KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
KOHTLA-JäRVE JK JäRVE (N) (2017)
Esindaja: Andrey Dmitrovich (tel. 5245527)
Treener: Andrey Dmitrovich
Koduväljak: Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion
Koduväljaku aadress: Altserva 6, Kohtla-Järve
Internet: www.fcjarve.ee
Email: info@fcjarve.ee
Põhimeeskond:Tallinna FC Levadia (N)

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm sinine must sinine
1. varuvorm kollane must kollane
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm oranž must sinine
1. varuvorm hall must kollane
2. varuvorm

NimiKarikasLiigadKokku
Aristova, Irina02222
Berazovskaja, Anastassia02121
Konetski, Tatiana02020
Kopatš, Arina01919
Lass, Evelin01818
Romanenko, Anna01717
Grigoryan, Alisa01717
Božen, Doris-Maria01616
Panova, Lika01515
Leppelja, Anastassia01515
Prokofjeva, Kristina01414
Karhanina, Darja01313
Guseva, Jekaterina01313
Zabello, Anastasija01212
Kolkina, Kristina01010
Kaarlõp, Karolina01010
Marhel, Elisa077
Fjodorova, Valeria055
Malinovskaja, Alesja044
Terebunskaja, Alina033
Nazarova, Viktorija022
Jegorova, Angelina022
Vazikka, Karina022
Kružalenko, Jelizaveta022
Imanova, Naidä011
Rasmussen, Birjo011
Dodeltseva, Anastasia011
Marhel, Erena011
Kubassova, Vlada011
Parkhomovich, Olesia011
NimiKarikasLiigadKokku
Aristova, Irina019801980
Berazovskaja, Anastassia018901890
Konetski, Tatiana017921792
Kopatš, Arina016651665
Panova, Lika013501350
Leppelja, Anastassia012851285
Lass, Evelin012841284
Romanenko, Anna012281228
Zabello, Anastasija010801080
Grigoryan, Alisa010741074
Prokofjeva, Kristina010521052
Karhanina, Darja010341034
Kolkina, Kristina0900900
Božen, Doris-Maria0836836
Kaarlõp, Karolina0572572
Guseva, Jekaterina0442442
Marhel, Elisa0334334
Fjodorova, Valeria0329329
Terebunskaja, Alina0270270
Malinovskaja, Alesja0245245
Nazarova, Viktorija0180180
Kružalenko, Jelizaveta0180180
Vazikka, Karina0180180
Jegorova, Angelina0117117
Rasmussen, Birjo09090
Parkhomovich, Olesia09090
Kubassova, Vlada09090
Dodeltseva, Anastasia09090
Imanova, Naidä09090
Marhel, Erena03131
NimiKarikasLiigadKokku
Panova, Lika077
Lass, Evelin022
Kopatš, Arina022
Aristova, Irina022
Berazovskaja, Anastassia011
Grigoryan, Alisa011
Terebunskaja, Alina011
NimiKarikasLiigadKokku
Kopatš, Arina011
NimiKarikasLiigadKokku
Leppelja, Anastassia033
Vazikka, Karina011
Jegorova, Angelina011
Aristova, Irina011
Kubassova, Vlada011
Konetski, Tatiana011
Karhanina, Darja011
NimiKarikasLiigadKokku
Kolkina, Kristina011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.