KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
FCI TALLINN (2011)
Esindaja: Dmitri Skiperski (tel. 5208686)
Treener: Vjatšeslav Smirnov (tel. 5252035)
Koduväljak: Infoneti Lasnamäe staadion
Koduväljaku aadress: Punane tn 45, Tallinn
Internet: www.fcitallinn.com
Email: fc@infonet.ee
Põhimeeskond:Tallinna FCI Levadia U21

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm must must must
1. varuvorm valge must valge
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm heleroheline heleroheline heleroheline
1. varuvorm oranž must oranž
2. varuvorm must must must

NimiKarikasLiigadKokku
Kobjakov, Sergei33841
Borissov, Andrei23739
Kassjantšuk, Ilja23638
Gurtšioglujants, Jevgeni23537
Rõtškov, Maksim33336
Timofejev, Andrei33336
Demutski, Aleksei23234
Kostin, Andrei22527
Voilenko, Andrej12425
Vinogradov, Eduard22022
Kuslap, Aleksandr21820
Ginzburg, Jevgeni21719
Dmitriev, Yaroslav21517
Kulatšenko, Aleksandr21517
Avilov, Vladimir11415
Njatin, Dmitri11314
Spiridonov, Evgeny11213
Vaštšuk, Bogdan01313
Ogorodnik, Vladislav01313
Granovskis, Renats11112
Mones, Aleks01111
Altosar, Alexander178
Andreev, Kirill167
Televinov, Konstantin167
Smirnov, Maksim066
Vladõtšenko, Arthur055
Glebov, Nikolai055
Kaljurand, Oleg044
Novikov, Maksim134
Tarasov, Ilya033
Kharin, Evgeny123
Gross, Peeter213
Makarevitš, Dmitri033
Semjonov, Oleg022
Andrejev, Oleg011
Grafski, Jevgeni011
Davõdov, Aleksei101
NimiKarikasLiigadKokku
Kobjakov, Sergei27033893659
Borissov, Andrei18033303510
Kassjantšuk, Ilja18032223402
Timofejev, Andrei22528753100
Rõtškov, Maksim18027152895
Gurtšioglujants, Jevgeni18026752855
Demutski, Aleksei15426742828
Voilenko, Andrej9018831973
Kuslap, Aleksandr18015941774
Kostin, Andrei7314261499
Kulatšenko, Aleksandr13512661401
Vinogradov, Eduard4811431191
Dmitriev, Yaroslav1779461123
Avilov, Vladimir9010271117
Ginzburg, Jevgeni152805957
Spiridonov, Evgeny45906951
Vaštšuk, Bogdan0876876
Ogorodnik, Vladislav0779779
Mones, Aleks0664664
Televinov, Konstantin90481571
Granovskis, Renats45521566
Smirnov, Maksim0535535
Njatin, Dmitri45477522
Andreev, Kirill90259349
Altosar, Alexander90230320
Kaljurand, Oleg0272272
Makarevitš, Dmitri0225225
Novikov, Maksim9035125
Glebov, Nikolai0112112
Vladõtšenko, Arthur0110110
Gross, Peeter90595
Kharin, Evgeny454893
Grafski, Jevgeni07777
Davõdov, Aleksei26026
Semjonov, Oleg01818
Tarasov, Ilya01616
Andrejev, Oleg044
NimiKarikasLiigadKokku
Rõtškov, Maksim24042
Kulatšenko, Aleksandr099
Gurtšioglujants, Jevgeni189
Demutski, Aleksei066
Timofejev, Andrei246
Kostin, Andrei145
Kuslap, Aleksandr325
Ginzburg, Jevgeni145
Altosar, Alexander314
Dmitriev, Yaroslav134
Vaštšuk, Bogdan033
Mones, Aleks033
Voilenko, Andrej033
Granovskis, Renats033
Ogorodnik, Vladislav022
Kobjakov, Sergei112
Gross, Peeter202
Njatin, Dmitri022
Smirnov, Maksim011
Glebov, Nikolai011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Voilenko, Andrej11314
Demutski, Aleksei088
Kostin, Andrei044
Timofejev, Andrei044
Ginzburg, Jevgeni134
Rõtškov, Maksim044
Gurtšioglujants, Jevgeni033
Avilov, Vladimir033
Vaštšuk, Bogdan033
Kobjakov, Sergei033
Borissov, Andrei033
Dmitriev, Yaroslav022
Vinogradov, Eduard022
Kulatšenko, Aleksandr022
Smirnov, Maksim022
Kuslap, Aleksandr022
Mones, Aleks022
Njatin, Dmitri011
Tarasov, Ilya011
Altosar, Alexander011
Granovskis, Renats011
Televinov, Konstantin011
Kaljurand, Oleg011
NimiKarikasLiigadKokku
Voilenko, Andrej022
Timofejev, Andrei011
Kassjantšuk, Ilja011
Altosar, Alexander011








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.