KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
TARTU SK 10 PREMIUM (N) (2019)
Esindaja: Kajak Kalev (tel. 5189923)
Mariliis Limbak (tel. 58133927)
Treener: Andres Bõkarev (tel. 58405696)
Koduväljak: Kambja staadion
Koduväljaku aadress: Kesk tn 12, 62 001 Kambja, Tartumaa
Internet: www.sk10.ee
Email: kajakkalev@hot.ee
Duubel:Kohtla-Järve JK Järve (N)

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm heleroheline must must
1. varuvorm must-roosa must must
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm oranž must oranž
1. varuvorm roheline must roheline
2. varuvorm

1KAnušova, Veronika2122.03.2000EestiKTMETM
2KBelolipetskaja, Diana1010.10.1998EestiKTMETM
3KLimbak, Mariliis723.05.1992EestiKTMETM
4PKPiir, Helena1221.11.2001EestiKTMETM
5KPirk-Birk, Anette-Mai1521.05.2001EestiKTMETM
6KRaudsepp, Kärolin820.01.1981EestiETM
7RRoopalu, Renita5503.06.2000EestiKTMETM
8PKSmirnova, Olesja323.09.2003EestiETM
9VVSööt, Angela3330.11.1999EestiETM
10RUueda, Samanta5013.01.1996EestiKTMETM
11PKVeske, Beatrice4401.09.1999EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Anušova, Veronika12021
Pirk-Birk, Anette-Mai12021
Sööt, Angela12021
Raudsepp, Kärolin12021
Belolipetskaja, Diana11920
Roopalu, Renita11920
Veske, Beatrice11920
Uueda, Samanta11516
Kattai, Kristina01616
Smirnova, Olesja11415
Fjodorova, Anastasija01414
Israel, Gerli01212
Kaup, Inga099
Limbak, Mariliis156
Arhipova, Veronika055
Piir, Helena123
Strižebokova, Pavlina033
Vukkert, Eva-Maria022
Jakobson, Riina022
Kalinina, Liisi011
Levtšenko, Sofja011
Linde, Elisabeth011
Truu, Diana011
NimiKarikasLiigadKokku
Sööt, Angela9018001890
Pirk-Birk, Anette-Mai9018001890
Raudsepp, Kärolin9018001890
Anušova, Veronika9017691859
Belolipetskaja, Diana9016901780
Roopalu, Renita9016361726
Veske, Beatrice9014381528
Uueda, Samanta9013051395
Kattai, Kristina013361336
Fjodorova, Anastasija012151215
Israel, Gerli0987987
Smirnova, Olesja90877967
Kaup, Inga0766766
Limbak, Mariliis90318408
Arhipova, Veronika0360360
Jakobson, Riina0180180
Strižebokova, Pavlina0151151
Piir, Helena9059149
Levtšenko, Sofja09090
Vukkert, Eva-Maria07979
Truu, Diana06868
Linde, Elisabeth04545
Kalinina, Liisi03131
NimiKarikasLiigadKokku
Israel, Gerli066
Roopalu, Renita134
Uueda, Samanta033
Belolipetskaja, Diana011
Raudsepp, Kärolin011
Arhipova, Veronika011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Kattai, Kristina033
Limbak, Mariliis022
Kaup, Inga022
Uueda, Samanta022
Israel, Gerli011
Raudsepp, Kärolin011
Belolipetskaja, Diana101
Pirk-Birk, Anette-Mai011
NimiKarikasLiigadKokku
Fjodorova, Anastasija011
Limbak, Mariliis011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.