KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
TARTU SK 10 PREMIUM (N) (2019)
Esindaja: Kalev Kajak (tel. 5189923)
Treener: Mariliis Limbak (tel. 58133927)
Koduväljak: Kambja staadion
Koduväljaku aadress: Kesk tn 12, 62 001 Kambja, Tartumaa
Internet: www.sk10.ee
Email: kajakkalev@hot.ee
Duubel:Tallinna FC Ajax (N)

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm heleroheline must must
1. varuvorm must-roosa must must
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm oranž must oranž
1. varuvorm roheline must roheline
2. varuvorm

1KAnušova, Veronika2122.03.2000EestiKTMETMSK 10
2KBelolipetskaja, Diana1010.10.1998EestiKTMETMSK 10
3KLimbak, Mariliis723.05.1992EestiKTMETMSK 10
4PKPiir, Helena1221.11.2001EestiKTMETMSK 10
5KPirk-Birk, Anette-Mai1521.05.2001EestiKTMETMSK 10
6KRaudsepp, Kärolin820.01.1981EestiETMSK 10
7RRoopalu, Renita5503.06.2000EestiKTMETMSK 10
8PKSmirnova, Olesja323.09.2003EestiETMSK 10
9VVSööt, Angela3330.11.1999EestiETMSK 10
10RUueda, Samanta5013.01.1996EestiKTMETMSK 10
11PKVeske, Beatrice4401.09.1999EestiETMSK 10
NimiKarikasLiigadKokku
Anušova, Veronika11617
Pirk-Birk, Anette-Mai11617
Sööt, Angela11617
Raudsepp, Kärolin11617
Belolipetskaja, Diana11516
Roopalu, Renita11516
Veske, Beatrice11516
Kattai, Kristina01313
Smirnova, Olesja11213
Uueda, Samanta11112
Fjodorova, Anastasija01010
Israel, Gerli099
Kaup, Inga066
Limbak, Mariliis145
Arhipova, Veronika055
Piir, Helena123
Strižebokova, Pavlina033
Vukkert, Eva-Maria022
Jakobson, Riina022
Levtšenko, Sofja011
Kalinina, Liisi011
Linde, Elisabeth011
Truu, Diana011
NimiKarikasLiigadKokku
Sööt, Angela9014401530
Pirk-Birk, Anette-Mai9014401530
Raudsepp, Kärolin9014401530
Anušova, Veronika9014091499
Belolipetskaja, Diana9013301420
Roopalu, Renita9013001390
Veske, Beatrice9011891279
Kattai, Kristina011111111
Uueda, Samanta909451035
Smirnova, Olesja90784874
Fjodorova, Anastasija0855855
Israel, Gerli0717717
Kaup, Inga0540540
Limbak, Mariliis90277367
Arhipova, Veronika0360360
Jakobson, Riina0180180
Strižebokova, Pavlina0151151
Piir, Helena9059149
Levtšenko, Sofja09090
Vukkert, Eva-Maria07979
Truu, Diana06868
Linde, Elisabeth04545
Kalinina, Liisi03131
NimiKarikasLiigadKokku
Roopalu, Renita134
Israel, Gerli033
Uueda, Samanta022
Belolipetskaja, Diana011
Raudsepp, Kärolin011
Arhipova, Veronika011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Limbak, Mariliis022
Kattai, Kristina022
Uueda, Samanta022
Israel, Gerli011
Raudsepp, Kärolin011
Belolipetskaja, Diana101
Kaup, Inga011
Pirk-Birk, Anette-Mai011
NimiKarikasLiigadKokku
Fjodorova, Anastasija011
Limbak, Mariliis011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.