KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
S. SILLAMäE ALEXELA (2018)
Esindaja: Nikolai Toštšev (tel. +37255626888)
Konstantin Karin (tel. +3725547241)
Treener: Nikolai Toštšev
Koduväljak: Sillamäe Spordikompleks
Koduväljaku aadress: Kesk 28, Sillamäe 40232
Internet: www.dina.ee
Email: dina@dina.ee
Duubel:S. Sillamäe Alexela II

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm

1VVAleksejev, Pavel24.02.1991Eesti
2VVAndrejev, Stanislav09.04.1989Määratlemata
3VVGluhno, Aleksandr05.05.1988Määratlemata
4PKGornev, Andrei1128.07.1988Eesti
5VVJegorov, Anton02.08.1991Eesti
6VVKulik, Vassili20.12.1986Eesti
7VVKulikov, Aleksandr25.08.1988Eesti
8VVMoissejev, Igor30.12.1984Määratlemata
9VVMoissejonok, Maksim13.09.1993Eesti
10VVOrikov, Mark19.01.1991Määratlemata
11VVPanov, Anton22.08.1996Eesti
12VVPanov, Stanislav06.07.1985Venemaa
13VVRedakov, Anatoli12.04.1989Eesti
14VVSpiridonov, Evgeny21.02.1985Venemaa
15VVTaar, Artjom126.12.1990Eesti
NimiKarikasLiigadKokku
Kulik, Vassili21315
Redakov, Anatoli21214
Gornev, Andrei3811
Andrejev, Stanislav3811
Taar, Artjom2810
Jegorov, Anton3710
Panov, Anton369
Mališauskas, Vitas178
Panov, Stanislav268
Spiridonov, Evgeny167
Kuzmin, Maksim167
Orikov, Mark347
Gluhno, Aleksandr246
Uvarov, Fjodor145
Lis, Aleksandr044
Moissejonok, Maksim033
Zahharenkov, Aleksandr011
Kochimarov, Roman011
NimiKarikasLiigadKokku
Kulik, Vassili80520600
Redakov, Anatoli80480560
Andrejev, Stanislav120320440
Gornev, Andrei120320440
Taar, Artjom80320400
Jegorov, Anton120280400
Panov, Anton120240360
Mališauskas, Vitas40280320
Panov, Stanislav80240320
Spiridonov, Evgeny40240280
Orikov, Mark120160280
Kuzmin, Maksim40240280
Gluhno, Aleksandr80160240
Uvarov, Fjodor40160200
Lis, Aleksandr0160160
Moissejonok, Maksim0120120
Zahharenkov, Aleksandr04040
Kochimarov, Roman04040
NimiKarikasLiigadKokku
Kulik, Vassili11718
Jegorov, Anton5914
Gornev, Andrei3912
Redakov, Anatoli3811
Panov, Anton6410
Mališauskas, Vitas088
Panov, Stanislav325
Moissejonok, Maksim044
Gluhno, Aleksandr134
Andrejev, Stanislav033
Taar, Artjom033
Orikov, Mark112
Spiridonov, Evgeny112
Uvarov, Fjodor022
Zahharenkov, Aleksandr011
Kuzmin, Maksim011
NimiKarikasLiigadKokku
Jegorov, Anton31114
Gornev, Andrei41014
Kulik, Vassili11112
Spiridonov, Evgeny066
Gluhno, Aleksandr246
Redakov, Anatoli145
Orikov, Mark224
Mališauskas, Vitas134
Andrejev, Stanislav044
Kuzmin, Maksim033
Panov, Stanislav123
Panov, Anton112
NimiKarikasLiigadKokku
Gluhno, Aleksandr235
Jegorov, Anton213
Uvarov, Fjodor011
Panov, Stanislav011
Kulik, Vassili101
Redakov, Anatoli011
Kuzmin, Maksim011
Andrejev, Stanislav101
Mališauskas, Vitas011
Taar, Artjom101
NimiKarikasLiigadKokku
Uvarov, Fjodor011
Gornev, Andrei011
Gluhno, Aleksandr011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.