KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
RAKVERE JK TARVAS (N) (2020)
Esindaja: Andres Rattassep (tel. 53441134)
Treener: Maddi Rennel (tel. 53096200)
Koduväljak: Rakvere kunstmurustaadion
Koduväljaku aadress: Võidu 67, Rakvere
Internet: www.jktarvas.ee
Email: info@jktarvas.ee

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm kollane must kollane
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm must must must
1. varuvorm
2. varuvorm

1PKImanova, Naidä1127.07.1995EestiKTMETMRakvere JK Tarvas
2Jürna, Roberta23.11.2005EestiETMRakvere JK Tarvas
3Kaiva, Hanna08.04.2005EestiETMRakvere JK Tarvas
4Kurg, Katre02.12.2005EestiKTMETMRakvere JK Tarvas
5RLeichter, Gerda Johanna1225.06.2000EestiKTMETMRakvere JK Tarvas
6KLepasaar, Liisa830.05.1996EestiKTMETMRakvere JK Tarvas
7PKLiige, Lisette1513.08.2003EestiETMPaide Linnameeskond JK
8PKLutter, Annemai1321.12.2004EestiKTMETMRakvere JK Tarvas
9PKMatt, Kadi4614.08.1979EestiETMRakvere JK Tarvas
10Mikenberg, Ulrika28.03.2005EestiKTMETMRakvere JK Tarvas
11PKNurmeots, Ave717.07.2000EestiKTMETMRakvere JK Tarvas
12VVPoopuu, Eliise2220.06.1999EestiKTMETMRakvere JK Tarvas
13RPotapova, Darja605.01.2002EestiETMPaide Linnameeskond JK
14Proover, Melissa12.11.2005EestiKTMETMRakvere JK Tarvas
15Sankovski, Eliisabeth16.11.2005EestiKTMETMRakvere JK Tarvas
16Steinberg, Anette04.05.2005EestiKTMETMRakvere JK Tarvas
17PKSteinberg, Lisette1615.09.2002EestiKTMETMRakvere JK Tarvas
18KÕun, Katrin1414.03.1990EestiETMRakvere JK Tarvas
NimiKarikasLiigadKokku
Kaiva, Hanna01616
Steinberg, Anette01616
Nurmeots, Ave01616
Steinberg, Lisette01515
Potapova, Darja01515
Sankovski, Eliisabeth01515
Imanova, Naidä01414
Liige, Lisette01414
Lepasaar, Liisa01414
Jürna, Roberta01313
Lutter, Annemai01313
Mikenberg, Ulrika01313
Leichter, Gerda Johanna01313
Proover, Melissa01212
Kurg, Katre01111
Poopuu, Eliise099
Õun, Katrin088
Matt, Kadi066
NimiKarikasLiigadKokku
Steinberg, Anette014401440
Kaiva, Hanna013911391
Imanova, Naidä012601260
Lepasaar, Liisa012461246
Liige, Lisette012351235
Leichter, Gerda Johanna010981098
Nurmeots, Ave010681068
Sankovski, Eliisabeth010541054
Potapova, Darja010331033
Steinberg, Lisette0982982
Lutter, Annemai0955955
Jürna, Roberta0945945
Mikenberg, Ulrika0924924
Poopuu, Eliise0527527
Matt, Kadi0203203
Kurg, Katre0189189
Õun, Katrin0157157
Proover, Melissa0133133
NimiKarikasLiigadKokku
Leichter, Gerda Johanna01919
Mikenberg, Ulrika088
Imanova, Naidä077
Liige, Lisette055
Potapova, Darja044
Nurmeots, Ave022
Steinberg, Anette022
Steinberg, Lisette022
Lepasaar, Liisa011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Imanova, Naidä066
Steinberg, Anette022
Lutter, Annemai011
Liige, Lisette011
NimiKarikasLiigadKokku
Imanova, Naidä011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.