KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
KOHTLA-JäRVE JK JäRVE (N) (2020)
Esindaja: Andrei Škaleta (tel. 5665 8809)
Treener: Andrei Migalenja (tel. +3725544455)
Koduväljak: Ahtme Põhikooli kunstmuruväljak
Koduväljaku aadress: Altserva 6, Kohtla-Järve
Internet: www.fcjarve.ee
Email: info@fcjarve.ee
Põhimeeskond:Nõmme Kalju FC (N)

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm sinine must sinine
1. varuvorm kollane must kollane
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm oranž must sinine
1. varuvorm hall must kollane
2. varuvorm

1RAbramova, Diana2205.08.2002EestiETMJärve JK
2PKBondar, Viktoriia1323.05.2004VenemaaJärve JK
3PKGorskaja, Jekaterina2722.08.2001EestiETMJärve JK
4VVGvozdeva, Kristina2424.01.1988EestiETMJärve JK
5VVIllamaa, Inna2325.07.2003EestiETMJärve JK
6PKKoronkevitš, Aljona5522.06.1979EestiETMJärve JK
7PKKortšenova, Olesja6910.03.2004EestiETMRaDina FC
8PKKušnir, Tatjana1624.09.2003VenemaaETMRaDina FC
9PKMihhelson, Kristina930.12.2004EestiETMJärve JK
10KNeifert, Adriana-Magdalina303.08.2004EestiETMRaDina FC
11KNeifert, Radina-Diana7709.10.1977MääratlemataETMJärve JK
12KOrgla, Eliina2827.07.2001EestiETMRaDina FC
13PKPajussaar, Kristiine8817.08.2000EestiETMRaDina FC
14KPissarenkova, Valerija1122.08.2004EestiETMJärve JK
15KRannamäe, Reelika404.03.2004EestiETMJärve JK
16PKRuusu, Olga1414.11.2001EestiETMRaDina FC
17KSmirnova, Olga607.08.1991EestiKTMETMJärve JK
18VVVassiljeva, Aljona120.08.1979MääratlemataETMJärve JK
19RVerbin, Jekaterina705.08.2004EestiETMJärve JK
NimiKarikasLiigadKokku
Pissarenkova, Valerija01313
Bondar, Viktoriia01313
Abramova, Diana01212
Mihhelson, Kristina01212
Neifert, Adriana-Magdalina01212
Orgla, Eliina01212
Pajussaar, Kristiine01212
Vassiljeva, Aljona01111
Verbin, Jekaterina01111
Rannamäe, Reelika01010
Neifert, Radina-Diana099
Kušnir, Tatjana099
Kortšenova, Olesja055
Illamaa, Inna044
Gorskaja, Jekaterina033
Ruusu, Olga022
Koronkevitš, Aljona022
Apet, Karina011
Sabbal, Kirsti011
Varlašina, Anna011
Staalfeldt, Marta Liisa011
Nagaeva, Alina011
Rubina, Ksenia011
Melis, Heidi011
NimiKarikasLiigadKokku
Pissarenkova, Valerija011221122
Abramova, Diana010801080
Orgla, Eliina010801080
Mihhelson, Kristina010541054
Vassiljeva, Aljona0990990
Rannamäe, Reelika0900900
Bondar, Viktoriia0869869
Neifert, Adriana-Magdalina0833833
Pajussaar, Kristiine0813813
Kušnir, Tatjana0810810
Neifert, Radina-Diana0765765
Verbin, Jekaterina0757757
Kortšenova, Olesja0360360
Illamaa, Inna0281281
Gorskaja, Jekaterina0199199
Ruusu, Olga0132132
Melis, Heidi09090
Varlašina, Anna09090
Sabbal, Kirsti09090
Staalfeldt, Marta Liisa09090
Koronkevitš, Aljona06060
Nagaeva, Alina04949
Apet, Karina04545
Rubina, Ksenia04141
NimiKarikasLiigadKokku
Abramova, Diana011
Mihhelson, Kristina011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Vassiljeva, Aljona011
Kušnir, Tatjana011
Neifert, Adriana-Magdalina011
NimiKarikasLiigadKokku
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.