KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
(2021)
Esindaja: (tel. )
Treener:
Koduväljak:
Koduväljaku aadress:
Internet:
Email:

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm

1Aus, Taavi13.10.1985Eesti
2Heinaru, Martin25.10.1985Eesti
3Kaalma, Jaan-Kristjan10.01.1991Eesti
4Kadakas, Rene10.12.1978Eesti
5Kaiva, Jaanus05.04.1984Eesti
6Kald, Rauno11.03.1991Eesti
7Kallaste, Teet01.10.1992Eesti
8Kuznetsov, Juri04.12.1979Eesti
9Kuum, Mario24.10.1998Eesti
10Kõva, Sander03.09.1992Eesti
11Märso, Andres24.09.1989Eesti
12Oeselg, Tanel19.02.1989Eesti
13Oksaar, Sten Mattias24.02.1993Eesti
14Rajando, Madis25.03.1989Eesti
15Šatalov, Ivan05.11.2003Eesti
16Tammverk, Georg Markus13.11.2002Eesti
17Taska, Martin09.12.1986Eesti
18Tiislär, Karl Ramses08.10.2004Eesti
19Tiislär, Karl Rasmus08.10.2004Eesti
20Valdre, Radek09.08.1979Eesti
NimiKarikasLiigadKokku
Kuum, Mario11819
Heinaru, Martin11516
Oksaar, Sten Mattias11213
Kald, Rauno11011
Kõva, Sander099
Rajando, Madis077
Taska, Martin145
Madisson, Aiden055
Kuznetsov, Juri055
Oeselg, Tanel044
Kaalma, Jaan-Kristjan033
Aus, Taavi022
Valdre, Radek011
NimiKarikasLiigadKokku
Kuum, Mario40720760
Heinaru, Martin40600640
Oksaar, Sten Mattias40480520
Kald, Rauno40400440
Kõva, Sander0360360
Rajando, Madis0280280
Kuznetsov, Juri0200200
Madisson, Aiden0200200
Taska, Martin40160200
Oeselg, Tanel0160160
Kaalma, Jaan-Kristjan0120120
Aus, Taavi08080
Valdre, Radek04040
NimiKarikasLiigadKokku
Kald, Rauno41216
Heinaru, Martin01010
Kõva, Sander01010
Kaalma, Jaan-Kristjan099
Oeselg, Tanel145
Oksaar, Sten Mattias235
Rajando, Madis055
Kuznetsov, Juri033
Märso, Andres022
Taska, Martin022
Madisson, Aiden011
Tiislär, Karl Rasmus011
Kuum, Mario011
NimiKarikasLiigadKokku
Heinaru, Martin22224
Kaalma, Jaan-Kristjan066
Kald, Rauno145
Madisson, Aiden022
Rajando, Madis022
Sassian, Karl112
Oeselg, Tanel022
Kõva, Sander011
Kuum, Mario011
Aus, Taavi011
NimiKarikasLiigadKokku
Oksaar, Sten Mattias088
Kaalma, Jaan-Kristjan066
Kõva, Sander066
Kald, Rauno055
Oeselg, Tanel044
Rajando, Madis123
Heinaru, Martin033
Kuznetsov, Juri123
Aus, Taavi011
Märso, Andres011
NimiKarikasLiigadKokku
Kald, Rauno022
Kõva, Sander011
Heinaru, Martin011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.