KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
TALLINNA FC LEVADIA II (2011)
Esindaja: Theimo Tülp (tel. 5158885)
Argo Arbeiter (tel. 55604027)
Treener: Argo Arbeiter (tel. 55604027)
Koduväljak: Maarjamäe staadion
Koduväljaku aadress: Kose tee 4, Tallinn
Internet: www.fclevadia.ee
Email: sport@fclevadia.ee
Duubel:Tallinna FC Levadia III

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm roheline valge valge
1. varuvorm valge valge roheline
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm kollane must kollane
1. varuvorm sinine must sinine
2. varuvorm

NimiKarikasLiigadKokku
Martõnov, Nikita02929
Välja, Lauri02929
Raudsepp, Andreas02929
Aasmäe, Rain02727
Koger, Nikita02727
Ojamaa, Hindrek02323
Elhi, Trevor02323
Ingermann, Kevin02323
Hagberg, Ola Lennart02020
Reitalu, Karl Johann01818
Matrossov, Aleksei01717
Jürisson, Mikk01717
Artjunin, Artjom01616
Jenk, Sander01515
Berdinskih, Jevgeni01515
Raun, Endrik01414
Toomet, Janar01414
Holst, Markus01414
Kütt, Valjo01414
Kulinitš, Aleksandr01414
Taar, Albert01414
Vuks, Kenet01212
Saarlas, Marten01212
Läst, Harles01111
Paur, Kaspar088
Rättel, Artur088
Myrnyi, Vitalii088
Maiste, Taavi088
Monakov, Ilja088
Heliste, Oliver088
Koliaev, Nikita 088
Chuikov, Anton055
Podholjuzin, Maksim055
Kaljumäe, Marek055
Laurits, Joonas055
Pebre, Andero033
Mižigurskis, Valerijus022
Morozov, Igor011
Leitan, Vitali011
Šarunas, Povilas011
Vassiljev, Vladimir011
Kalimullin, Andrei011
Novikov, Jevgeni011
Subbotin, Igor011
NimiKarikasLiigadKokku
Raudsepp, Andreas024102410
Martõnov, Nikita020322032
Ingermann, Kevin018611861
Elhi, Trevor017691769
Ojamaa, Hindrek017431743
Aasmäe, Rain016141614
Välja, Lauri015381538
Matrossov, Aleksei014701470
Hagberg, Ola Lennart014541454
Koger, Nikita014361436
Artjunin, Artjom013731373
Kulinitš, Aleksandr012151215
Jenk, Sander011781178
Toomet, Janar011591159
Holst, Markus011511151
Taar, Albert010801080
Reitalu, Karl Johann0873873
Jürisson, Mikk0771771
Kütt, Valjo0757757
Raun, Endrik0732732
Saarlas, Marten0707707
Koliaev, Nikita 0675675
Myrnyi, Vitalii0592592
Paur, Kaspar0569569
Monakov, Ilja0542542
Maiste, Taavi0529529
Vuks, Kenet0510510
Rättel, Artur0468468
Berdinskih, Jevgeni0461461
Chuikov, Anton0450450
Podholjuzin, Maksim0409409
Kaljumäe, Marek0405405
Läst, Harles0360360
Laurits, Joonas0227227
Heliste, Oliver0227227
Pebre, Andero0225225
Mižigurskis, Valerijus0116116
Novikov, Jevgeni09090
Šarunas, Povilas09090
Leitan, Vitali09090
Kalimullin, Andrei09090
Morozov, Igor08080
Subbotin, Igor06767
Vassiljev, Vladimir04545
NimiKarikasLiigadKokku
Elhi, Trevor01414
Koger, Nikita066
Koliaev, Nikita 066
Toomet, Janar055
Monakov, Ilja044
Välja, Lauri044
Raun, Endrik044
Martõnov, Nikita033
Paur, Kaspar033
Raudsepp, Andreas033
Hagberg, Ola Lennart033
Mižigurskis, Valerijus022
Aasmäe, Rain022
Holst, Markus022
Rättel, Artur022
Artjunin, Artjom011
Pebre, Andero011
Leitan, Vitali011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Ingermann, Kevin088
Raudsepp, Andreas066
Martõnov, Nikita066
Ojamaa, Hindrek066
Saarlas, Marten066
Artjunin, Artjom055
Chuikov, Anton044
Taar, Albert044
Kulinitš, Aleksandr044
Välja, Lauri044
Holst, Markus033
Vuks, Kenet033
Monakov, Ilja022
Rättel, Artur022
Kütt, Valjo022
Elhi, Trevor022
Koger, Nikita022
Mižigurskis, Valerijus011
Aasmäe, Rain011
Heliste, Oliver011
Kaljumäe, Marek011
Myrnyi, Vitalii011
Raun, Endrik011
Läst, Harles011
Hagberg, Ola Lennart011
NimiKarikasLiigadKokku
Ingermann, Kevin022
Chuikov, Anton011
Koger, Nikita011
Taar, Albert011
Monakov, Ilja011
Vuks, Kenet011
Elhi, Trevor011








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.