KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
LääNEMAA JK (2020)
Esindaja: Tiit Koel (tel. 55673647)
Triin Vellemäe (tel. 5542276)
Treener: Theimo Tülp
Koduväljak: Haapsalu linnastaadion
Koduväljaku aadress: Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
Internet:
Email: info@laanejk.eu
Duubel:FC Hiiumaa

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm

1VVAljaste, Kristopher2310.12.1997EestiKTMETMLäänemaa JK
2RDobõšev-Proosväli, Andres920.03.1998EestiKTMETMLäänemaa JK
3PKEinmann, Karmo801.05.2000EestiKTMETMLäänemaa JK
4PKEnn, Kristo1707.04.1999EestiKTMETMLäänemaa JK
5KKariste, Jako2421.05.1999EestiKTMETMLäänemaa JK
6PKKirs, Keven512.01.2001EestiKTMETMLäänemaa JK
7KKoel, Kaarel2121.06.1997EestiKTMETMLäänemaa JK
8RKonks, Mario1028.04.2001EestiKTMETMLäänemaa JK
9PKKull, Cristopher1922.04.2002EestiKTMETMLäänemaa JK
10RLinder, Kristo05.02.1995EestiETMLäänemaa JK
11RLinnik, Marko19.09.2002EestiKTMETMLäänemaa JK
12VVLuks, Ralf31.08.2004EestiKTMETMLäänemaa JK
13PKMatto, Artur4522.02.1999EestiKTMETMLäänemaa JK
14KRotberg, Bert303.02.1994EestiKTMETMLäänemaa JK
15PKSaar, Morten9204.09.2000EestiKTMETMLäänemaa JK
16KSaarkopli, Karel1111.09.1999EestiKTMETMLäänemaa JK
17RSalf, Martin416.05.1997EestiKTMETMLäänemaa JK
18VVSiht, Hendrik109.04.1995EestiKTMETMLäänemaa JK
19KSuitsberg, Siim714.03.2000EestiKTMETMLäänemaa JK
20RŠikirjavõi, Vladislav2220.01.1994EestiKTMETMLäänemaa JK
21PKTammerik, Hans Joosep230.09.1995EestiETMLäänemaa JK
22PKToom, Kris-Sten8720.09.1996EestiKTMETMLäänemaa JK
23KUibopuu, Rener1305.10.1995EestiKTMETMLäänemaa JK
24PKValk, Marten1404.06.2001EestiKTMETMLäänemaa JK
25Värva, Karl20.06.2003EestiETMHiiumaa Jalgpall
NimiKarikasLiigadKokku
Enn, Kristo12627
Tammerik, Hans Joosep12627
Toom, Kris-Sten12627
Koel, Kaarel12627
Einmann, Karmo12526
Saar, Morten12526
Matto, Artur12324
Salf, Martin12223
Konks, Mario12223
Rotberg, Bert12122
Siht, Hendrik12021
Valk, Marten11920
Dobõšev-Proosväli, Andres11617
Saarkopli, Karel01717
Kariste, Jako11516
Kull, Cristopher01212
Suitsberg, Siim01111
Värva, Karl077
Valk, Andris066
Vares, Timo055
Luks, Ralf044
Platov, Kermo044
Kastein, Karl Johan033
Klee, Tanel033
Nõulik, Indrek033
Šikirjavõi, Vladislav022
Kirs, Keven022
Laur, Sander011
Linnik, Marko011
Uibopuu, Rener011
NimiKarikasLiigadKokku
Tammerik, Hans Joosep9023162406
Koel, Kaarel9022112301
Enn, Kristo9020922182
Einmann, Karmo8720612148
Rotberg, Bert9018901980
Saar, Morten9018581948
Salf, Martin9018131903
Siht, Hendrik9016631753
Toom, Kris-Sten9012511341
Kariste, Jako6512711336
Saarkopli, Karel013301330
Valk, Marten5110151066
Matto, Artur2510271052
Dobõšev-Proosväli, Andres39893932
Konks, Mario3630633
Värva, Karl0627627
Suitsberg, Siim0490490
Vares, Timo0358358
Valk, Andris0302302
Kull, Cristopher0297297
Klee, Tanel0252252
Kastein, Karl Johan0241241
Nõulik, Indrek0186186
Platov, Kermo0181181
Luks, Ralf0140140
Kirs, Keven0109109
Laur, Sander09090
Uibopuu, Rener07272
Šikirjavõi, Vladislav06161
Linnik, Marko033
NimiKarikasLiigadKokku
Einmann, Karmo01616
Salf, Martin01212
Konks, Mario055
Valk, Marten055
Valk, Andris033
Enn, Kristo022
Tammerik, Hans Joosep022
Saar, Morten022
Dobõšev-Proosväli, Andres022
Nõulik, Indrek011
Rotberg, Bert011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Kariste, Jako01010
Saarkopli, Karel01010
Rotberg, Bert088
Tammerik, Hans Joosep156
Valk, Marten055
Einmann, Karmo044
Enn, Kristo044
Konks, Mario033
Matto, Artur033
Salf, Martin033
Dobõšev-Proosväli, Andres033
Toom, Kris-Sten033
Siht, Hendrik022
Suitsberg, Siim011
Koel, Kaarel011
Kull, Cristopher011
Saar, Morten011
NimiKarikasLiigadKokku
Kariste, Jako022
Rotberg, Bert011
Saarkopli, Karel011
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.