KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
TALLINNA FC LEVADIA II (2012)
Esindaja: Theimo Tülp (tel. 5158885)
Argo Arbeiter (tel. 55604027)
Treener: Argo Arbeiter (tel. 55604027)
Koduväljak: Maarjamäe staadion
Koduväljaku aadress: Kose tee 4, Tallinn
Internet: www.fclevadia.ee
Email: sport@fclevadia.ee
Duubel:Tallinna FC Levadia III

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm roheline valge valge
1. varuvorm valge valge roheline
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm kollane must kollane
1. varuvorm sinine must sinine
2. varuvorm

NimiKarikasLiigadKokku
Välja, Lauri03232
Koger, Nikita03030
Martõnov, Nikita02727
Elhi, Trevor02727
Läst, Harles02626
Saarlas, Marten02626
Paur, Kaspar02525
Chuikov, Anton02525
Tamme, Kristjan02424
Ingermann, Kevin02323
Jürisson, Mikk02323
Vuks, Kenet02222
Levandi, Mauri02222
Ustaal, Martin01717
Aasmäe, Rain01616
Aru, Gregor01515
Laurits, Joonas01414
Heliste, Oliver01313
Pikker, Priit01212
Hagberg, Ola Lennart01212
Reitalu, Karl Johann01212
Kütt, Valjo01010
Raudsepp, Andreas099
Laurits, Taavi088
Ojamaa, Hindrek077
Raun, Endrik055
Järv, Stefan055
Taar, Albert055
Pebre, Andero033
Kabel, Marko033
Toomet, Janar033
Valma, Henri033
Rättel, Artur022
Subbotin, Igor022
Leitan, Vitali011
Kolk, Mark011
Smishko, Roman011
NimiKarikasLiigadKokku
Elhi, Trevor023772377
Välja, Lauri022512251
Chuikov, Anton021622162
Martõnov, Nikita021202120
Ingermann, Kevin019911991
Koger, Nikita019511951
Tamme, Kristjan019301930
Saarlas, Marten018541854
Paur, Kaspar018521852
Läst, Harles016661666
Vuks, Kenet015141514
Ustaal, Martin012021202
Laurits, Joonas010991099
Heliste, Oliver010071007
Jürisson, Mikk0978978
Hagberg, Ola Lennart0977977
Aasmäe, Rain0969969
Pikker, Priit0942942
Reitalu, Karl Johann0826826
Aru, Gregor0765765
Raudsepp, Andreas0765765
Levandi, Mauri0644644
Ojamaa, Hindrek0585585
Kütt, Valjo0482482
Laurits, Taavi0426426
Järv, Stefan0372372
Taar, Albert0315315
Raun, Endrik0282282
Valma, Henri0270270
Pebre, Andero0270270
Toomet, Janar0241241
Subbotin, Igor0152152
Kabel, Marko0129129
Rättel, Artur0125125
Smishko, Roman09090
Leitan, Vitali05151
Kolk, Mark088
NimiKarikasLiigadKokku
Koger, Nikita01414
Saarlas, Marten01212
Välja, Lauri066
Chuikov, Anton055
Reitalu, Karl Johann044
Martõnov, Nikita044
Rättel, Artur044
Toomet, Janar033
Laurits, Taavi033
Elhi, Trevor033
Aru, Gregor033
Taar, Albert022
Aasmäe, Rain022
Levandi, Mauri022
Paur, Kaspar022
Jürisson, Mikk022
Hagberg, Ola Lennart022
Läst, Harles011
Pikker, Priit011
Raun, Endrik011
Heliste, Oliver011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Saarlas, Marten099
Ingermann, Kevin099
Chuikov, Anton077
Vuks, Kenet066
Ojamaa, Hindrek055
Koger, Nikita055
Välja, Lauri055
Laurits, Joonas044
Elhi, Trevor044
Martõnov, Nikita044
Heliste, Oliver033
Ustaal, Martin022
Läst, Harles022
Jürisson, Mikk022
Laurits, Taavi011
Raun, Endrik011
Paur, Kaspar011
Aru, Gregor011
Raudsepp, Andreas011
Kütt, Valjo011
Kabel, Marko011
Hagberg, Ola Lennart011
Tamme, Kristjan011
NimiKarikasLiigadKokku
Vuks, Kenet011
Ojamaa, Hindrek011
Ingermann, Kevin011
Chuikov, Anton011
Saarlas, Marten011








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.