KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
JõHVI FC LOKOMOTIV (2013)
Esindaja: Jevgeni Gužovski (tel. 53408375)
Anna Bazyukin (tel. 55537726)
Treener: Igor Shashkov (tel. 5552 2732)
Koduväljak: Voka staadion
Koduväljaku aadress: Metsa 2, Voka, Ida-Virumaa
Internet: www.fcphoenix.ee
Email: sergei@fcphoenix.ee
Põhimeeskond:JK Sillamäe Kalev II

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm punane punane punane
1. varuvorm helesinine sinine sinine
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm roheline must roheline
1. varuvorm helesinine helesinine valge
2. varuvorm

1Babjak, Maksim1510.12.1993EestiETM
2Bazyukin, Maxim1418.06.1983VenemaaETM
3Bazyukin, Sergey915.12.1987VenemaaETM
4Gritsjuk, Boriss2506.07.1988-KTMETM
5Jõgi, Andrei02.10.1982-ETM
6Kulik, Vassili1120.12.1986EestiETM
7Makarov, Artur16.10.1992EestiETM
8Mamontov, Aleksei06.05.1985EestiETM
9Matrossov, Aleksei06.04.1991EestiKTMETM
10Mukhametdinov, Denis20.01.1994Vene
11Nesterovski, Roman09.06.1989EestiETM
12Paltsev, Sergei16.02.1985MääratlemataKTMETM
13Poniatovskii, Evgenii09.09.1991Venemaa
14Rudomin, Jegor18.05.1989EestiKTMETM
15VVSmirnov, Dmitri310.09.1989EestiETM
16Smolin, Vladislav413.09.1982EestiKTMETM
17Šatov, Marek10.07.1993EestiETM
18Zahharenkov, Aleksandr09.02.1987EestiETM
19Tjunin, Andrei12.06.1979EestiETM
20Vnukov, Denis01.11.1991EestiETM
21Volkov, Nikita621.11.1995EestiKTMETM
NimiKarikasLiigadKokku
Gritsjuk, Boriss23335
Babjak, Maksim33033
Paltsev, Sergei23032
Smirnov, Dmitri32932
Vnukov, Denis22628
Jõgi, Andrei02828
Bazyukin, Sergey22527
Smelkov, Valeri02626
Bazyukin, Maxim12526
Smolin, Vladislav32225
Volkov, Nikita32225
Zahharenkov, Aleksandr12425
Kutuzov, Vitaly02424
Malahhov, Jevgeni31922
Kulik, Vassili31821
Šatov, Marek21416
Kulikov, Deniss01515
Rudomin, Jegor01414
Matrossov, Aleksei31013
Tjunin, Andrei01313
Mamontov, Aleksei099
Khvalov, Nikolay189
Dubõkin, Aleksandr099
Makarov, Artur156
Marašov, Aleksandr145
Kharitanovich, Mikhail044
Nesterovski, Roman044
Shashkov, Igor033
Ristimägi, Maksim123
Krychanov, Maksim022
Gužovski, Jevgeni101
Pozjabin, Maksim011
Stratiitšuk, Aleksei011
Lvov, German-Guri011
Kitto, Stanislav011
NimiKarikasLiigadKokku
Gritsjuk, Boriss18028993079
Smirnov, Dmitri27025852855
Vnukov, Denis18022802460
Jõgi, Andrei023822382
Paltsev, Sergei13522102345
Bazyukin, Maxim9022172307
Smelkov, Valeri023062306
Zahharenkov, Aleksandr9020272117
Bazyukin, Sergey11118471958
Smolin, Vladislav27013191589
Malahhov, Jevgeni27012921562
Babjak, Maksim23212621494
Kutuzov, Vitaly014601460
Kulikov, Deniss013501350
Volkov, Nikita27010071277
Matrossov, Aleksei2709001170
Tjunin, Andrei0983983
Šatov, Marek159771930
Rudomin, Jegor0920920
Kulik, Vassili149618767
Dubõkin, Aleksandr0732732
Khvalov, Nikolay38661699
Mamontov, Aleksei0610610
Nesterovski, Roman0360360
Makarov, Artur45181226
Marašov, Aleksandr90131221
Krychanov, Maksim0180180
Kharitanovich, Mikhail0178178
Gužovski, Jevgeni90090
Kitto, Stanislav09090
Shashkov, Igor07979
Ristimägi, Maksim451257
Pozjabin, Maksim04545
Lvov, German-Guri01717
Stratiitšuk, Aleksei011
NimiKarikasLiigadKokku
Volkov, Nikita7613
Jõgi, Andrei01313
Bazyukin, Maxim01212
Vnukov, Denis21012
Dubõkin, Aleksandr088
Kulik, Vassili347
Kutuzov, Vitaly066
Babjak, Maksim224
Mamontov, Aleksei044
Smirnov, Dmitri134
Šatov, Marek123
Zahharenkov, Aleksandr033
Tjunin, Andrei033
Marašov, Aleksandr112
Smelkov, Valeri011
Kulikov, Deniss011
Gužovski, Jevgeni101
Smolin, Vladislav101
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Jõgi, Andrei01010
Smirnov, Dmitri01010
Bazyukin, Sergey088
Vnukov, Denis167
Bazyukin, Maxim066
Babjak, Maksim044
Šatov, Marek134
Khvalov, Nikolay044
Kutuzov, Vitaly044
Rudomin, Jegor033
Smolin, Vladislav123
Mamontov, Aleksei022
Matrossov, Aleksei022
Tjunin, Andrei022
Volkov, Nikita022
Gritsjuk, Boriss022
Zahharenkov, Aleksandr022
Dubõkin, Aleksandr022
Malahhov, Jevgeni112
Kitto, Stanislav011
Kulikov, Deniss011
Kulik, Vassili011
Makarov, Artur011
NimiKarikasLiigadKokku
Jõgi, Andrei022
Smirnov, Dmitri011
Mamontov, Aleksei011
Rudomin, Jegor011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.