KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
TALLINNA FC PUUMA (2011)
Esindaja: Dmitri Klimov (tel. 5076728)
Vitali Kobašov (tel. 53947979)
Treener: Vitali Kobašov
Koduväljak: Wismari staadion
Koduväljaku aadress: Wismari 15a, Tallinn
Internet: www.fcpuuma.ee
Email: info@fcpuuma.ee
Duubel:JK Kaitseliit Kalev

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm must-valge Valge Valge
1. varuvorm Roosa Must Must
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm Neoonroheline Must Must
1. varuvorm Oranž Must Valge
2. varuvorm

NimiKarikasLiigadKokku
Antonov, Ilja13435
Truusalu, Marko23234
Haavistu, Kert23133
Heintare, Egert23133
Tšernei, Nikita22931
Bilinski, Sergei22931
Marin, Pavel22830
Vinogradov, Kirill12930
Danilov, Daniel02929
Rump, Ragnar12728
Valge, Ian-Erik22426
Teino, Sten22426
Soosaar, Karel12526
Kauber, Kevin12324
Kurlõtškin, Valeri02323
Berzinš, Vsevolods12122
Remmelgas, Janek22022
Apalinski, Pavel01717
Lipin, Maksim21214
Lõsanov, Nikolai099
Kotka, Joonas099
Filimonov, Aleksei088
Lõsanov, Anatoli077
Rimmel, Marten156
Parpauts, Dmitri066
Olentšenko, Dmitri066
Gurbanov, Tural044
Tammeväli, Vaiko044
Jasevitš, Bogdan134
Teino, Rene011
Sutt, Andreas011
Tammerik, Hans Joosep011
NimiKarikasLiigadKokku
Antonov, Ilja9029523042
Heintare, Egert15226832835
Haavistu, Kert18025132693
Truusalu, Marko18024192599
Danilov, Daniel024132413
Tšernei, Nikita16921292298
Teino, Sten18019942174
Soosaar, Karel9019572047
Remmelgas, Janek18017181898
Rump, Ragnar2017011721
Marin, Pavel11814381556
Vinogradov, Kirill5814471505
Bilinski, Sergei9412541348
Kauber, Kevin2812571285
Apalinski, Pavel010991099
Lipin, Maksim1609321092
Kurlõtškin, Valeri010741074
Valge, Ian-Erik56869925
Berzinš, Vsevolods45848893
Lõsanov, Nikolai0594594
Lõsanov, Anatoli0539539
Tammeväli, Vaiko0339339
Rimmel, Marten90244334
Kotka, Joonas0301301
Filimonov, Aleksei0287287
Jasevitš, Bogdan90154244
Parpauts, Dmitri0137137
Sutt, Andreas09090
Teino, Rene09090
Gurbanov, Tural08282
Olentšenko, Dmitri08181
Tammerik, Hans Joosep055
NimiKarikasLiigadKokku
Teino, Sten21416
Tšernei, Nikita01313
Antonov, Ilja01313
Truusalu, Marko189
Kauber, Kevin066
Apalinski, Pavel055
Valge, Ian-Erik055
Bilinski, Sergei044
Lipin, Maksim033
Berzinš, Vsevolods112
Soosaar, Karel022
Marin, Pavel022
Parpauts, Dmitri011
Rump, Ragnar011
Lõsanov, Nikolai011
Vinogradov, Kirill011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Heintare, Egert077
Tšernei, Nikita066
Soosaar, Karel066
Haavistu, Kert066
Kurlõtškin, Valeri055
Remmelgas, Janek055
Kauber, Kevin044
Apalinski, Pavel044
Truusalu, Marko044
Teino, Sten044
Valge, Ian-Erik033
Antonov, Ilja033
Bilinski, Sergei022
Tammeväli, Vaiko022
Rump, Ragnar011
Lõsanov, Nikolai011
Lõsanov, Anatoli011
Lipin, Maksim011
Gurbanov, Tural011
NimiKarikasLiigadKokku
Remmelgas, Janek022
Teino, Sten011
Heintare, Egert011
Tšernei, Nikita011
Danilov, Daniel011








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.