KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U-17 TALLINNA FC INFONET (2011)
Esindaja: Dmitri Skiperski (tel. 5208686)
Treener: Vjatšeslav Smirnov (tel. 5252035)
Koduväljak: Infoneti Lasnamäe staadion
Koduväljaku aadress: Punane tn 45, Tallinn
Internet: fcitallinn.com
Email: fc@infonet.ee

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm must-valge must must
1. varuvorm must must must
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm roosa must must
1. varuvorm roosa must must
2. varuvorm

1Aksjonov, Aleksandr20.11.1996EestiETM
2Aksjonov, Vadim20.11.1996EestiETM
3Avilov, Vladimir10.03.1995EestiETM
4Borovkov, Vladimir05.07.1996EestiETM
5Brõlin, Nikita17.08.1995EestiETM
6Danilin, Denis23.07.1996EestiETM
7Igonen, Matvei02.10.1996EestiETM
8Jakunin, Aleksei30.03.1996EestiKTMETM
9Juhnevitš, Sergei05.06.1995ETM
10Karzubov, Aleksei19.02.1995EestiETM
11Kharin, Evgeny11.06.1995VenemaaETM
12Kimask, Andrei01.04.1995EestiKTMETM
13Klimovitš, Aleksandr11.06.1995EestiETM
14Laptev, Artur08.12.1995EestiETM
15Leškin, Jakov27.04.1996EestiKTMETM
16Maitak, Aleksandr21.02.1996EestiKTMETM
17Mhitarjan, Karen16.12.1996EestiETM
18Mordatenko, Anastasijs24.08.1996Läti
19Muraveiko, Anton02.11.1995EestiETM
20Ogorodnik, Vladislav18.03.1995EestiETM
21Petrov, Pavel13.03.1996EestiETM
22Ponomarjov, Roman04.01.1996EestiETM
23Potapov, Konstantin06.05.1995EestiKTMETM
24Smaltser, Artjom27.01.1995EestiETM
25Zelentsov, Maksim03.08.1995EestiKTMETM
26Timošev, Nikita19.06.1995EestiKTMETM
27Tsupsman, Oleg06.12.1996EestiETM
28Tur, Edgar28.12.1996EestiKTMETM
29Vaštšuk, Bogdan04.10.1995EestiKTMETM
30Vladõtšenko, Arthur31.07.1995EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Aksjonov, Vadim01717
Avilov, Vladimir01515
Muraveiko, Anton01515
Laptev, Artur01515
Zelentsov, Maksim01414
Mhitarjan, Karen01414
Ogorodnik, Vladislav01414
Petrov, Pavel01313
Klimovitš, Aleksandr01313
Mordatenko, Anastasijs01313
Vladõtšenko, Arthur01212
Timošev, Nikita01111
Kharin, Evgeny01111
Borovkov, Vladimir088
Igonen, Matvei088
Tsupsman, Oleg088
Juhnevitš, Sergei088
Leškin, Jakov077
Smaltser, Artjom066
Vaštšuk, Bogdan066
Danilin, Denis055
Brõlin, Nikita044
Potapov, Konstantin033
Aksjonov, Aleksandr033
Tur, Edgar022
Maitak, Aleksandr011
Jakunin, Aleksei011
Kimask, Andrei011
NimiKarikasLiigadKokku
Avilov, Vladimir013501350
Muraveiko, Anton012951295
Laptev, Artur012591259
Aksjonov, Vadim012501250
Ogorodnik, Vladislav012191219
Mhitarjan, Karen011431143
Zelentsov, Maksim010191019
Vladõtšenko, Arthur0994994
Klimovitš, Aleksandr0891891
Mordatenko, Anastasijs0874874
Timošev, Nikita0848848
Kharin, Evgeny0833833
Petrov, Pavel0660660
Igonen, Matvei0511511
Juhnevitš, Sergei0494494
Vaštšuk, Bogdan0394394
Tsupsman, Oleg0290290
Leškin, Jakov0275275
Brõlin, Nikita0229229
Potapov, Konstantin0209209
Borovkov, Vladimir0191191
Danilin, Denis0188188
Smaltser, Artjom0170170
Tur, Edgar0132132
Aksjonov, Aleksandr05050
Maitak, Aleksandr02222
Kimask, Andrei02020
Jakunin, Aleksei02020
NimiKarikasLiigadKokku
Vaštšuk, Bogdan077
Klimovitš, Aleksandr066
Petrov, Pavel066
Kharin, Evgeny066
Mordatenko, Anastasijs044
Ogorodnik, Vladislav044
Juhnevitš, Sergei033
Vladõtšenko, Arthur033
Avilov, Vladimir033
Aksjonov, Vadim011
Muraveiko, Anton011
Smaltser, Artjom011
Borovkov, Vladimir011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Kharin, Evgeny055
Petrov, Pavel033
Ogorodnik, Vladislav033
Timošev, Nikita033
Vaštšuk, Bogdan022
Avilov, Vladimir022
Laptev, Artur022
Igonen, Matvei011
Muraveiko, Anton011
Potapov, Konstantin011
Juhnevitš, Sergei011
Klimovitš, Aleksandr011
Smaltser, Artjom011
Aksjonov, Vadim011
Mordatenko, Anastasijs011
Danilin, Denis011
NimiKarikasLiigadKokku
Timošev, Nikita022
Kharin, Evgeny011
Ogorodnik, Vladislav011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.