KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
FCI TALLINN (2016)
Esindaja: Dmitri Skiperski (tel. 5208686)
Treener: Vjatšeslav Smirnov (tel. 5252035)
Koduväljak: Infoneti Lasnamäe staadion
Koduväljaku aadress: Punane tn 45, Tallinn
Internet: www.fcitallinn.com
Email: fc@infonet.ee
Põhimeeskond:Tallinna FCI Levadia U21

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm must must must
1. varuvorm valge must valge
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm heleroheline heleroheline heleroheline
1. varuvorm oranž must oranž
2. varuvorm must must must

1KAppiah, Ofosu529.12.1989Ghana
2KAvilov, Vladimir410.03.1995EestiKTMETM
3PKDmitrijev, Aleksandr2718.02.1982EestiETM
4RGolovljov, Eduard1525.01.1997EestiKTMETM
5PKHaminu, Draman601.04.1986Ghana
6VVIgonen, Matvei102.10.1996EestiKTMETM
7KKalimullin, Andrei206.10.1977MääratlemataETM
8RKharin, Evgeny911.06.1995VenemaaKTMETM
9KKruglov, Dmitri2324.05.1984EestiETM
10KKulinitš, Aleksandr1224.05.1992EestiETM
11VVLavrentjev, Mihhail1622.02.1990EestiETM
12RMashichev, Nikolay3305.12.1988EestiETM
13PKMošnikov, Sergei1007.01.1988EestiETM
14RRättel, Artur2208.02.1993EestiETM
15PKSobtšenko, Roman3025.01.1994EestiETM
16PKVnukov, Denis1401.11.1991EestiETM
17KVolodin, Aleksandr729.03.1988MääratlemataETM
18RVoskoboinikov, Vladimir802.02.1983EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Kruglov, Dmitri23436
Kulinitš, Aleksandr33336
Avilov, Vladimir33235
Igonen, Matvei03434
Voskoboinikov, Vladimir33033
Kharin, Evgeny23032
Dmitrijev, Aleksandr03232
Mashichev, Nikolay23032
Mošnikov, Sergei32831
Rättel, Artur22830
Kalimullin, Andrei02929
Volodin, Aleksandr32629
Appiah, Ofosu32528
Haminu, Draman22325
Dõmov, Pavel31922
Sobtšenko, Roman31518
Tiukalov, Evgenii01313
Golovljov, Eduard21113
Tumasyan, Sergey11011
Vnukov, Denis1910
Jevdokimov, Jüri066
Lavrentjev, Mihhail325
Ogorodnik, Vladislav101
NimiKarikasLiigadKokku
Kruglov, Dmitri6730043071
Igonen, Matvei030603060
Avilov, Vladimir27025852855
Dmitrijev, Aleksandr028222822
Kulinitš, Aleksandr24822522500
Volodin, Aleksandr22521742399
Appiah, Ofosu27021262396
Kharin, Evgeny8023122392
Mashichev, Nikolay10622572363
Mošnikov, Sergei21421282342
Voskoboinikov, Vladimir18019702150
Kalimullin, Andrei019761976
Rättel, Artur18014691649
Dõmov, Pavel27013381608
Haminu, Draman13511961331
Tumasyan, Sergey45742787
Sobtšenko, Roman225515740
Tiukalov, Evgenii0634634
Vnukov, Denis90476566
Lavrentjev, Mihhail270180450
Golovljov, Eduard74287361
Jevdokimov, Jüri0137137
Ogorodnik, Vladislav21021
NimiKarikasLiigadKokku
Voskoboinikov, Vladimir31215
Kharin, Evgeny3912
Kulinitš, Aleksandr4711
Appiah, Ofosu088
Mashichev, Nikolay077
Mošnikov, Sergei066
Avilov, Vladimir235
Rättel, Artur145
Golovljov, Eduard415
Haminu, Draman134
Kruglov, Dmitri044
Dõmov, Pavel213
Volodin, Aleksandr033
Sobtšenko, Roman101
Tumasyan, Sergey011
Kalimullin, Andrei011
Vnukov, Denis101
NimiKarikasLiigadKokku
Mashichev, Nikolay01010
Kruglov, Dmitri01010
Kharin, Evgeny066
Tumasyan, Sergey033
Tiukalov, Evgenii022
Volodin, Aleksandr022
Haminu, Draman022
Voskoboinikov, Vladimir022
Dõmov, Pavel022
Rättel, Artur011
Mošnikov, Sergei011
Appiah, Ofosu011
Sobtšenko, Roman011
Avilov, Vladimir011
Dmitrijev, Aleksandr011
Kulinitš, Aleksandr011
NimiKarikasLiigadKokku
Appiah, Ofosu01212
Dmitrijev, Aleksandr01111
Kharin, Evgeny099
Voskoboinikov, Vladimir167
Avilov, Vladimir055
Volodin, Aleksandr055
Kulinitš, Aleksandr145
Dõmov, Pavel145
Haminu, Draman134
Mashichev, Nikolay044
Mošnikov, Sergei033
Rättel, Artur022
Kalimullin, Andrei022
Tumasyan, Sergey022
Igonen, Matvei022
Kruglov, Dmitri022
Vnukov, Denis011
NimiKarikasLiigadKokku
Appiah, Ofosu022
Volodin, Aleksandr022
Kruglov, Dmitri011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.