KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
KEILA JK II (2018)
Esindaja: Rasmus Heinla (tel. 5282033)
Targo Kaldoja (tel. 5094476)
Treener: Erkki Kuriks (tel. 6046160)
Koduväljak: Keila staadioni kunstmuruväljak
Koduväljaku aadress: Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
Internet: www.keilajk.ee
Email: info@keilajk.ee
Põhimeeskond:Keila JK

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm valge must valge
1. varuvorm must must valge
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm kollane must must
1. varuvorm
2. varuvorm

1KAare, Indrek3007.02.1985EestiETM
2KEhrbach, Erik1202.08.1993EestiKTMETM
3KHeinla, Rasmus3427.10.1985EestiKTMETM
4PKKaldoja, Kaspar1301.01.1990EestiKTMETM
5PKKaurson, Kevin9023.12.2001EestiKTMETM
6KKelement, Indrek4028.12.1971EestiETM
7PKKäver, Kristo3209.08.1989EestiKTMETM
8VVLahne, Marek5201.06.1985EestiETM
9PKLumiste, Rasmus3510.06.2002EestiKTMETM
10KMetsson, Jako2714.12.1989EestiKTMETM
11PKMetsson, Joel1619.02.1991EestiKTMETM
12KMetsson, Tõnis3117.01.1993EestiKTMETM
13KMüürsepp, Jüri1925.04.1990EestiETM
14VVNiinepuu, Mart-Mattis5023.07.1992EestiKTMETM
15KOjaperv, Henri5612.09.1993EestiETM
16PKPangsepp, Robert Indrek8706.08.2001EestiKTMETM
17KPetoffer, Martin2104.10.1989EestiETM
18RPikpoom, Timo4211.11.1972EestiETM
19PKRaissar, Daniel7208.12.1988EestiETM
20PKRandmäe, Karl2515.06.1990EestiETM
21KSaarma, Niilo8211.07.1982EestiETM
22RSims, Toomas5708.05.2001EestiKTMETM
23RSundja, Riico2303.06.1995EestiETM
24RTalvet, Erik2626.08.2001EestiKTMETM
25PKTrisberg, Tanel6930.03.1994EestiKTMETM
26KTuulik, Sander4329.08.1988EestiETM
27KVahemaa, Andres3816.10.1985EestiETM
28VVVahisalu, Karl2415.08.2001EestiKTMETM
29VVVeeremaa, Ergo105.07.1999EestiKTMETM
30RVeiberg, Karl Markus919.03.1999EestiKTMETM
NimiKarikasLiigadKokku
Kelement, Indrek02020
Lumiste, Rasmus01818
Heinla, Rasmus01818
Vahisalu, Karl01717
Talvet, Erik01515
Ehrbach, Erik01515
Pangsepp, Robert Indrek01414
Pikpoom, Timo01414
Saarma, Niilo01414
Tuulik, Sander01313
Vahemaa, Andres01313
Kaurson, Kevin01212
Käver, Kristo01212
Mõek, Egon01010
Petoffer, Martin099
Veiberg, Karl Markus099
Lahne, Marek088
Trisberg, Tanel088
Müürsepp, Jüri077
Randmäe, Karl077
Metsson, Joel077
Metsson, Jako077
Raissar, Daniel077
Sims, Toomas066
Metsson, Tõnis055
Sundja, Riico044
Kosemets, Heigo044
Kaldoja, Kaspar044
Uusla, Martin044
Aare, Indrek033
Viisimaa, Ronald022
Ojaperv, Henri022
Epner, Kasper Karl022
Mõek, Marko022
Friedemann, Ralf022
Leokin, Raido022
Pärna, Erkki011
Kalju, Carl011
Kelo, Toomas011
Gassimov, Mirza011
Rohtla, Henry011
NimiKarikasLiigadKokku
Kelement, Indrek016071607
Vahisalu, Karl014711471
Heinla, Rasmus013201320
Ehrbach, Erik013001300
Pangsepp, Robert Indrek010661066
Lumiste, Rasmus010311031
Saarma, Niilo010151015
Mõek, Egon0869869
Pikpoom, Timo0856856
Petoffer, Martin0810810
Talvet, Erik0802802
Käver, Kristo0800800
Lahne, Marek0720720
Vahemaa, Andres0673673
Trisberg, Tanel0630630
Müürsepp, Jüri0595595
Veiberg, Karl Markus0589589
Metsson, Jako0540540
Metsson, Joel0509509
Randmäe, Karl0462462
Tuulik, Sander0431431
Kaurson, Kevin0412412
Kaldoja, Kaspar0360360
Kosemets, Heigo0360360
Uusla, Martin0340340
Raissar, Daniel0263263
Sundja, Riico0251251
Sims, Toomas0185185
Leokin, Raido0180180
Epner, Kasper Karl0180180
Mõek, Marko0180180
Friedemann, Ralf0175175
Viisimaa, Ronald0135135
Ojaperv, Henri0130130
Metsson, Tõnis09191
Kelo, Toomas09090
Pärna, Erkki09090
Kalju, Carl09090
Aare, Indrek08282
Rohtla, Henry04545
Gassimov, Mirza04545
NimiKarikasLiigadKokku
Pikpoom, Timo088
Veiberg, Karl Markus055
Pangsepp, Robert Indrek044
Kaldoja, Kaspar033
Leokin, Raido033
Trisberg, Tanel033
Saarma, Niilo022
Rohtla, Henry011
Talvet, Erik011
Vahisalu, Karl011
Viisimaa, Ronald011
Kosemets, Heigo011
Friedemann, Ralf011
Metsson, Joel011
Petoffer, Martin011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Saarma, Niilo066
Veiberg, Karl Markus044
Kaurson, Kevin033
Ehrbach, Erik033
Kosemets, Heigo022
Randmäe, Karl022
Trisberg, Tanel022
Petoffer, Martin022
Vahisalu, Karl022
Heinla, Rasmus022
Metsson, Jako022
Tuulik, Sander011
Raissar, Daniel011
Lahne, Marek011
Sundja, Riico011
Käver, Kristo011
Kelo, Toomas011
Kelement, Indrek011
NimiKarikasLiigadKokku
Petoffer, Martin022
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.