KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
TALLINNA FC PUUMA (2012)
Esindaja: Dmitri Klimov (tel. 5076728)
Vitali Kobašov (tel. 53947979)
Treener: Vitali Kobašov
Koduväljak: Wismari staadion
Koduväljaku aadress: Wismari 15a, Tallinn
Internet: www.fcpuuma.ee
Email: info@fcpuuma.ee
Duubel:JK Kaitseliit Kalev

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm must-valge Valge Valge
1. varuvorm Roosa Must Must
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm Neoonroheline Must Must
1. varuvorm Oranž Must Valge
2. varuvorm

NimiKarikasLiigadKokku
Kurlõtškin, Valeri23436
Marin, Pavel23335
Mališauskas, Vitas23234
Jädal, Kennet33033
Heintare, Egert23032
Valge, Ian-Erik22931
Bilinski, Sergei22931
Tšernei, Nikita32730
Vinogradov, Kirill32730
Aasma, Hans-Kristjan32528
Hansberg, Hans-Kristjan32326
Järva, Andre12425
Haavistu, Kert11920
Filimonov, Aleksei02020
Remmelgas, Janek11819
Liiva, Andry31518
Rump, Ragnar11415
Roosimets, Janno11415
Berzinš, Vsevolods11314
Gassimov, Mirza11112
Sahokia, Robert01111
Dubinin, Mark2810
Kauber, Kevin01010
Tammerik, Hans Joosep167
Teino, Sten066
Truusalu, Marko055
Danilov, Daniel134
Rimmel, Marten022
Lõppe, Kersten022
Dadonov, Oleg022
Olentšenko, Dmitri011
Tammeväli, Vaiko011
NimiKarikasLiigadKokku
Jädal, Kennet27026712941
Mališauskas, Vitas18027602940
Kurlõtškin, Valeri14427332877
Heintare, Egert13526602795
Marin, Pavel18023992579
Tšernei, Nikita27021962466
Aasma, Hans-Kristjan23617361972
Hansberg, Hans-Kristjan27015801850
Haavistu, Kert9016131703
Valge, Ian-Erik14614771623
Vinogradov, Kirill16113931554
Bilinski, Sergei7914701549
Remmelgas, Janek9014141504
Järva, Andre9013831473
Filimonov, Aleksei013751375
Rump, Ragnar9010911181
Roosimets, Janno909451035
Kauber, Kevin0836836
Berzinš, Vsevolods45653698
Dubinin, Mark79617696
Sahokia, Robert0596596
Teino, Sten0540540
Liiva, Andry154264418
Truusalu, Marko0405405
Danilov, Daniel90270360
Gassimov, Mirza45232277
Tammerik, Hans Joosep3691127
Tammeväli, Vaiko09090
Lõppe, Kersten06262
Rimmel, Marten04545
Dadonov, Oleg03838
Olentšenko, Dmitri055
NimiKarikasLiigadKokku
Valge, Ian-Erik088
Järva, Andre077
Marin, Pavel066
Tšernei, Nikita044
Bilinski, Sergei044
Aasma, Hans-Kristjan044
Jädal, Kennet044
Kauber, Kevin033
Teino, Sten022
Remmelgas, Janek022
Berzinš, Vsevolods112
Heintare, Egert022
Sahokia, Robert011
Mališauskas, Vitas101
Roosimets, Janno011
Haavistu, Kert011
Filimonov, Aleksei011
Vinogradov, Kirill011
Truusalu, Marko011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Tšernei, Nikita1910
Remmelgas, Janek178
Heintare, Egert088
Mališauskas, Vitas167
Jädal, Kennet077
Bilinski, Sergei077
Aasma, Hans-Kristjan156
Valge, Ian-Erik066
Kurlõtškin, Valeri145
Filimonov, Aleksei044
Rump, Ragnar044
Roosimets, Janno134
Dubinin, Mark033
Järva, Andre033
Marin, Pavel123
Vinogradov, Kirill022
Haavistu, Kert022
Teino, Sten011
Gassimov, Mirza011
Hansberg, Hans-Kristjan011
Truusalu, Marko011
Berzinš, Vsevolods011
Kauber, Kevin011
NimiKarikasLiigadKokku
Heintare, Egert033
Tšernei, Nikita011
Aasma, Hans-Kristjan011
Bilinski, Sergei011
Valge, Ian-Erik011








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.