pavel05151
Torinava, Iraklii03333
Kolipov, Dmitri077
NimiKarikasLiigadKokku
Kabaev, Evgeny02525
Paponov, Maksim6511
Aidara, Kassim257
Savin, Aleksandr077
Volkov, Aleksandr156
Zils, Vitalijs044
Lipin, Maksim224
La Vecchia, Alessandro123
Malov, Deniss022
Panov, Anton112
Semakhin, Alexander011
Abu Bakr, Radanfah011
Tjapkin, Deniss011
Dudarev, Igor011
Solovjovs, Aleksandrs011
Sukharov, Oleksandr011
NimiKarikasLiigadKokku
Lipin, Maksim088
Paponov, Maksim077
Savin, Aleksandr055
Kabaev, Evgeny055
Volkov, Aleksandr044
Malov, Deniss033
Zils, Vitalijs022
Abu Bakr, Radanfah022
Panov, Anton022
Aidara, Kassim022
La Vecchia, Alessandro022
Grigorevskiy, Roman011
Tjapkin, Deniss011
Dudarev, Igor011
Solovjovs, Aleksandrs011
NimiKarikasLiigadKokku
Volkov, Aleksandr2810
Solovjovs, Aleksandrs1910
Malov, Deniss1910
Aidara, Kassim2810
Savin, Aleksandr257
Paponov, Maksim077
Lipin, Maksim156
Sukharov, Oleksandr055
Semakhin, Alexander145
Dudarev, Igor055
Cherkasov, Aleksey044
Ivanjusin, Aleksandr044
Abu Bakr, Radanfah044
Panov, Anton044
Davõdov, Artjom112
La Vecchia, Alessandro022
Starodubtsev, Mihhail022
Kabaev, Evgeny011
Mironov, Daniil011
Tjapkin, Deniss011
NimiKarikasLiigadKokku
Aidara, Kassim033
Paponov, Maksim112
Solovjovs, Aleksandrs022
Dudarev, Igor011
Volkov, Aleksandr101
Sukharov, Oleksandr011
Savin, Aleksandr011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.