KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
S. TALLINNA FC ARARAT TTÜ (2016)
Esindaja: Mihhail Belov (tel. 5242915)
Avetis Harutjunjan (tel. 58188780)
Treener: Avetis Harutjunjan (tel. 58188780)
Koduväljak: Õismäe Spordimängude Hall
Koduväljaku aadress: Ehitajate tee 141
Internet: www.fcararat.ee
Email: info@fcararat.ee
Duubel:

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm tumesinine/punane tumesinine/punane punane
1. varuvorm bordoopunane bordoopunane bordoopunane
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm heleroheline heleroheline heleroheline
1. varuvorm lilla must must
2. varuvorm

1VVArutjunjan, Vaagn18.08.1980Määratlemata
2VVBabjak, Maksim10.12.1993Eesti
3VVBolgov, Sergei06.05.1992Määratlemata
4VVGussev, Vladislav26.08.1986Eesti
5VVHarutjunjan, Avetis27.01.1985Eesti
6VVJakovlev, Mihhail20.05.1986Eesti
7VVKlimtšuk, Andrei28.05.1997Eesti
8VVKoltsov, Dmitri28.01.1994Eesti
9VVKorosteljov, Aleksandr25.07.1993Eesti
10VVKurlõtškin, Valeri16.09.1992Eesti
11VVLukashenko, Bogdan12.01.1994Ukraina
12VVMarkse, Jevgeni19.06.1990Eesti
13VVNovokšonov, Vladislav21.03.1994Eesti
14VVPius, Randy10.01.1993Eesti
15VVPruttšenko, Aleksandr17.06.1983Eesti
16VVSemjonov, Nikita01.07.1994Eesti
17VVŠatalin, Jevgeni17.10.1988Eesti
18VVŠatov, Marek10.07.1993Eesti
19VVZadniprjanets, Sergei14.01.1994Eesti
20VVTjutjažov, Konstantin05.03.1989Eesti
NimiKarikasLiigadKokku
Babjak, Maksim21719
Bolgov, Sergei21517
Arutjunjan, Vaagn21416
Harutjunjan, Avetis21416
Šatov, Marek21416
Lukashenko, Bogdan21214
Zadniprjanets, Sergei189
Peljo, Egert178
Pruttšenko, Aleksandr167
Gussev, Vladislav167
Semjonov, Nikita066
Parkala, Margo156
Lee, Chris145
Koltsov, Dmitri134
Pius, Randy134
Piip, Rauno123
Rassulov, Eldar033
Pavlov, Vitali022
Gnibida, Roman022
Pinajev, Artur022
Gutak, Mihail022
Šatalin, Jevgeni011
Kaur, Martin011
Lehter, Devid011
Pahla, Kristo011
Jakovlev, Mihhail011
Kelder, Silver Alex011
Kurlõtškin, Valeri011
Tjutjažov, Konstantin011
Markse, Jevgeni011
Korosteljov, Aleksandr011
Novokšonov, Vladislav011
NimiKarikasLiigadKokku
Babjak, Maksim80680760
Bolgov, Sergei80600680
Harutjunjan, Avetis80560640
Arutjunjan, Vaagn80560640
Šatov, Marek80560640
Lukashenko, Bogdan80480560
Zadniprjanets, Sergei40320360
Peljo, Egert40280320
Gussev, Vladislav40240280
Pruttšenko, Aleksandr40240280
Parkala, Margo40200240
Semjonov, Nikita0240240
Lee, Chris40160200
Koltsov, Dmitri40120160
Pius, Randy40120160
Piip, Rauno4080120
Rassulov, Eldar0120120
Gutak, Mihail08080
Gnibida, Roman08080
Pavlov, Vitali08080
Pinajev, Artur08080
Kelder, Silver Alex04040
Pahla, Kristo04040
Šatalin, Jevgeni04040
Tjutjažov, Konstantin04040
Novokšonov, Vladislav04040
Jakovlev, Mihhail04040
Korosteljov, Aleksandr04040
Kurlõtškin, Valeri04040
Kaur, Martin04040
Markse, Jevgeni04040
Lehter, Devid04040
NimiKarikasLiigadKokku
Šatov, Marek21820
Babjak, Maksim01010
Arutjunjan, Vaagn01010
Harutjunjan, Avetis189
Gussev, Vladislav099
Peljo, Egert178
Pruttšenko, Aleksandr044
Parkala, Margo033
Lukashenko, Bogdan022
Lee, Chris022
Koltsov, Dmitri011
NimiKarikasLiigadKokku
Arutjunjan, Vaagn11516
Peljo, Egert044
Babjak, Maksim044
Šatov, Marek044
Gussev, Vladislav044
Harutjunjan, Avetis134
Lee, Chris033
Kurlõtškin, Valeri011
Parkala, Margo011
Lukashenko, Bogdan011
Pius, Randy011
Koltsov, Dmitri011
Bolgov, Sergei101
Semjonov, Nikita011
NimiKarikasLiigadKokku
Arutjunjan, Vaagn2911
Bolgov, Sergei178
Babjak, Maksim167
Peljo, Egert246
Šatov, Marek156
Lukashenko, Bogdan022
Gussev, Vladislav101
Zadniprjanets, Sergei011
Piip, Rauno011
Semjonov, Nikita011
Pruttšenko, Aleksandr011
Harutjunjan, Avetis011
NimiKarikasLiigadKokku
Arutjunjan, Vaagn112
Peljo, Egert112
Bolgov, Sergei022
Šatov, Marek011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.