KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
KOHTLA-JäRVE JK JäRVE (N) (2017)
Esindaja: Andrey Dmitrovich (tel. 5245527)
Treener: Andrey Dmitrovich
Koduväljak: Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion
Koduväljaku aadress: Altserva 6, Kohtla-Järve
Internet: www.fcjarve.ee
Email: info@fcjarve.ee
Põhimeeskond:Tallinna FC Levadia (N)

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm sinine must sinine
1. varuvorm kollane must kollane
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm oranž must sinine
1. varuvorm hall must kollane
2. varuvorm

NimiKarikasLiigadKokku
Aristova, Irina01717
Berazovskaja, Anastassia01717
Grigoryan, Alisa01616
Konetski, Tatiana01515
Kopatš, Arina01515
Lass, Evelin01414
Božen, Doris-Maria01313
Romanenko, Anna01313
Panova, Lika01313
Zabello, Anastasija01111
Prokofjeva, Kristina01010
Leppelja, Anastassia01010
Guseva, Jekaterina01010
Karhanina, Darja088
Kolkina, Kristina077
Marhel, Elisa077
Kaarlõp, Karolina077
Fjodorova, Valeria055
Malinovskaja, Alesja044
Draguntseva, Viktorija022
Jegorova, Angelina022
Vazikka, Karina022
Terebunskaja, Alina022
Imanova, Naidä011
Rasmussen, Birjo011
Dodeltseva, Anastasia011
Marhel, Erena011
Kružalenko, Jelizaveta011
Kubassova, Vlada011
Parkhomovich, Olesia011
NimiKarikasLiigadKokku
Berazovskaja, Anastassia015301530
Aristova, Irina015301530
Konetski, Tatiana013501350
Kopatš, Arina013051305
Panova, Lika011701170
Zabello, Anastasija0990990
Grigoryan, Alisa0984984
Lass, Evelin0951951
Romanenko, Anna0891891
Leppelja, Anastassia0835835
Božen, Doris-Maria0696696
Prokofjeva, Kristina0692692
Kolkina, Kristina0630630
Karhanina, Darja0584584
Marhel, Elisa0334334
Fjodorova, Valeria0329329
Kaarlõp, Karolina0302302
Guseva, Jekaterina0254254
Malinovskaja, Alesja0245245
Terebunskaja, Alina0180180
Draguntseva, Viktorija0180180
Vazikka, Karina0180180
Jegorova, Angelina0117117
Rasmussen, Birjo09090
Parkhomovich, Olesia09090
Kubassova, Vlada09090
Dodeltseva, Anastasia09090
Imanova, Naidä09090
Kružalenko, Jelizaveta09090
Marhel, Erena03131
NimiKarikasLiigadKokku
Panova, Lika066
Lass, Evelin022
Kopatš, Arina022
Aristova, Irina022
Berazovskaja, Anastassia011
Grigoryan, Alisa011
NimiKarikasLiigadKokku
Kopatš, Arina011
NimiKarikasLiigadKokku
Vazikka, Karina011
Jegorova, Angelina011
Aristova, Irina011
Kubassova, Vlada011
Leppelja, Anastassia011
NimiKarikasLiigadKokku
Kolkina, Kristina011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.