KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
PäRNU LINNAMEESKOND (2012)
Esindaja: Gert Olesk (tel. 56883224)
Aivar Kuningas (tel. 56243235)
Treener: Marko Lelov
Koduväljak: Pärnu Raeküla staadion
Koduväljaku aadress: Riia mnt. 277, Pärnu
Internet: parnulm.ee
Email: gert@vaprus.ee
Duubel:Pärnu Jalgpalliklubi

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm Kollane-Sinine Sinine Sinine
1. varuvorm Valge-Must Must Must
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm Tumepunane Must Must
1. varuvorm Helesinine Must Sinine
2. varuvorm

NimiKarikasLiigadKokku
Vihmoja, Tõnis33639
Tekko, Tauno53237
Lauter, Envar53237
Anissimov, Albert43236
Issakov, Anton52934
Mangusson, Toomas42933
Kirss, Robert42933
Põldemaa, Veiko22830
Korn, Kris22830
Pärnat, Risto22325
Saal, Ronek52025
Kaas, Gerth22224
Söötmaa, Raiko41721
Kitsel, Taavi21719
Lepik, Ranet21618
Midenbritt, Taavi21416
Oja, Indrek3912
Velikopolje, Ivan01212
Eier, Toomas2810
Ojala, Oliver369
Voznjuk, Konstantin189
Mäeots, Siim178
Ojala, Artur268
Naano, Hans178
Põldsaar, Margus167
Kaarlimäe, Kaarel123
Mironov, Ruslan123
Põder, Indres022
Saluste, Silver112
Sults, Egert011
Kravtšenko, Mihhail011
NimiKarikasLiigadKokku
Vihmoja, Tõnis27032403510
Lauter, Envar45027413191
Tekko, Tauno38027463126
Kirss, Robert36025812941
Põldemaa, Veiko18024752655
Anissimov, Albert16021962356
Mangusson, Toomas26520482313
Korn, Kris13520222157
Kaas, Gerth18017401920
Pärnat, Risto9016421732
Issakov, Anton26013281588
Kitsel, Taavi18013571537
Midenbritt, Taavi13511541289
Lepik, Ranet18010451225
Saal, Ronek2489541202
Velikopolje, Ivan010541054
Oja, Indrek2258011026
Eier, Toomas180708888
Ojala, Oliver270540810
Voznjuk, Konstantin72710782
Söötmaa, Raiko190473663
Ojala, Artur135523658
Naano, Hans90540630
Mäeots, Siim45497542
Mironov, Ruslan90135225
Saluste, Silver9090180
Põldsaar, Margus45112157
Kaarlimäe, Kaarel4562107
Põder, Indres06666
Sults, Egert04545
Kravtšenko, Mihhail01515
NimiKarikasLiigadKokku
Kirss, Robert2911
Anissimov, Albert279
Lauter, Envar178
Korn, Kris077
Tekko, Tauno156
Issakov, Anton213
Mangusson, Toomas022
Pärnat, Risto112
Ojala, Artur101
Vihmoja, Tõnis101
Ojala, Oliver101
Kaas, Gerth011
Kitsel, Taavi011
Velikopolje, Ivan011
Lepik, Ranet101
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Tekko, Tauno11011
Lauter, Envar01010
Kirss, Robert088
Korn, Kris055
Anissimov, Albert055
Midenbritt, Taavi055
Saal, Ronek145
Kaas, Gerth044
Vihmoja, Tõnis123
Põldemaa, Veiko022
Voznjuk, Konstantin022
Pärnat, Risto011
Mangusson, Toomas011
Kaarlimäe, Kaarel101
Eier, Toomas011
Kitsel, Taavi011
Issakov, Anton011
NimiKarikasLiigadKokku
Kirss, Robert011
Saal, Ronek011
Lauter, Envar011
Tekko, Tauno011
Mangusson, Toomas011








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.