KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
RAKVERE JK TARVAS (2012)
Esindaja: Andres Rattassep (tel. 53441134)
Tarmo Rebane (tel. 5068623)
Treener: Tarmo Rebane (tel. 5068623)
Koduväljak: Rakvere linnastaadion
Koduväljaku aadress: Kastani pst. 12, 44307 Rakvere
Internet: www.jktarvas.ee
Email: info@jktarvas.ee
Duubel:Rakvere JK Tarvas II

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm Kollane Must Kollane
1. varuvorm Must Must Must
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm Oranž must valge
1. varuvorm Must Must Must
2. varuvorm

NimiKarikasLiigadKokku
Tovstik, Alari23739
Aunapuu, Alari23638
Rannamäe, Siim23638
Saar, Mihkel13637
Ljaš, Joonas23537
Saar, Kaarel23537
Tovstik, Elar23335
Kuusik, Reijo23335
Hang, Henri13031
Sahkur, Jüris22628
Kiis, Toomas22527
Kaasik, Jaanus22426
Rebane, Tarmo02222
Akimov, Sergei12122
Võsaste, Rainer01616
Susi, Sander11213
Mehike, Mikk01212
Aava, Argo189
Lõhe, Mihkel055
Trasberg, Taavi044
Ööpik, Rain011
Remmelgas, Kristo011
Keinaste, Egon011
Petrovits, Alar011
NimiKarikasLiigadKokku
Tovstik, Alari18032583438
Rannamäe, Siim18032403420
Aunapuu, Alari18032113391
Saar, Kaarel18031503330
Ljaš, Joonas18030803260
Tovstik, Elar18029033083
Saar, Mihkel9027782868
Hang, Henri8225172599
Sahkur, Jüris13523402475
Kaasik, Jaanus18021102290
Kuusik, Reijo13515821717
Rebane, Tarmo015821582
Kiis, Toomas13512681403
Akimov, Sergei813861394
Susi, Sander9010801170
Aava, Argo45650695
Mehike, Mikk0675675
Trasberg, Taavi0360360
Võsaste, Rainer0282282
Remmelgas, Kristo09090
Lõhe, Mihkel05050
Petrovits, Alar01616
Keinaste, Egon088
Ööpik, Rain044
NimiKarikasLiigadKokku
Ljaš, Joonas11415
Hang, Henri01414
Akimov, Sergei077
Tovstik, Alari336
Rannamäe, Siim145
Aunapuu, Alari055
Kaasik, Jaanus123
Mehike, Mikk033
Kuusik, Reijo033
Tovstik, Elar123
Sahkur, Jüris112
Aava, Argo022
Võsaste, Rainer011
Remmelgas, Kristo011
Kiis, Toomas011
Saar, Kaarel011
Trasberg, Taavi011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Tovstik, Elar01010
Hang, Henri1910
Kaasik, Jaanus099
Saar, Kaarel088
Rannamäe, Siim077
Ljaš, Joonas055
Kiis, Toomas055
Tovstik, Alari044
Aunapuu, Alari033
Sahkur, Jüris022
Rebane, Tarmo022
Trasberg, Taavi022
Mehike, Mikk022
Saar, Mihkel022
Kuusik, Reijo022
Akimov, Sergei011
Võsaste, Rainer011
Remmelgas, Kristo011
Susi, Sander011
NimiKarikasLiigadKokku
Rannamäe, Siim011
Hang, Henri011
Saar, Kaarel011








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.